Şimdi Ara

No Touch Lazer Ameliyat Sonrasi Süreç Merak edenler icin. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
58.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huncacare

Evet Otolog Serum diye geçiyor. Göz damlası niyetine , göz kuruluğu için vermiş. İnşallah geçer, moralini bozma.
    Valla bozmayacak gibi değil. Her sabah uyandığımda bir hevesle görme kontrolü yapıyorum ama yok. Git gide sol gözde bulanmaya başladı.
  • veni vidi'de oldum. 5. gün bitiyor. s.a beyler ben geldim

5. gün sonundayım. Rainbow'da Headshot atabiliyorum. :D
    çok net değil %10-5 bulanıklık var ( damla ve koruyucu lensten kaynaklanıyor.) (numaralarım işlem öncesi 1.25 miyop--asigmagtı
    yarın ilk kontrol olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 9 Ağustos 2020; 22:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

veni vidi'de oldum. 5. gün bitiyor. s.a beyler ben geldim

5. gün sonundayım. Rainbow'da Headshot atabiliyorum. :D
    çok net değil %10-5 bulanıklık var ( damla ve koruyucu lensten kaynaklanıyor.) (numaralarım işlem öncesi 1.25 miyop--asigmagtı
    yarın ilk kontrol olacak.
    Fiyat nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

Fiyat nedir

Alıntıları Göster
    3.500 + ilaçlar 3800'e denk geliyor.
  • quote:

3.500 + ilaçlar 3800'e denk geliyor.

Alıntıları Göster
    bana 3400 dendi ve muayene ücreti içinde değil dendi peki siz nerde oldunuz
  • Benim 2 GöZüm de 1.25 UZağı Göremiyorum. GöZe İşlem Yaptırma Fikrine Hiç Sıcak Bakmıyorum Açıkçası Ama İlla Yaptır Süper Bişey Bu TarZı Yorumlar Gelirse Yaptırmayı Düşünebilirim Sanırım Ne DersiniZ Operasyon Geçiren Arkadaşlar Bu Arada Geçmiş Olsun Herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 10 Ağustos 2020; 23:58:44 >
  • quote:

bana 3400 dendi ve muayene ücreti içinde değil dendi peki siz nerde oldunuz

Alıntıları Göster
    3.400 verdim bende. 3.500 yazmışım yanlış olmuş.

@Çetooooo
    sağ ol hocam. benim daha netleşmedi 2-3 hafta sürecekmiş düzelmesi.

tamamen tercih.
    ben sürekli gözlük takmaktan, gözlüğü sürekli temiz tutmaya çalışmaktan sıkıldım. 5-6 yıldır kullanıyorum.
    3.400'ün a**** bana bir şey olmasın dedim ve oldum.

• quote:

@Çetooooo

tamamen tercih.
    ben sürekli gözlük takmaktan, gözlüğü sürekli temiz tutmaya çalışmaktan sıkıldım. 5-6 yıldır kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    Benim 4. Yıl Oldu Hocam Valla Fiyat Hiç Önemli Değil Göz Sonuçta Ama Dediğim Gibi Direk Göze Yapılan Bir İşlem Korktuğumdan Değil de Sakıncalarından Vs Korunma Amacıyla İleriki Günlerde Yorumlarınızı Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 11 Ağustos 2020; 3:7:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

@Çetooooo

tamamen tercih.

Alıntıları Göster
    caddebostanda bir dr varmış onu övüyorlar siz nerde oldunuz,pc başında çalısıyorum iş için rapor veriyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beybiger -- 11 Ağustos 2020; 13:27:10 >

• quote:

caddebostanda bir dr varmış onu övüyorlar siz nerde oldunuz,pc başında çalısıyorum iş için rapor veriyorlar mı?

Alıntıları Göster
    bakırköy. dr. berkant
    rapor konusunu bilmiyorum
  • BeerPower B kullanıcısına yanıt
    Kusuruma bakmayın Bayadır foruma girmiyordum. Gece hareleri hala geçmedi. Doktor kuruluğu bağlıyor ama bence öyle değil.
    Artık bununla yaşamayı öğreneceğim.

• Bende geçen hafta eşimin gözlerini yaptırdım. Bir göz 5. 50 diğeri 4.75 ve astigmat vardı. Ankara da mayagoz hastanesinde muayene oldu ve lazer oldu. Lazer den sonra mercek takılmıştı 5 gün sonunda onları da aldırdık şu an bir sıkıntısı yok güneş gözlüğü kullanmaya devam ediyor. Yaklaşık 5-6 ay kullanılacak. İlk 3 gün ağrısı ve batması oldu ama hayatından çok memnun 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gomputerci G kullanıcısına yanıt
    Araba kullanman sıkıntıya giriyor mu

• Hocam ben de yaptırmak istiyorım ama gözümü normal hayatta 15-20 saniyeden fazla açık tutamıyorum ameliyatta nasıl olucak? Bi de o göze taktıkları aletten korkuyorum bi anlatabilir misiniz, ayrıca o kırmızı noktaya bakamazsam ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: therdint

Hocam ben de yaptırmak istiyorım ama gözümü normal hayatta 15-20 saniyeden fazla açık tutamıyorum ameliyatta nasıl olucak? Bi de o göze taktıkları aletten korkuyorum bi anlatabilir misiniz, ayrıca o kırmızı noktaya bakamazsam ne olur
    Gözüne bir aparat takıyorlar, istesende kirpamiyorsun :)

Bu arada 2. Ayımı bitirdim. Goruntum çok iyi. Sabah akşam göz yaşına devam ediyorum. İnsanın kendi gözleriyle görmesi gibisi yok :)

• N20 kullanıcısına yanıt
    10 yıldır lens kullanıyorum. Bir türlü cesaret edememiştim. Lazer mazer ne ayak la gözümüzü yaktıracağız diye düşünürdüm hep. 2 ay önce yaptırdım bir gazla. Neden daha önce yaptırmadım diye pişman oldum.

Kendi adıma tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meshgul

10 yıldır lens kullanıyorum. Bir türlü cesaret edememiştim. Lazer mazer ne ayak la gözümüzü yaktıracağız diye düşünürdüm hep. 2 ay önce yaptırdım bir gazla. Neden daha önce yaptırmadım diye pişman oldum.

Kendi adıma tavsiye ederim.
    hangi yöntemle yaptırdınız
  • No touch

• meshgul kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bende yaklaşık bir ay önce no touch lazer oldum. Sizde olduğu gibi benim de sağ gözüm sol gözüme göre çok bulanık görüyor. Sizdeki bu durum şuan nasıl? Sağ gözünüz artık net görüyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Merhabalar bende yaklaşık bir ay önce no touch lazer oldum. Sizde olduğu gibi benim de sağ gözüm sol gözüme göre çok bulanık görüyor. Sizdeki bu durum şuan nasıl? Sağ gözünüz artık net görüyor mu ?
    Evet hocam. Şuan iki gözümde gayet net. Ortalama 2.5 ay sürdü netlik kazanması. Son muayenemde %120 olduğunu söyledi doktorum. Biraz sabır gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.