Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk dlc den sonra oyunu bırakmıştım şimdi baktım 2. ve 3. dlcler gelmiş. Direk 3. dlc yi alsam olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Birini çağırmamı gerektirecek kadar zorlayan boss olmadı fakat ochoko cup denen eşyayı kullanarak çağırılabiliyor diye biliyorum.
    Teşekkürler hocam sağ olun. Evet dediğiniz gibi o eşya ile çağırabiliyoruz. Oyun zorladı baya beni. Boss un adını unuttum ama sanırım 3. boss. Deli etti beni :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu hangi modda oynuyorsunuz action mode,movie mode? Ps4 için pro degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cncvdr -- 26 Nisan 2018; 20:42:6 >
  • Oyunu yeni aldım ilk sayfayı okudum bir iki saat oynadım şimdilik

Klasik soru hızlı silah mi yoksa uzun silah mi avantaj oyunda ? Statları ona göre geliştireceğim ya da stat tavsiyesi alabilirim çok iyi olur dex ya da ınt den yararlanan silahlar varsa ona göre kasalm

Direk uzatmadan oynarsak kaç saat sürüyor oyun??

• Bloodborne'den sonra tatmin eder mi ?
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Kullanım şekline bağlı neyi seviyorsan onu kullan zaten istediğin kadar stat sıfırlayabilirsin

Bütün yan görevler dahilinde 35 saat falan sürüyor platin için ise 40 ile 45 saat

• Big_Boos kullanıcısına yanıt
    Bloodborne'dan sonra bulunmaz bir nimet.

• Bloodborne ve dark souls serisinden sonra anca bu keser dedi herkes complate 89 tlye düşmüş aldım az önce hepsini platinledim souls oyunlarının zorlanmam heralde bunda.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam nioh kutulu aldım dün diski takınca 14 gb güncelleme başlattı 1.21 sürümü. Sonra duraklattım ben indirmeyi. Bugün sürdür komutu verdim 3 gb lik bağımsız veri olarak indiriyor. Acaba önceden 11 gb inmiş mi, öyle olsa 11 GB/14 GB şeklinde görünmez miydi? yani normal oyun indirirken gösterge o şekilde oluyordu kaldığı yerden devam ediyordu. Yanlış bir şey mi yaptım merak ettim
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Hayır yanlış birşey yok, güncellemeler o şekilde gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kontrollere alışamadım ilk başta alışmaya çalışıyorum souls oyunlarında r1 kullanıyorduk bu oyunda saldırı kare ile.
    Guardian spirit kullanmadan mı bitirdiniz hocam oyunu?
    Guardian spirit kullanma odaklı living weapon build yapmadım ama yeri geldiğinde guardian spirit kullandım tabi ki.
    Fakat diğer arkadaşın sorduğu başka oyuncuları çağırmaya gerek duymadım bosslar için, o kadar zor değillerdi.

• Güç bela Hino-enma adlı bossa kadar geldim tıkandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auslaender -- 9 Mayıs 2018; 1:38:48 >
    Oyunun henüz başında karşılaşıldığı için bence de hayli sıkıntılı bir boss, hem agresif hem de hızlı olması sorun yaratıyor.
    Oyunda ilerleyince sloth büyüsü ile hiçbir numarası kalmıyor ama başta elde pek bir yetenek/büyü olmadığından zorluyor.
    Netten videolar izleyerek hangi hamlesinde ne yapılması gerektiğine bakarak geçebilirsiniz

Hocam bu türe aşina değilim souls oyunu da oynamadım daha önce. parmaklarım su topladı 30 oldu deniyorum Şu videodaki magicler için napmalıyım? Magic leveli yetersiz diye mi çıkmıyor bende?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auslaender -- 9 Mayıs 2018; 3:18:12 >

Simdilik bu videolar hicbir isinize yaramaz, buyuleri jutsulari falan kullanmaya 2. veya 3. bolgede baslayabiliyorsunuz.

Su asagidaki video gibi buyu/jutsu kullanmadan kesenlerin videolarin izleyip uygulamaya calisin.
    Bu bossta onemli olan attigi sersemletmeleri yememek, bir tanesini bile yeseniz level dusuk oldugu icin hemen olduruyordur.
    Sabirli olup, bosluk gordukce 1-2 vurup cekilerek kesmek gerekiyor. Asagidaki videodaki gibi elinizde uzun silah varsa daha rahat olabilir cunku yaklastiginizda seri kombo da yapabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YXXwfCKkYug

<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/YXXwfCKkYug" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Hocam sizin videoyu dikkatlice izledim sonra 2. denemede kestim yaratığı. İşin sırrı don ve mızrakla dövüşmekteymiş
  • Yanimisda tasidigimiz elexi nasil artiriyiruz 3 tane tasiyabiliyorum bir de alip satma menusunu bulamadim

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Ninjutsu'da medicine man var onu açman gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.