Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
56
Favori
399.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yorumunuz için teşekkürler. Evet zaten 2003-2006 model arası parama göre ancak benzinli modeller var

Lpg takılmamış olan araçlar ilk tercihim hatfa sonları keyif için binmeyi planlıyorum. Öyle oluncada benzin masrafı çok üzmez

diye düşünüyorum. Üzerse de kendim paraya kıyıp yağlama sistemli bir lpg kiti taktırırım diye düşünüyorum.

Temiz kilometresi az bir tane araç buldum ama daha yeni atiker kit takmışlar üzerine bu kit ile kullanan arkadşlar memnun mu?

araçlar otomatik vites olduğı için kit ile uyum sağlaması gerekiyor benzinli kullanımda hangi devirde vites büyütüyorsa bu kitlede uyumlu olarak

aynı devirdemi vites geçilşeri olmakda yorumlarını yazarlarsa karar vermem kolay olur teşekkürler.

Kazasız sürüşler.
  • Selamlar,
    2004 siyah luxury aracımla aranıza katıldım bugün. Aracın sürüşü çok zevkli.
    Aldığım araç bi sene yatmış, müsait olunca Yahyalıya bakıma götüreceğim.
    Aracım içi dışı baya kirli, detaylı hijyenik iç/dış oto kuaför pasta cila yaptıracağım. Anadolu yakasında önerdiğiniz bir yer var mı?
    Yorum ve şikayetlere bakınca çok kişinin canı yanmış.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omereng

Selamlar,
    2004 siyah luxury aracımla aranıza katıldım bugün. Aracın sürüşü çok zevkli.
    Aldığım araç bi sene yatmış, müsait olunca Yahyalıya bakıma götüreceğim.
    Aracım içi dışı baya kirli, detaylı hijyenik iç/dış oto kuaför pasta cila yaptıracağım. Anadolu yakasında önerdiğiniz bir yer var mı?
    Yorum ve şikayetlere bakınca çok kişinin canı yanmış.
    Teşekkürler.

Ben de Çanakkale' den Yahyalı' ya gidiyorum. Son gidişimde Pendik'teki servise gittim. Memnun kaldım. Otovizyon diye geçiyor.
  • merhaba arkadaşlar
    2004 model 70-80000 kmde otomatik benzin+lpg xtrail almayı planlıyorum
    40000 lt ye kadar bulunuyor

aracın hakkında konfor sürüş vs bilgim var
    yanlız 10 senelik oluşu beni tedirgin ediyor
    10 senelik araca bu kadar para bağlanırmı?
    3 sene sonra satmak istesem 2.eli hemen gider mi?

birde lpg ışığı hakkında bir bilgi almak istiyorum.
    birkaç modele baktım. panelde motor arızası ışığı yanıyor. araç sahipleri bu ışığın hep yandığını lpgden dolayı olduğunu ve zararı olmadığını söylediler.
    bu ışık neden yanıyor bilgisi olan varmı?
  • Merhabalar.
    Uzun zamandır beklediğimiz X-RAIL araçlarının tüm modellerinin,bilhassa heyecan ile bekledigimiz
    2014 model X-rail D-lux cam ve ayna Modülü elime ulaşmış bulunmaktadır.
    Cuma günü itibari ile yurdun dört bir tarafına gönderiler başlamıştır.
    2014 yeni kasa X-rail sahipleri D-lux cam Modülü ve ayna modülünü kullanmaya başladılar ..
    Sizlere orjinal ,kaliteli,soketli ürünler ile müsteri memnuniyeti içerisinde hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.
    Suat yelkovan
    http://www.nissanmodul.com
    0505 525 43 21

• KasarHood! K kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben de yeni aldım 2004 luxury.
    Aracı lpgde kullandım sorun yoktu. Sonra benzin de kullanmaya başladım motor arıza ışığı yandı servis bilgisayarla sildi. Oksijen sensöründen dedi lpg li lerde olur.
    sonra yine yandı ama araçta sorun yok.
    Ben bu lm427 araç test cihazı almayı düşünüyorum eğer aynı hatayı verirse kendim sileceğim.
    70-80 binde araç bulabilirseniz bence temiz olur uzun yıllar binersiniz.

