Şimdi Ara

NISSAN ORJINAL RADYO VE CD İLE İLGİLİ SORULARINIZI YAZIN (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
71.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun bende de var çözüm bulursanız bana da anlatın 2012 qq DCI bendeki kronik diyorlar ama çözüm göremedim hiçbir yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 2011 note dci var.teyp silik gösteriyor. çözümü var mıdır? bu arada aracım tekna.

• infest06 kullanıcısına yanıt
    2018-19 qq tekna jiplerin hepsinde bu radyo cızırtı ve sinyal kalitesizliği devam ediyor. Anlaşılır gibi değil yıl olmuş 2019 radyo teknolojisi maliyeti nedir ki bu araçlara bu kadar dandik radyo alıcısı veya anteni kullanıyorlar.
  • Arkadaşlar bende 2011 model qq sahibiyim. Teyip sık sık donuyor muzik calmaya devam ediyor ama tuşlarin tamamı islevsiz kalıyor. Sadece dokunmatik ekran faal oluyor. Teyibi kapatip açamıyorum 5dakika içinde düzeliyor sonra yine aynı sorun tekrar ediyor. 2 yıldır ayni sorun devam ediyor gıcık oldum iyice teyibi değiştirmek istesem bu seferde ölçüleri itibariyle dogru duzgun bir ekranli teyip takilmiyor bu sorunla karşılaşıp cozebilen oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: PREDATOR066

Arkadaşlar bende 2011 model qq sahibiyim. Teyip sık sık donuyor muzik calmaya devam ediyor ama tuşlarin tamamı islevsiz kalıyor. Sadece dokunmatik ekran faal oluyor. Teyibi kapatip açamıyorum 5dakika içinde düzeliyor sonra yine aynı sorun tekrar ediyor. 2 yıldır ayni sorun devam ediyor gıcık oldum iyice teyibi değiştirmek istesem bu seferde ölçüleri itibariyle dogru duzgun bir ekranli teyip takilmiyor bu sorunla karşılaşıp cozebilen oldu mu acaba?
    Arkadaşlar sorunun ısı kaynakli olduğunu farkettim. Okla işaretli malzemeye kaliteli bir termal macun sürdüm. Birde ön panel ve bu anakart üzerindeki fpgayi ısıttım arıza düzeldi. Isıtma işlemini yapmaniz biraz zor ama isaretledigim malzeme ve yanindaki siyah malzemeye termal macun sürerseniz ısı kaynakli arizalarin duzelme ihtimali var.
     NISSAN ORJINAL RADYO VE CD İLE İLGİLİ SORULARINIZI YAZIN

• Arkadaslar, radyo kilitli bayi ile gorusun sorununu nasil cozebilirim? Bayi ile gorustum radyo “nuz cöp olmus diyip gecistirdiler :)

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    2011 QQ için orjinal ekran satılıyor piyasada, universal alınması zorunlu değil. Carvocal'de mevcut.
  • nıssan cd çalarların lcd ekran göstermıyor arızasını ekran değiştireret duzeltıyorum lcd ekran mevcut

ME-KA OTO ELEKTRONİK
    KARTAL & İSTANBUL
    WhatsApp 0541.712.99.74

NISSAN ORJINAL RADYO VE CD İLE İLGİLİ SORULARINIZI YAZIN
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Ekranda sorun yoktu benim ekran çalışıyor mekanik olan tuşlar gidiyordu.

• 2000 model p11 primera elegance model aracın orj teyibini usb çalar hale nasıl getirebiliriz eskiden almera vardı bende audio marka bir cihaz ile sorunu çözmüştük ayrıca primera mın teyp ekranı çalışmıyor

• Merhabalar Nissan almera 2007 model aracımın cd caları cd yi koyarken cıkarmıyor sıkısıyor İstanbul'da Gösterebileceğim iyi anlayan bir yer var mı Tesekkurler.

• Merhabalar Nissan almera 2007 model aracımın cd caları cd yi koyarken çıkarmıyor sıkışıyor İstanbul Anadolu Yakasında Gösterebileceğim bir yer var mı Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estelj4747 -- 2 Nisan 2024; 23:17:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.