Şimdi Ara

Nişanım İçin Saat Önerisi (QUANTUM İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Uzunca bir zamandan beri saatlere ilgiliyim ve belli başlı saat terminolojilerini de bilirim. Swiss Made ve Japan saatlerinin saat dünyasında yerlerinin ayrı olduğunu da bilirim. Ama ve lakin bütçe meselesinden dolayı Türk markası olan ve üretimim uzakdoğu da yapılan bir markaya Quantum'a yönlendim.
    http://www.quantumwatches.com/series/qmg552

Bu linkteki otomatik saatleri beğendim. Sizce nasıldır, fikriniz nedir? Gelin hanım bana alacak ve Max. 750 tl bütçemiz var. Luxury denen saatler gibi görünmesini istiyorum.

Çok araştırdım ve bu iki saat arasından Quantum daha gösterişli geldi, fotoğraf çekimlerinde falan daha iyi durur diye düşünüyorum:

Sizce?
    Bu tarz başka saat de önerebilirsiniz varsa Swiss Made ya da Japan ama ben araştırdım bu fiyatlara bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amasseia -- 21 Mayıs 2017; 18:11:38 >

• Hocam Citizen tabii. 2. el orient mako ya da seiko 5 sports serisi de alınabilir.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Hocam butcemiz biraz kisitli olmasina karsin tam otomatik saatlere hevesim vardi. Japonlar cok iyi saatler yapiyorlar lakin tasarim olarak Isvicre saatlerinden geri kaliyorlar. Nişan için alacak oldugumdan gosterisli saatlere yoneldim ve 2. El olmazdi.

Bu iki saat arasindan kalite olarak tabiki de Citizen fakat quartz mekanizmali cok saatim oldugundan dolayi Quantum'u tercih ettim. Belki bir Japon bir Isvicre degil ama dandik bir Çin saati de degil. Yorumlar gayet olumluydu kargoda bakalim piyasadan biraz daha ucuza almis oldum insalalh memnun kalirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.