Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
56
Favori
399.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araca ayrıca yan basamak, rüzgarlık, kışlık lastik, bagaj havuzu ve platin paket hatta demir karter muhafaza tamamını almış biri olarak mağduriyetim cümle uzadıkça artıyo gibi
  • sercan beyyy S kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun ve hayırlısı olsun. İnsan ne kadar dikkat ederse etsin aldığı aksiyonlardan bazen kazançlı çıkıyor bazen kaybedebiliyor. Siz de başka alışverişlerinizde kazanırsınız.

Benim araçta en çok sevdiğim şeylerden biri, insan trafikte kalınca kahretmiyor, güzel ve insana ferahlık veren bir aracın işinde vakit geçiriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar.
    Yıllarca Honda kullanıcısı olarak Honda nın Yeni Kasasını bekledim. Kasa Çıktı Hep Benzinli olması hem de Fiyat olarak 300.000 civarı olması baya beni araba almaktan soğutmuştu.
    Mevcut bindiğim Honda crv 2008 model arabama binmeye devam ediyordum ki Nissan da kampanya olduğunu duyarak paldır küldür arabaya kapora vererek aldım.
    iyiki almışım diyorum. Ben çok memnunum.
    Birkere dizel ve ful olması beni çok etkiledi. Yakıt iyi performans iyi sayılır. eko olorak kullanınca baya yakıt bereketli ben zaten honda crv ortalama 12 litreden sonra çok iyi geldi.
    Arabayı öğreniyorum. öğrendikçe hoşuma gidiyor. Tavsiye ederim.
  • sercan beyyy S kullanıcısına yanıt
    ÖTV indiriminde malesef çok kişi kazançlı kimileride zararlı çıktı bu işten ama sonuç olarak aracınızı 1 ocaktan sonra aldıgınız fiyatlara satabileceksiniz önemli olan bu zarar etmemeniz. Kar etmemiş olabilirsiniz ama birde üstüne zararda etseniz can sıkıcı ve üzücü olur , aracınız çok güzel keyifle huzurla binin , ben bindikçe alışıyor ve mutlulugum artıyor x trailde , iyiki diyorum hiç pişman degiliz.
  • Aracı seviyorum kullandığım süre zarfında vites deri bağlantısı problemi harici bir sıkıntı yaşamadım. Şu an kar var ve altı buz tutmuş vaziyette Blizzak kışlıklarım keyifli, zaten mondeoda da kullandım 3 sene gayet memnunum, tek sıkıntı hava basınçları. Ekranda gösterilen önlerin 33 arkaların 31 psi standardı lastiklere uymadı bizde lastikçinin tavsiyesi ile 39-37 olacak şekilde yaptık ki ancak yanaktan kalktı. Cr-v 1.6 dizeli olan arkadaş 18'' lastiğe 40 psi basınca bende bu hava basınçlarını normal olarak gördüm. Bu konuda benzer sorun yaşayan oldu mu aranızda
  • Merhaba arkadaşlar, aracım henüz bir aylık. Biraz önce park yerinden çıkarken geri vitese taktığımda aracın ekranında kamera ekranın açılmadığını fark ettim. Araç birkaç saattir kapalı garajdaydı ve öncesinde çalışıyordu. Şu an aracı tekrar çalıştırdığımda ya da camera tuşuna kendim bastığımda ekran gelmedi. Sonarlar çalışıyor ancak şı an önden yaklaştığımda otomatik açılan ön kamera da açılmıyor. Sorun ne olabilir sizce?

Teşekkürler.

*Edit*

Arkadaşlar içime sinmedi tekrar indim arabaya. Camera tuşuna uzunca bastım ekran geldi. Sonra vites geçişlerine ve yaklaşmaya göre tekrar otomatik olarak ekrana görüntü gelmeye başladı. Anlamadım gitti, aklınızda bulunsun.

İyi seneler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quetzalcoatl -- 31 Aralık 2018; 19:22:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Xtrail sahipleri yeni yılınızı kutluyorum.

Daha öncede belirttiğim vites deri bağlantı problemi yaşayan var mı aranızda. 2 yaşında oğlum var, sürekli kokpitte düğmelerle oynuyor ve vitese dokununca bağlantı mıknatısı atıyor. Eskişehir teknik otoya bildirdim fakat süreç devam ediyor. Servisi değiştirmeli miyim? yoksa normal mi bu durum

Birde devamlı bakıyorum forum çok pasif, ölü toprağı serpilmiş gibi..
  • Teşekkürler herkese iyi seneler. Benim lastikçi hepsine standart 32 basmıştı kar lastiği değişiminde. Ben ön arka farklı olsun diye önleri 34 yaptırdım, aksi bir görüşü olmadı lastikçinin de. Ekranda galiba 33 ön 30 arka gösteriyor.

