Şimdi Ara

Niye bu siteye girince elim AOC a gidiyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tavsiye ederim, populasyon baya arttı. Gece 2-3te bile mini gameler dönüyor. Gün içinde zaten sürekli oluyor. Yılbaşından sonra yeni content de gelecek. Ayrıca şuan premium için kampanya var 13 ocağa kadar.
  • Crom da oynayan var mı? Uzun zaman sonra tekrar bir başlangıç yapabilirim? Class POM
  • Ben Cromdayım. 8 karakterim var ama genelde Powermove'da olurum. Guardian oynuyorum ben de.
  • Üstat benden söylemesi Ateş sen çağırıyor Biz komple Croma Taşındık Rage'deki karekterler felan artık Crom'da ,Burası PvP içinde PvE içinde on numara yer sürekli mini dönüyor burada boş yokhttps://forum.donanimhaber.com/images/micons/m9.gif

• Rage 'den Crom 'a transfer olabiliyormu artık, daha önce olmuyordu çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

Rage 'den Crom 'a transfer olabiliyormu artık, daha önce olmuyordu çünkü.

Evet açık 2400 Fpointcik :D
  • Ben senin dediğin gibi Fury de 19 lvl minilerine girmeye başladım, itemler eşit, keyif veriyor. Gel senide beklerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

Ben senin dediğin gibi Fury de 19 lvl minilerine girmeye başladım, itemler eşit, keyif veriyor. Gel senide beklerim...

Ben neredeyse 2 haftadır oyuna girmiyorum, Crom da ne yaptın o karakteri, 80 oldu mu?. Birde Furry'de sık dönüyor mu düşük lvl PvPler
  • Neredeyse sürekli 1,5 partilik adam oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.