Şimdi Ara

Nisanlim ve ailem arasinda pinpon topu oldum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bu yolda ne yiğitler yok oldu aman dikkat et
  • Bizim toplumumuzda ne kadar psikopat kadınlar var anlamıyorum sen evleneceğin adama aileni neden görüyorsun diye soruyorsun kendin biraz sevmeye çalışman gerekirken.

üzgünüm ama ben olsam böyle tripli insanlarla evlenmezdim ailene nasıl laf söyleyebiliyor o da ilginç evlenme ya da salla gitsin
  • karımı haksız yere suçlasalardı ailemi karşıma alırdım. karım ailemin bir suçu olmadığı halde onlarla iletişimimi kestirmeye çalışsaydı, ilişkimizi bi tekrar gözden geçirirdim.
  • Ayrıl .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lafı hiç uzatmaya gerek yok yol yakın iken nişanlına yol ver kardeş aranızda öncelikle saygı sonra sevgi olması gerekiyor...
  • Evlenmeden ailenle gorusmene karisiyorsa evlenince kan cekerrrr kannnnnn

Unutma sadece ciftler degil ailelerde evlenir. Param cok bosarim heray da nafakayi catir catir oderim dersen sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ailene yüz vermemeni söylüyorsa bu iyiye işaret değil.
  • Aile aile aile diyorum başka bişe demiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailenin ve eşin yeri ayrıdır, birbirlerini sevmeyebilirler fakat asla saygısızlık etmelerine izin verme....İki taraftan birine fırsat verirsen ipin ucu kaçar, ailenin ve eşinin sana saygı çerçevesinde tavsiye vermesinde sıkıntı yok fakat haddini aşan taraf kim olursa seni üzer...

Bu arada aile hakkında şunu söylemek istiyorum; asla hiç bir insan için aileni karşına alma, hem evlilik sürecinde hem evlilik sonrasında en büyük dayanağın onlar olacak, maddi manevi böyle bir güce her daim ihtiyacın olacak ve çıkarsızca etrafında duran tek insanlar onlar olur.

Nişanlınla kesinlikle konuş, ailenle ilgili dikkatli davranmasını, sevmek zorunda olmadığını ancak saygı duyması gerektiğini, bu durumun evliliğinize ve size ileride zarar vereceğini anlat...Bu konuda anlayışlı, yardımcı olacak şekilde davranırsa olay çözülür fakat aksine tavır sergilerse emin olun ileride büyük sıkıntılar yaşarsın. Şuan da bile çok sağlıklı gözükmüyor, umarım güzel bir şekilde çözüme kavuşursunuz.

• Bir kizin bana cumleyi kurmasiyla, .. tekme yemesi 10 sn’yi aşmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.