Şimdi Ara

NİSSAN PRİMERA (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.229
Cevap
45
Favori
410.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yanma odasına su kaçınca beyaz duman-stop etme olayları oluyor.Büyük ihtimalle ustanın dediği gibi conta yanık ama kötü durumda değil gibi.

Bendeki de bu şekildeydi bir süre daha kullanınca yağa su karıştı.Bu şekilde motor rolantide yada düşük hızlarda hararet yükseliyor,hızlanınca düşüyordu.

Yağ-Anfriz-silindir kapağı contası-külbütör kapağı contası değişiyor.Kaçak varsa o-ring contalarıda değişebilir.Ucuz contalar sertleşip kaçak yapabiliyor zamanla.Özellikle o-ring ve külbütör kapağı contası.

700 lira anormal bir rakam değil açıkcası ama her arabaya bakan usta olmasın.Japon yada nissan ustası olursa daha sağlıklı olur.

Hangi şehirdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphire -- 7 Ocak 2016; 9:42:55 >
  • İstanbul Sultanbeylideyim tamir için bildiğiniz Nissancı varmı???
  • mgzgn kullanıcısına yanıt
    Nissanlar pek bilinmiyor o yüzden demiştim.Sente ayarı felan sıkıntı olmasın.1.6 mı ?
  • Bende gaziemirdeyim.Nissanci arkadaslarimin tavsiyesi ile 6.sanayi japon oto diye bilinen öner ustaya yaptirdim aracimin islemlerini memnun kaldim. Sark kurnazi, cakal bi esnaf degil. Eger fiyat alamadiginiz ozel servis orasi degilse numarasini veriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dieselshock -- 8 Ocak 2016; 11:43:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nissan primera araca universal deri koltuk kılıfı uyarmı kılıf linkide buhttp://m.n11.com/oto-koltuk-kilifi-deri-prestij-serisi-P49484248

• Zevkler tartisilmaz ama bi yerden baska bir yere goturmek icin bagajima bile koymam bunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FelixCrail arkadaşımızın yazdıklarından sonra bende gidip değiştirdim debriyaj setini. Araç 115 binde idi. Bazen soğuklarda sanki ses geliyor gibi idi. 250 tl ye valeo marka aldım. 250 tl de işcilik verdim. Toplam 500 tl ye hallettim. Çıkanlarda bunlar

• Birde arkadaşlar lastik değiştirirken benim bijonun birini kırdılar. Yaşadığım yerde bulamadık acaba bu link teki uyar mı acaba? Çıkan parçada bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sade100 -- 25 Ocak 2016; 22:00:30 >
  • 6tl bisey degil. Alip denemekte fayda var.

Bu arada benim aractan cikan valeo idi. Pedal inanilmaz sertti. Umarim sizin ki de ayni duruma donmez.

• FelixCrail kullanıcısına yanıt
    ?imdilik gayet iyi ama tabii zamanla ne olur bilmiyorum. Bijon konusunda da Bursa servisi aradym. Bijon+somuna 19 tl dedi. Bende adresime kargolarmysynyz dedim tamam dediler. O i?i öyle halledece?im artyk. Birde benim ön kapy kilidi garip kapy kulpunu tutup parma?ymla kilit kysmyna bastyryrsam açylyyor yoksa açylmyyor. Bununla ilgili bir fikriniz var my?
  • Dis kapi kolundan bahsediyorsunuz sanirim. On yolcu kapisi bende de kolayca acilmiyor. Ince yag ile yaglayacagim ben bu haftasonu

• Kapi kollari genelinde sikinti galiba. Bende acilip kapanmada sorun yok ama parke tasli ve arnavut kaldirimli yollarda sallanip ses yapiyor.normalde disaridan tutup asagi yukari titrettigimde de cok ufakda olsa bosluk oldugu ve buna istinaden o gurultuyu yaptigini farkettim. Silikon sprey filan siksam tikirdamayi keser mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

Zevkler tartisilmaz ama bi yerden baska bir yere goturmek icin bagajima bile koymam bunu

Uyarmı diye sordum. Begenip begenmediginizi değil.

• Arkadaşlar çoğu sayfayı okudum ama bulamadım 2004 tekna sahibiyim aracımdan son derece memnunum. Tek bir sıkıntım var arka süspansiyonlar çok sert veya yok gibi arka tekerlere biraz yük bindiği zaman direk küt küt vuruyor ve arka taraf ufak tümseklerde zıplamaya başlıyor. Amortisörcüye götürdüm ama amortisörler sorunsuz dedi. Yaylardanmıdır veya burçlarla falan mı alakalıdır veya arabanın kendi mi böyle kullananlar bilgi verirse sevinirim. Stepnede lpg takılı iki kişi bindiğinde araba direk tekere oturuyor gibi arka yaylar çok mu yumuşak acaba. Bir de aynı sıkıntısı olanlar bu süspansiyon işini nasıl çözdüklerini söylerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanbl -- 5 Şubat 2016; 14:32:15 >
  • Normalde boyle bir sorun yok. Benim stepne havuzunda da lpg tanki var. arkaya 3 kisi de binse hic sorun olmuyor. Yaylar islevini gormuyor gibime geldi.

• Cevap için saolun kısa zaman sonra bi ustaya göstericem bakalım

• Selamlar, 2003 visia sahibiyim, kaloriferi sıcak hava üflemeyi açtığımda yoğun bir şekilde gaz kokusu geliyor, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz?....

• Lpg var galiba aracta. Sistemde gaz kacaginiz vardir. Lpgciye gidip baktirin mutlaka

• Iyi gunler 2004 primera sahibiyim. Oncelikle cd calmiyor ve cd takmaya calisiyorum almiyor muhtemelen icerde cd sıkısmis, ayrica orta konsolda asagi yukkari sag sol yaptigimiz joistik tam olarak calismiyor bu sorunlari halledebilecek iyi bir oto teypci onerebilormisiniz izmirde. Ayrica bu araclara mp3 calar nasil yapabiliriz. Bilgi verirseniz cok sevinirim iyi gunler

• Merhaba 6.sanayide ege oto elktrik var bu tarz sorunlarin hemen hemen hepsini hallediyor.Ben gecen hafta usb sd aux okuyucu taktirdin isi temiz yapiyor bir bakin isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.