Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: airnavy

Durumu ne güzel iyiye gidiyor maşallah . böyle giderse perşembe günü iyi haberler bizi bekliyor :)

İnşallah kardeşim inşallah o haberi yazacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok guclu bir kiz olucak ilerde INSALLAH ismi gibi bahtida acik olur iyilestikden sonra cikip gelin burada yasayin en azindan duzgun bir hastane bulunur ve yardim gerekirse aninda ulasir

• Maaşallah, Allah nazarlardan korusun Nisanımızı. Rabbim tez zamanda sağlık sıhhatine kavuştursun. Sizlerede güç kuvvet ve sabır versin.

• Konuyu ilk açtığınız zaman banlıydım. Öğrenci halimle 3-5 demeden yardımcı olmaya çalıştım. Sevindirici haberleri görmek gerçekten güzel. Umarım bi an önce tamamen sağlığına kavuşur kardeşimiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun hepinizden çok sağolun. İyi dilekleriniz için hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.

@SaB0 @cem1907 @deadmau5.

• .

GÜNCELLEME GELDİ

DOKTOR TANIDIĞI OLAN BİRİLERİ VARSA 17 MAYIS GUNCELLEMESİNİ OKUMASINI RİCA EDİYORUM

.

• doktor tanıdığımız yok ama forumdan tıp okuyan veya bununla ilgili bilgisi olan mutlaka vardır. keşke konuyu görseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

doktor tanıdığımız yok ama forumdan tıp okuyan veya bununla ilgili bilgisi olan mutlaka vardır. keşke konuyu görseler

Evet zaten konu üstte kalsın diye cevapları buraya yazın dedim, inşallah görür yardımcı olacak birileri @airnavy

• +++++

Maşallah ne güzel gülmüş allah bozmasın hocam inşallah daha iyi olucak nisan bebek
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah şifa versin, gülücüklerinin maşallahı var

• Yazıyı okurken korktum neyse ki birşey yokmuş o mama hazımsızlık yapıyor galiba aptamil sorununuza çare olur umarım yine geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

.

GÜNCELLEME GELDİ

DOKTOR TANIDIĞI OLAN BİRİLERİ VARSA 17 MAYIS GUNCELLEMESİNİ OKUMASINI RİCA EDİYORUM

.

Size konu hakkında mesajla geri dönüş yaptım.

Tekrar geçmiş olsun.
  • Nisan bebeğimiz gülücükler saçıyor maşallah. ayrıca doktor yok muuuuu?
  • Tıpçı arkadaşlar da baksın lütfen.

• Maşallah hocam ne kadar tatlı gülmüş öyle
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Doktorlarsitesi.com gibi sitelerde doktorlara soru sorabiliyorsunuz ama cevap süresi en fazla 15 gün diye hatırlıyorum türkiyeden iletişime geçecek doktor bulamazsanız deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz1i -- 18 Mayıs 2016; 0:41:44 >
  • geçmiş olsun hocam
  • doktor aranıyor yardım edin tıpçılar. bi ara tıpçıların klubü vardı forumda konuları filan geziniyordu bulabilirsem atayım bu konuyu onlara. herkes bi şekilde o konuyu bulup yardım istesin arkadaşlar
  • updullah
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.