Şimdi Ara

Nişanlısının 'Bana Tecavüz Etti' Dediği Genç İntihar Etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
6.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nişanlısının "Bana Tecavüz Etti" Dediği Genç İntihar Etti

Adana'nın Seyhan ilçesinde lüks bir sitenin zemin katında ailesi ile birlikte yaşayan M.K. (27) bir süre önce genç bir kızla nişanlandı. Ancak genç kız geçtiğimiz çarşamba günü Cumhuriyet Savcılığı'na giderek M.K.'nin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürüp şikayetçi oldu.

SERBEST KALDI

Bunun üzerine gözaltına alınan M.K. savcıya verdiği ifadesinde nişanlısına tecavüz etmediğini, kendisine iftira atıldığını söyledi. Serbest bırakılan ve iftiraya uğradığını söyleyen M.K. bu olaydan sonra psikolojik sorunlar yaşamaya başladı.

POMPALIYLA İNTİHAR ETTİ

Bunalıma giren M.K., bugün saat 15.30 sıralarında pompalı tüfekle odasında başına ateş etti. Silah sesini duyan baba, anne ve kardeşleri odaya girdiklerinde M.K.'yi kanlar içinde buldu.

KURTARILAMADI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ailenin büyük acısı nedeniyle yaralıya müdahale etmekte güçlük çekti. Sağlık ekipleri olay yerine polis çağırdı. Polis babanın elinden pompalı tüfeği alıp sakinleştirerek sağlık ekiplerinin müdahale etmesini sağladı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen M.K. kurtarılamayarak hayatını kaybetti. M.K.'nin babası ve kardeşleri nişanlısının ailesini telefonla arayarak tehditler savurdu.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, gencin cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırılacak.

quote:

-https://goo.gl/zPkz39

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düzgün kız bulmak lazım
  • Şimdilerde bu moda oldu kız istediğini alamayınca tecavüz etti diyor hiçbir kanıt yokken gözaltı hatta tutuklama yapılıyor yazık
  • İntihar edecekseniz pompalıyla etmeyin beyler. Tamamen eziyet.

• çocuğa tecavüz eder utanmaz kimi, kimide nişanlısına karısına Tecavüz Etti suçlamasına maruz kalır intihar eder, ifrat ve tefrit budur, nişanda dini nikahda kıyıldıysa ki genellikle kıyarlar, bu durumda karı koca hükmündedir, ayıplayacak durumda yoktur, nikah olmasa bile basit bir kusur olarak değerlendirmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amaç ne burda şimdi

• bu bizim yurdum insanından bi bok olmaz kimse de kusura bakmasın erkeği de kadını da sorunlu
  • yeni modada bu oldu ilişkiye gir tecavüz etti de tehdit et şikayet et

çevrenizde ki insanları iyi seçin kültürlü zeki insanlarla beraber olun

• kepazelik resmen. pozitif ayrımcılığınıza sıçayım. kanıt yok bir şey yok. böyle bir iftira o kadar basit bir şey değil hem, tüm mahallede duyulmuşsa o adamın yaşadıkları çok büyük şeylerdir.
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hadi oradan.evlilikte tecavüzün cezası 7 ile 12 yıl arasıdır.Bir de ayıplanacak durum yok diyor CAHİL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

Hadi oradan.evlilikte tecavüzün cezası 7 ile 12 yıl arasıdır.Bir de ayıplanacak durum yok diyor CAHİL.

mesele eşlerin birbirine tecavüzü bu nasıl oluyorsa onun tesbiti imkansız,

eşlerin birbirinden uzak durması doğru değildir

öylemi, bilmiyordum, peki ya, eş dışı zinanın cezası neden yok ?

birde Allahın ahiretde vereceği ceza var, eşinin isteğine mani olan kadına ceza vardır, kaç bin yıl orasını bilemem

eşini zorlamazsa istediğinde ne yapacak, gelsin fuhuş, zina, 4 e kadar diğer eşler bunlar dahamı iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 23 Nisan 2017; 22:17:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

İntihar edecekseniz pompalıyla etmeyin beyler. Tamamen eziyet.

Niye hocam kafaya tek sıkış ta 10 küsür mermi alıyorsun direk ölüm işkence yok

• Boncuklar herhangi bir yiv ve set ile hızlanıp gitmediği için normal namludan çıkan fişek gibi güçlü değiller hocam.

Giriyor ama öldürmüyor durumlarının oluşması çok muhtemel.

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

quote:

Niye hocam kafaya tek sıkış ta 10 küsür mermi alıyorsun direk ölüm işkence yok

İyi de mermiler küçük. Sen hiç gördün mü kafasına pompalıyla sıkıp ölmeyen birini? Ben gördüm. Adamın yüzü yok olmuş makineye bağlı yaşıyor. Ağzından sıkmış bütün kemikler parçalanmış. Öldü sonra da.

• aklı olan intihar etmez, salar ipini gider, kim ne derse desin keyfine bakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

quote:

Orijinalden alıntı: Bizans Kargası

mesele eşlerin birbirine tecavüzü bu nasıl oluyorsa onun tesbiti imkansız,

eşlerin birbirinden uzak durması doğru değildir

öylemi, bilmiyordum, peki ya, eş dışı zinanın cezası neden yok ?

birde Allahın ahiretde vereceği ceza var, eşinin isteğine mani olan kadına ceza vardır, kaç bin yıl orasını bilemem

eşini zorlamazsa istediğinde ne yapacak, gelsin fuhuş, zina, 4 e kadar diğer eşler bunlar dahamı iyi ?

yav hehe kesin öyledir nasılda saçmalıklarla zihninizi doldurmuşlar sizin

• haksız yere kadın eşini kendinden uzak tutmaktadır, eşya isterim, ziynet isterim, şunu yap bunu yap, yoksa bana dokunma yok der, uzak dur , peki duralım, eş dışardan içeri gelmez, bakmışsın eşin başkalarıyla beraber, cezasıda yok

• Çocuk neden intihar etti anlamadım allah biliyor de bak yoluna hapis falanda girmiyorsun 1 yıla kendine gelirsin relax ol avrupadaki biri intihar etse anlarımda bu ulkede böyle bişey için intihar edilmez bence benzin fiyatının pahalılığından dolayı intihar etseydi o zaman anlardım.
  • Bir sevgiliniz var ve uzun zamandır da birliktesiniz ve aynı evde de yaşıyorsunuz. Hiç bir zamanda fiziki bir şiddet uygulamadınız. Bir gün geldi sevgiliniz savcılığa gitti, sevgilim bana tecavüz etti diyor. Peki bunun kanıtı nedir? Ortada hiç bir kanıt yokken bu iddiayı bile kadın mağdurdur, daha zayıftır karinesi üzerinden kadını haklı bulan zihniyet, bu olaydaki iddiayı mı haksız bulacaktı? Bir kadın "bir erkek bana tecavüz etti der, kesin doğrudur, ama bir erkek tecavüz etmedim der, kesin yanlıştır" karinesi üzerinden hareket edilen bir hukuk düzeni olabilir mi?

• quote:

Konuyla ilgili aşırı faydalı yorumun için teşekkürler Lews
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.