Şimdi Ara

Nispeten Uygun Fiyatlı Sıfır Ekran Kartı Takip Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
9
Favori
6.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam söyledim dalga geçer gibi oto cevap atıp teslim tarihinin son gününe kadar gelcek dediler. Aradan 2-3 gün daha geçti Shipping Now'u geçtim Shipping Today bile olmadı. En son sinir olup iptal ettim. Yine ekran kartsızım.
  • Hepsiburada MSI RX 570 GamingX 4G modeli 1300 TL dip fiyattan satışta.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Orada bir tarih belirleniyor. Meselâ; 27 Temmuz 2017 - 03 Ağustos 2017 diyelim. Yani en son 03 Ağustos 2017. Sizin son teslim tarihi olmasına rağmen gelmedi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2-3 ay önce forumdan ikinci el asus gtx1080 strix kartı 1550 liraya aldığım için çok çok mutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinerji inceden fiyat kırmaya başladı.
  • Teknobiyotik Gigabyte RX'ler yanıyor kaçırmayın.
  • Teknobiyotik bu aralar güzel indirimler yapıyor, bu fiyatların düşeceğine dair bir işaret mi acaba?
  • Fiyatların düşeceği kesin zaten, Ethereum mining kârları eskisine göre %80 azaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Fiyat fena

http://www.hepsiburada.com/msi-gaming-x-amd-radeon-rx-580-8gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rx-580-gaming-x-8g-p-HBV000004VH55

Ürün eklendi, fiyat güzel.

Ürün bitti hocam. 2900 lira yaptılar silinebilir.

• Daha da düşer mi fiyatlar? Malûm 1 Ağustos'ta SegWit diye bir şey var diyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Daha da düşer mi fiyatlar? Malûm 1 Ağustos'ta SegWit diye bir şey var diyorlardı.

Hocam şuan 2. el piyasası durdu zaten.

İş yine 0 kartlara döndü, şimdi firmalar karta göre +300/+500 fiyat aralığından koydular kartları.

Ama satılmayınca ne olacak mecbur normal fiyatlara düşecek.

1 ağustos olayı piyasayı şenlendirebilir. Bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Daha da düşer mi fiyatlar? Malûm 1 Ağustos'ta SegWit diye bir şey var diyorlardı.

Hocam şuan 2. el piyasası durdu zaten.

İş yine 0 kartlara döndü, şimdi firmalar karta göre +300/+500 fiyat aralığından koydular kartları.

Ama satılmayınca ne olacak mecbur normal fiyatlara düşecek.

1 ağustos olayı piyasayı şenlendirebilir. Bekleyip göreceğiz.

1 agustos olayı nedir ?
    Bilgi verebilirmisiniz mümkünse
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    https://eksisozluk.com/entry/69577790

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle değil, normalde 18 inde kargoya verilecekti. Hatta aynı gün alanlarda forumdan kimle konuşsam kargoya verildi 18-19'unda hatta teslim alanlar bile vardı. Benimkini 26'sı oldu hala kargoya vermediler. 5 gündür kargolanmaya hazırlanıyordu sinir olup iptal ettim. Sorduğumda da kargolanacak son teslim tarihine kadar kargolanabilir bekleyin diye otomatik mesaj atmışlardı. Hatta ilk satın aldığımda kargo tarihi 24'üydü sonra kendileri 18'ine çekti,17'sinde sorduğumda da kesin 18 i en geç 19'unda kargolancak demişlerdi. .De'de de 1.5 aydır 1 aydır bekleyen siparişler var. Kimisi 29'unda kargolanacak diyor kimisinin tarihi belli değil. Gerçekten son zamanlarda Amazon.com'a çok sinir olmaya başladım. Hep mağdur etmeler sorun yaşatmalar. .de'yi eleştiriyordum ama artık tam tersi.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Şansızlık. Ürün stokta kalmadı ise ondan dolayı da sorun olmuş olabilir. Ama öyle olsa açıklama yaparlardı. Neyse, geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Sanalmarketim,teknobiyotik ve Nova bilgisayar hakkinda yorum alabilirmiyim...En guvenli hangisidir.En titizi vs vs

Sanalmarketim ile birçok alışveriş yaptım,hızlı kargo sıfır sorun.
    Teknobiyotik ile de sorunsuz oldu alışverişler,hızlı kargo o da.
    Nova ile sıfır alışveriş yaptım, yorum yok o konuda.
  • EVGA 1070 kartlar eklendi.
  • arkadaşlar bu kartlar daha da düşer demi? miningçiler zararda mı birde bunu sormamdaki amaç kar edemiyolarsa daha da kart almazlar bizde uygun fiyata kart bulabiliriz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßLacKLioN -- 28 Temmuz 2017; 2:23:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.