Şimdi Ara

No Keyboard Detected hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün gündüz sistem iyi çalışıyordu. akşama doğru anlam veremediğim şekilde sistem açıkken klavye yazmamaya başladı, bilgisayarı kapatıp açtım ve düzeldi. akşam ise yine bozuldu ve bilgisayarı tekrar başalttığımda boot ekranının hemen ardından 1 sn'liğine no keyboard detected, press f1 to continue (algılanmayan klavyeyele nasıl f1 basacaksam )yazısı çıkıyor ve ardından sistem normal başlıyor. ama tabiki klavye çalışmıyor, hiç tepki vermiyor. kablosunu çekiştirip, büktüğümde ise 3 ışığı yanıp sönüyor ve mouseda devre dışı kalıyor. hiç anlam veremedim. clear cmos yaptım, bios pilini çıkardım olmadı. klavyeyi söktüm tuşların basıldığı 2 katlı şeffaf plastiğe benzeyen şey space tuşu yakınların kırılmış gibi bükülüydü. belkide ben sökerken yapmışımdır bilmiyorum ama birşey değişmedi. sorun devam ediyor. klavye ve mouse ps/2 bağlantılı. şu anda başka klavyeyle de deniyemiyorum. bunları abimin notebookudan yazıyorum. her türlü fikire açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 18 Temmuz 2011; 5:00:06 >

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.