Şimdi Ara

Nissan Primera 1.6 Tekna......! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
27.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bazı arkadaşlar aracı kullanmadan eleştirmişler fiyatının çok üstünde bi araba bende 2008 tekna var, 2007 astra ve 2012 yarisden cok daha ıyı ustelık ıkısındende ucuz...
  • o fiyatlara alinabilecek en iyi aractir.Primeraya binen özellikle tekna modeline bir daha kolay kolay arac begenmez :) 2005-2008 arasi tercih edilmeli derim gösterge degisiminden dolayi.Kalkista atiktir söylenenlere bakmayin siz. Tek kusuru uzun mesafeli biraz dik yokuslarda 90'i gecmez.Baskada bir kusurunu görmedim ben kullandigim 2 yil boyunca.Satmak zorunda kaldim ama aklim hala primeralarda
  • Selam arkadaşlar ilk defa araba alacağım limit maksimum 22000 tl bu paraya biraz arastirdim en güvenilir ve ekonomik nissan primera aracla ilgi kullanan arkadaşlar var ise biraz her yönüyle bilgi verebilir mi şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha000

Selam arkadaşlar ilk defa araba alacağım limit maksimum 22000 tl bu paraya biraz arastirdim en güvenilir ve ekonomik nissan primera aracla ilgi kullanan arkadaşlar var ise biraz her yönüyle bilgi verebilir mi şimdiden teşekkürler

forumda primera ana konusu var. orda istediğin her bilgi var. yetmezse yardımcı oluruz
  • 2007 primera sahibi olarak; araç, donanım, güvenlik, konfor olarak çok iyi. yakıt olarak günümüz araçlara göre biraz fazla yakıyor gibi ama bu sorunda lpg
    ile aşılır sanırım. nissan markası diğer japon araçlara nazaran daha kaliteli gibi, bunuda primerayı kullandıktan sonra anladım. sanayide sohbet ettiğim birkaç usta (motor, kaporta ,elektrik ustaları) bu araçların son derece kaliteli ve sağlam olduğunu onayladı. rutin bakımları zamanında yapıldığında, kolay kolay sanayiye gitmeyen araçlar olduğunu bir çok kişiden duydum ve bunu bende onaylıyorum,çünkü bende gitmedim. sonuç olarak; yatırım amaçlı bir araç düşünmüyorsanız, uzun yıllar ailenizle güvenli olarak kullanacağınız kaliteli bir araçtır, verdiğim her kuruşu sonuna kadar hak eden bir araçtır..

• 8 yıllık konu, vay anasını be
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.