Şimdi Ara

Nişan, Düğün ve Balayı için DSLR makine önerisi lüften..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    7-8 ay içerisinde yoğun bir dönem beni bekliyor inşallah. Başlıkta söylediğim gibi nişanımda, düğünümde ve balayında tatmin edici fotoğraflar çekebileceğim bir fotoğraf makinesi istiyorum. Profesyonel olma isteğim yok, bir hobi olarak kullanmayı düşünmüyorum, lakin fotoğraf çekmeye çalıştığımda, işim düştüğünde beni yolda bırakmayacak, güzel anları kaliteli şekilde ölümsüzleştirecek bir makine arıyorum.

2. el bir makine arıyorum, tavsiyelerde bulunursanız sevinirim. Bütçe olarak 500-800 arası düşünmekteyim bilmiyorum yeterli mi 2. el de olsa ama... Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

• Çok teşekkürler hocam , modelleri not ettim, peki 300-500 arası makineler benim işimi görür mü, prof. yapmayacağım için bu işi fotoğraf çeksin yeter düşüncesindeyim ama yok yere ucuza kaçacak biri de değilim.
  • 400 lira civarına alınacak ufak sensörlü makineler düşük ışık koşullarında yetersiz kalacaktır. Mercimek sensörlü makinalara 500 lira vermektense 400 lira civarına 350D-400D almak daha mantıklıdır.
  • nikonda 5100 canonda 600d yarı yolda bırakmaz düşük ışıkta iyi performans özellikle 5100
  • 5100 aklıma yattı, forumda baya öven de var zaten, madem 300-400 liralıklar düşük ışıkta performans vermiyor o halde para verip 5100 alacağız.. Teşekkür ederim yardımlarınız için.. Daha düşük maliyeti olan, fiyat performans açısından iyi olan öneriler olursa yine de memnun olurum
  • D3100 hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim bu arada 5100 ve 3100 arasında kaldım. Nişan, düğün genelde karanlık ortam olacağı için bu ortamlarda ikisi arasında gözle görünür fark olur mu sizce?
  • d5100 aldım 2. el 700 lira, tüm yardımlar için teşekkür ederim
  • hayirli olsun makineniz. harici flaslara ve kullanimina da bir goz atin derim. en pahali makineyi bile alsaniz aydinlatmanin yetersiz oldugu ortamlarda iyi sonuclar alinamiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öneri için teşekkür ederim, lens ve ekipman bakmaya başladım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.