• quote:

Merhaba
    Ben de yeni aldım 2004 luxury.
    Aracı lpgde kullandım sorun yoktu. Sonra benzin de kullanmaya başladım motor arıza ışığı yandı servis bilgisayarla sildi. Oksijen sensöründen dedi lpg li lerde olur.
    sonra yine yandı ama araçta sorun yok.
    Ben bu lm427 araç test cihazı almayı düşünüyorum eğer aynı hatayı verirse kendim sileceğim.
    70-80 binde araç bulabilirseniz bence temiz olur uzun yıllar binersiniz.

cevabınız için teşekkürler.

sakıncası yok ise kıyaslama yapmak adına kaç km ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim?

ışık hakkında 2 servisle konuştum. lpglerde olduğunu sorunsuz kullanabileceğimi söylediler. o konuda soru işaretleri kalktı.

birde lpg tüketiminiz nedir? hergün 70 km dur kalk trafikte kullanacağım. 0,40 kr yakar dediler. açıkçası tüketimi de merak ediyorum.

• Merhaba,
    Ben 29000 tl ye aldım.
    Ancak 175000 km de motor ve şanzuman kusursuz onayı alınca aldım. Ön yarı orjinal arka kapılar bir çamurluk arka bagaj kapağı boyalı.
    Bende aynı mesafe yapıyorum köprüden karsıya her gün. Su an 4x4 benzinde test ediyorum daha sonra lpg de edeceğim.
    Fullediğimde öğrendiğinde paylaşırım.
    Araç çok güzel gerçekten bir kaç yıldır bakıyordum artık nasip oldu.
    Sürüş çok zevkli, normalde honda civic sefan 2014 kullanıyorum artık o aracı eline almıyorum oyuncak gibi geliyor :)
    Bu gerçekten iyi bir makine..
    Ancak satmak için almak ayrı bir karar o konuda çok yorum yapamam ben satmayı düşünmeden aldım inşallah uzun yıllar kullanmak istiyorum.

• Allah izin verirse bu hafta içi baktığım bir aracı almayı planlıyorum.
    yetkili servise götüreceğiz sorun çıkmaz ise almayı düşünüyorum.
    araçta lpg var. 2 yıl önce takılmış.
    serviste özellikle sormam gereken önemli hususlar varmıdır?
    ayrıca aldıktan sonra lpg dahil nasıl bir bakımdan geçirmeliyim?
  • Merhaba,
    Lpg markasına göre ustalar mevcut sızdırma testi ve filtre değişimi yaptırabilirsiniz bem yaptırdım 50₺ tuttu.

• Selam

Sonunda istediğim aracı bulup aldım çok şükür.

215x65x16 lastik ebadı var A/T sınıfı lastik almak istiyorum kullanan var mı acaba?
  • Yeni alan arkadaşlarada hayırlı olsun öncelikle.
    Arkadaşlar xtrail 2004 için bagaj havuzu pas pas seti bagaj filesi nereden alabilirim İstanbul da?
    İnternetteki ilanların uygun çıkmadığını duyuuorum, en iyisi gidip görüp almak,
    Teşekkürler.

• quote:

Yeni alan arkadaşlarada hayırlı olsun öncelikle.
    Arkadaşlar xtrail 2004 için bagaj havuzu pas pas seti bagaj filesi nereden alabilirim İstanbul da?
    İnternetteki ilanların uygun çıkmadığını duyuuorum, en iyisi gidip görüp almak,
    Teşekkürler.