Vites deri bağlantı problemi yaşamadım.

• 2019 model araçlar geldi mi?

• isobay İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2018 araçlar daha bayilerde var, fakat eski fiyatlardan girdiği için araçın giriş maliyeti 120.000,-TL üstü olduğu için ötv indirimine girmiyorlar onun için 240000 civarı fiyat veriyorlar istanbul da nissan mar da bu şekilde araçlar mevcut. onlar da ne yapacaklarını bilmiyorlar. 2019 model ancak nisan da gelir bence. Herkesin Yeni Yılını Kutlarım. Kazasız belasız sürüşler
  • isobay İ kullanıcısına yanıt
    Yeni düzenlemeye göre bir araca 2019 model denebilmesi için ilgili ülkedeki üretiminin 2019 yılında yapılması gerekiyor. Yani ithal araçlarda 2019 modellerin fiilen üretilip, gemilerle gelip gümrük işlemlerinin tamamlanması vs ayları bulur muhtemelen.

• Yeni fiyatlar belirlenmiş.

270-275 bin aralığında vermişler.Bu rakamlar bence bu araç için fazla.

Siz ne düşünüyorsunuz...

• Aracı, rakibi D segmenti SUV’larla karşılaştırmak doğru olur. 3008, Tucson, Tiguan gibi araçlar X-Trail’in segment anlamında rakibi değil.

Araç zaten ABD de bile aynı donanımda 36 bin usd ye satılıyor (Rogue modeli). Bugünkü kurdan karşılığı 200 bine yaklaşıyor. Türkiye satış fiyatı yaklaşık 270 bin. Yani 1,35 katı.

Land Rover Discovery nin dolu modeli abd satış fiyatı 67 bin usd yani yaklaşık 370 bin tl. Türkiye satış fiyatı 920 bin tl. Yani yaklaşık 2,5 katı.

Bu aracın en mükemmel D-SUV olduğunu kimse iddia edemez ancak f/p olarak çok ideal. 40 bin 0 faizli kampanyası ile birlikte fiyatı bulunmaz bir fırsattı zaten o yüzden birkaç gün içinde bitti peynir ekmek gibi satıldı. 270 bin tl bile mantıksız olmamasına rağmen o fiyattan bir süre satabileceğini düşünmüyorum 190 bine mutlaka galericiler almıştır 220-230a rahat satarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mot_Marley

Yeni fiyatlar belirlenmiş.

270-275 bin aralığında vermişler.Bu rakamlar bence bu araç için fazla.

Siz ne düşünüyorsunuz...
    İyi ki ötv indirimiyle almışım diyorum

• Kesinlikle ÖTV indirimiyle fırsatı yakalayanlar olarak şanslıyız fakat şuanki fiyatı yinede yüksek buluyorum,gerçi golf olmuş 200 bin.

Bu arada kış lastiğini ne yaptınız,4 lastik toplamı iyi markalarda 6.000 tl civarı,hangi markayı tercih ettiniz.

• Ben falken aldım n11den 11.11de tanesi 600 tl ye geldi. Continental ve Nokian öneriyorlar kış lastiğinde ama ben İstanbul’da kullandığım için çok açılmaya gerek yok diye düşündüm, memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mot_Marley

Kesinlikle ÖTV indirimiyle fırsatı yakalayanlar olarak şanslıyız fakat şuanki fiyatı yinede yüksek buluyorum,gerçi golf olmuş 200 bin.

Bu arada kış lastiğini ne yaptınız,4 lastik toplamı iyi markalarda 6.000 tl civarı,hangi markayı tercih ettiniz.
    Şahsen 12000tl lik jantın içine okunmasına kıyamadığım için lastik almadım. Kışın zor şartlarsa kullanmam daha iyi. Türkiye de henüz jant kenarına bant uygulayan lastikçi görmedim, duymadım.

• Arkadaşlar yeni fiyat listesi yayınlanmış

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/turkey/fiyat-listesi/Ocak-2019-Tavsiye-Edilen-Fiyat-Listesi-04.01.2019.pdf

272.900 TL olmuş güncel fiyat

Aracı ÖTV li alabilenler gerçekten çok avantajlı konuma geçtiler herkese hayırlı olsun. En az 260-265 binden satabilirler şu an.

Saygılar
  • Bagajda valizleri dik koyunca sabitlemek için bir aparat veya kemer gibi birşey kullanan tavsiyesi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.