Şimdi Ara

Nlife Başarsoft Haritalı Yeni Bir Navigasyon Platformu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
6
Favori
15.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh ya ilk defa para verip bir navigasyon satın aldım onda da 2013 Haritası çıktı. Facebook eşleştirme Android 4.4.2 de programı kapatıyor.

Alım bey hala buralarda mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Yuh ya ilk defa para verip bir navigasyon satın aldım onda da 2013 Haritası çıktı. Facebook eşleştirme Android 4.4.2 de programı kapatıyor.

Alım bey hala buralarda mi?

Selamlar OnderT,

Hatayı Ndrive firmasına iletiyoruz.
    2014 haritası için de firmayı tekrar uyarıyoruz. Yeni haritayı bir an önce yayınlamaları için.

Saygılarımla,

Alim K.
  • akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi girip tekrar bakayım dedim haritaya ama değişen bir sey olmamış. Harita hala eski harita :))

Bu yuzden dolayı silip Yandex Navigasyona geçiş Yaptım. Zaten onu kullanıyordum ama offline olarak çalışan bir harita kullanmakta fena olmazdı. Maalesef bu konuda nlife bizi hayal kırıklığına uğrattı.

Programınız tabiki de güzel ve kaliteli bir icerige kolaylığa sahip ama harita ne kadar eski olursa programın über Özellikleri olması bir seyi değiştirmiyor.

Sonuç olarak suan için en iyisi yandex. Hem Haritası güncel hemde sunduğu navigasyon yazılımı sesli uyarıda yapıyor. Ve çizdi rotalar her zaman doğru ve kaliteli.

Umarım sizde kısa sûrede haritanızı güncellersiniz ve bizde sizinle devam ederiz.

• Ben bir yil once satin aldim. Simdi baska bir cihaza yukledim ama bir hafta kullanim gosteriyor. N life hesabima giris yapmama rahmen harota kullanimi sinirsiz olmuyor. Bu durumu nasil cozecegiz?

• Boşuna almışız,harita hala 2013.

• Aynen güncelleneceği yok bu uygulamanın. igo alacağım 22 tlye
    Lütfen biraz alaka. Güncellenmeyeceğini bilseydik almazdık. En çok hasılat yapanlarda ilk 10dasınız ama verilen güncelleme sıfır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Lütfen biraz alaka. Güncellenmeyeceğini bilseydik almazdık. En çok hasılat yapanlarda ilk 10dasınız ama verilen güncelleme sıfır?

Ndrive bunu Türkiye'ye ikinci kes yapıyor. Piranha ile çalışırken de Navv ile milleti madur etmişti. Yazıklar olsun ndrive.
  • Ben Ndrive'i değil Başarsoft'u düşünerek satın aldım, pişman değilim.
  • Alphace A kullanıcısına yanıt
    Neden Başarsoft'u düşündünüz? Kullanabiliyor musunuz şu an uygulamayı.

NDrive'a bu gün harita verir Başarsoft, yarın vermez. Sizin, benim gibi satın alanlar kullanamaz... Burada bir eletiri söz kunusu. Harita yazılımcısı firma güncel haritayı verdim, yayınlamadılar diyorsa burada eleştirmemiz doğru olmaz mı?

Bu düşünce yapısına sahip olduğumuz sürece daha çok paramızı alır sonra da döner arkalarını giderler.

Lütfen, biraz haklarımıza sahip çıkalım.

Bu noktada Başarsoft bizim haklarımızı koruyor -koruyorsa eğer- zaten; olmadı, firma umursamıyorsa eğer herkes kaldırır uygulamayı; basar tek yıldız beğenisini. Bir daha da Ndrive uygulamasını satacağız diye uğraşırlar.

Bir başka konu daha var; eğer bu uygulama 10 lira civarında satılmamış olsa kim satın alırdı Başarsoft bile olsa...

Saygılar.
    Ali'm bey Nlife ne bizi nede sizi izlemiyor sanırım. Harita halen daha 2013 un Haritası ve halen daha güncellenmedi. Üstelik bir de sizin haritanızı kullanıyor. Böylesine bir yazılımın böylesine bir şirketin çalıştığı harita üzerinde güncelleme yapmaması gerçekten hoş değil.

Bu konuyla daha da yakından ilgilenirseniz çok müteşekkir olacağız efendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Ali'm bey Nlife ne bizi nede sizi izlemiyor sanırım. Harita halen daha 2013 un Haritası ve halen daha güncellenmedi. Üstelik bir de sizin haritanızı kullanıyor. Böylesine bir yazılımın böylesine bir şirketin çalıştığı harita üzerinde güncelleme yapmaması gerçekten hoş değil.

Bu konuyla daha da yakından ilgilenirseniz çok müteşekkir olacağız efendim.

Merhaba arkadaslar,

tabiki Ndrive adina konusamiyorum, urunun magazadaki sahibi, yayimcisi onlar. Güncellemeyi de sadece onlar cikartabiliyor.
    Biz yeni haritalarimizi onlara da gönderiyoruz. Cikarma konusunda takip de ediyoruz. Biraz daha zorlayalim bakalim.

Sabrınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Alim K.
  • Uygulamaya Güncelleme geldi arkadaşlar. Suan güncelliyorum bakalım harita konusunda ne yapmışlar

Degisen bir sey yok arkadaşlar harita yine eski
     Nlife Başarsoft Haritalı Yeni Bir Navigasyon Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 9 Ekim 2014; 23:43:52 >
  • en sonunda bizde aldık bakalım ,Alim beye katkımız olsun :)
  • hız kameraları buna da eklenebiliyor mu ?
  • merhaba

nlife yi kurdum deneme sürümünde 2013.07 yazıyor satın alıdğımda ürün haritası güncellenecekmi yoksa nlife nin en son yayınladığı harita bumudur
  • 2 yıldır harita güncellenmedi
    sattı haritayı gitti adam.
    tam anlamıyla rezalet
    en son güncelleme 2013 yılının haziranında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 29 Mart 2015; 16:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1300

merhaba

nlife yi kurdum deneme sürümünde 2013.07 yazıyor satın alıdğımda ürün haritası güncellenecekmi yoksa nlife nin en son yayınladığı harita bumudur

ben satın almıştım güzel bir program ama harita hala 2013/7
  • ornapsen kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler dostum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.