Şimdi Ara

Nisan 2017 Ücretsiz PS Plus Oyunları Açıklandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Horizon'u da bedavaya dağıtıyorlar değil mi? Adamlar baştan aşağa fail yağmuru nereden tutsak elimizde kalıyor reziller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sony fanboylarının "Yine mi bamya!!!" diye bağırışlarını duyar gibiyim :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iyiki para vermiyorum plusa, verdiği oyunlar çöp ötesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şamarı vurmak lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: TheStarBox

Sony fanboylarının "Yine mi bamya!!!" diye bağırışlarını duyar gibiyim :D

Sırf ego tatmin etmek için buraya gelip bunları yazacak kadar mı düştünüz be.Allah korusun umarım asla bu kör haterlar gibi olmam.
  • Rise of oyununa çöp diyenlere laik oyunlar alın çöplerinizi bir daha xbox gold oyunlar sayfasına gelmeyin 2019 yılında gelecek Türkçesiz süpeeeeeeer exlerinizle sizi iyi eğlenceler ben bile Sony saydırırken böyle oyunlar verdiği için siz Sonyciler savununca Sony size ne yapsa haklıdır çöp çöp çöp 1300tl maaşa e evet diyip 1500tl maaşa yuhlayanlar gibisiniz
  • Assassin’s Creed Revelations ve Ryse: Son of Rome'a çöp diyenler, bu oyunları oynamaya MAHKUMDUR. Hadi size çöp Plus oyunlarıyla iyi oyunlar. (Konsolum yok lakin xboxu küçük görenlere acayip kılım)

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Plus oyunlarının önemi yok çünkü horizon zero down gibi muhteşem bir oyunu oynayabilmek paha biçilemez

Geçen aldım bende Zelda bitince ona başlayacağım ama fizik karşılaştırma videosu izledim Zelda vs Horizon... hiç gerçekçi değil fizik konusunda Horizon bilmiyom. Şu HDR midir nedir oynarken o açılıyor gözümü inanılmaz yoruyor kafam ağrıyor. Umarım beğenirim.
  • Gene çöp, gene çöp.
  • PSn plus ı bedava oyun için almadım hiç her zaman indirimlerini takip ettim güncel prime time oyunlarda bile deli indirimler oluyor psn plus a özel xbox ımda var ama gold hiç bi zaman güncel oyunlarda indirim yapmıyor Sony her zaman daha mantıklı geliyor bana hem aylık 15 tl vercen bide 100-200 tlik bedava oyun beklicen ne güzel hayat :D PSN Plus oyun indirimleri için alınır başka birşey için alınmaz ;)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.