Ebay-de almanyaya int.ten bakın ..türkiyeye mal gönderen firmalar ve şahıslar var kargo tuzluya mal olur mu bilmiyorum ama xtrail parça malzeme herşey mevcud..
  • Kısmet olmadı hala araç bakıyorum. Şuan ilanlarda temiz bir araç yok. Temiz bir xtrail bulmak zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2002 model x-trail ile aranıza katıldım.Araca komple bakım yaptırdım ama şanzıman yağı değişimi konusunda tereddtlerim oluştu, araç şuan 200.000 de şanzıman yağını değişitrmemi tavsiye edermisiniz.İkincisi direksiyon tam turda sağ teker açısı ile sol teker açıları arasında 8-10 santimlik fark var, bu normal birşey midir? Lpg tüketimi şehiriçi normal kullanımda 16 lt normal midir? Cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim..
  • ozzymen O kullanıcısına yanıt
    16 lt gaz 13 lt benzin yakan araçta gayet normaldir. bende 16 inç offroad tipi lastiklerde olduğu halde 18 lt yakın yakıyorum...sağ sol arası bana da fazla geldi bir baktırın derim.Keyfini çıkarmaya bakın gayet güzel bir araç ...Benim kardeşim de dahil olmak üzere çok kişi hem en iyi araba olsun hem de en az yaksın derdinde ama şu da bir gerçek ki keyfin ucuzu olmuyor... Ne yapalım...
  • Cevabınız için çok teşekkür ederim,Şanzıman yağı konusunu x trail kullanan bir arkadaştan öğrendim,kilometre yüksek olduğu için değiştirmenin daha iyi olacağını söyledi.İyi akşamlar
  • herkese merhaba ;

okudum okudum yazdıklarınızı bende gittim 2005 model bi elegance aldım daha 2 hafta oldu kullanıyorum.gercekten rahat ve guven veren bir araba.2 el satısında sanırım zorlanacagız fakat onu goze alarak aldım.
    bendede aynı sekilde tavan lambaları ve vites lambaları konusunda sorun vardı. vitesin uzerindekileri kendim degistirdim fakat ekrandaki vites gostergesinin ısıkları yanmıyor bun konu hakkında bilgisi olan paylasırsa sevinirim
    ikinci olarak sis lambası olan tavan barları mevcut ust modellerinde 2005 modele uyarmı , fiyat konusunda bir bilginiz varmı soylerseniz sevinirm. cıkmacı 1200 tl dedi .
    arabada istedigim butun kriterler mevcut . sanırım fazla zorlamadıgımız surece sıkıntı cıkarmayacak bir arac (okuduklarıma gore de sanırım boyle ).
  • gokselelmass G kullanıcısına yanıt
    arkadaslar tekrar merhba ,

bir iki sorum olacak bilgisi olan varsa cevap verebilirse sevinirim.

gösterge panelindeki vites lambaları yanmıyor panel söküldü baıldı ama bi sıkıntı bulamadılar , sanzımanda bir sigorta müsür gibi bise varmıs o degisirse duzelme ihtimali varmıs . boyle bise ile karsılasan varmı

arabaı ilk çalıstırdıgımda hararet gostergesi soguk durumda 1 dak civarı sure gectikten sonra hararet gostergesi direk yarıya geliyor bu normalmidir sizdede bu sekildemi yoksa yavas yavas mı ckıyor.

sol kapı acılmadan arabanın ic aydınlatmaları calısmıyor , sol kapı acılınca hepsi otomatik yanıyor fakat sol on kapı kapalı iken diger kapılar acılırsa sadece bagaj aydınlatmaları calısıyor. orjinali boylemidir.

sagda bulunan torpido gozunu acmak icin bir mandal mevcut o mandalı benden onceki sahibi kırmıs sanırım, bu torpido gozununun kilit mekanızması ve acma mandalını bulabilirmiyim.

torpidonun üzerinde bulunan gözun menteselerini kırmıslar sanırım yukarı fazla kaldırınca komple elimde kaldı :D bunun cıkması varsa nerde bulabilirim , yada sıfırı nekadardır fikri olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

teyp degistirmek istiyorum duble teyp denen lcd ekranlar da bu arabanın kumandasına uygun olanı varsa deneyen bilgi verebilirse sevinirim.

bu araclar icin kullanmıs oldugunuz genel lastik varmıdır kumho 27h onermis bir cok arkadas farklı onerisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

şimdiden teşekkürler

• Arkadaslar bu yeni xtraili alip kullanan varmi forumda,yazilari okudum geneli eski kasa ile ilgili,biraz abes olcak ama peugeot 5008 duşünürken gözüme bu araç takildi,genislik ferahlik acisindan nasil bir arac acaba,bulundugum ilde nissan bayi de yok ,eğer kafama yatarsa bunu almayi dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.