Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunda yardım çağırınca pek gelen olmuyor , bazen çok uzun süre bekliyorum.

Ping vs sorun yok , bölümlerle bir alakası var mı ? Level ile ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    Iyi oynayan çoğu kimse oyunu bıraktılar.

Ben bazen giriyorum rastgele insanlara yardıma gidiyorum. Ama yardım çağırmadan önce sindire sindire taktiksel bir şekilde dikkatlice oynayıp bölümleri ve dinamikleri öğrenmen senin açından faydalı olabilir. En azından boss kapısına en yakın olan shrine a kadar gelmelisin.

Ps4 te nioh ile ilgili 2 büyük topluluk var. Oraya yazarsan mutlaka yardıma birileri geliyor.

• hacilar bu gemili bolumu gecebilen varmi.mubarek yaratik olmek bilmiyor.

• Arkadaşlar reforge ne işe yarıyor?
  • aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Iste konunun ilk sayfasi tam da bu tip sorular icin

Reforge

Zırhlardaki Silahların farklı niteliklerini yeniden değiştirebilmenize izin veren süreçtir. Ekipman parçasından çıkarmak istediğiniz belirli bir özelliği seçerek, olası bir özelliklerin bulunduğu seçeneklerden rastgele yeni bir özellik seçerek değiştirir. Bu hizmet Demirci'de yapılır.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sağol Üstad.
  • Hangi boss un hangi kılıca sürülen büyülü kağıda dayanıksız olduğunu önceden bilme şansınız var mı ?

Yok fakat bu oyun pek o tarz hareketler ile atağın arttığı bir oyun değil. Hiç artmaz demiyorum fakat Souls oyunlarında olduğu gibi 300 iken 500 vurmazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4 için türkçe yaması var mı?

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Ps4 için Türkçe Yama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karikaturizma -- 21 Kasım 2019; 21:29:50 >
  • Örneğin şu denizden çıkan bosa a (sülük gibi) vur vur bitmiyor.

Belirli videolara bakıyorum artık setler vs gerçekten çok uğraştırıcı bir envanter olayı var.

Tr olmaması çok kötü bir durum , her gün tesadüf eseri yeni bir şey öğreniyorum oyunda

Ateş diğer elementlere göre daha etkili bu bölüm sonu canavarında. Ama dediğim gibi işin aslı build oluşturmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Iste konunun ilk sayfasi tam da bu tip sorular icin

Reforge

Zırhlardaki Silahların farklı niteliklerini yeniden değiştirebilmenize izin veren süreçtir. Ekipman parçasından çıkarmak istediğiniz belirli bir özelliği seçerek, olası bir özelliklerin bulunduğu seçeneklerden rastgele yeni bir özellik seçerek değiştirir. Bu hizmet Demirci'de yapılır.
    Rastgele seçip değiştirme diye birşey yok
    Sağ taraftan istediğin özellikle değiştirebilirsin sol taraftaki istediğin bir özelliği

Gerçekten zor ya su karaya çıktığında sıkıntı valla 😂 geçemedim bir türlü bakalım yarın tekrar denicem . Nasıl bir sülükse anlamadım o kadar vs Water da takıyorum elbise bide charmları ama tek atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

Gerçekten zor ya su karaya çıktığında sıkıntı valla 😂 geçemedim bir türlü bakalım yarın tekrar denicem . Nasıl bir sülükse anlamadım o kadar vs Water da takıyorum elbise bide charmları ama tek atıyor
    Atesi mutlaka kullan ve yakininda kal. stats olarak zayif oldugunu dusunuyorsan egitim gorevlerini ve yan gorevleri yap mutlaka
    İnsan formundaki boss lar cok zor mutlaka slotu ac

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    O boss ateşe karşı hayli zayıf bir boss.
    Elinde Hykotto mask eşyasından varsa envanterine ekle, boss karaya çıktığında 1-2 tane kullanman yetecektir, hem bossu hem de minionlarını temizler

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Yazıdaki ifade benim değil, ilk sayfadan alıntıladım.
    Fakat orada rastgele ile kastedilen sağ tarafa çıkan yeni özelliklerin rastgele geldiği, her reforge yapışta oraya farklı özellik gelir

• Şu düşmanı sersemleten büyü ne ya? mor olan?
    Her bossta onu atıyorlar, skillerde bir göremedim daha doğrusu ninjitsu kısmında.

Sloth'muş tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 25 Kasım 2019; 12:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Yazıdaki ifade benim değil, ilk sayfadan alıntıladım.
    Fakat orada rastgele ile kastedilen sağ tarafa çıkan yeni özelliklerin rastgele geldiği, her reforge yapışta oraya farklı özellik gelir
    Size lafım yok zaten ilk sayfada sıkıntı asıl
    Umarım nioh 2 için iyi bir rehber yapılır zira bu rehberi yapanın oyunu oynamadığını düşünmeye başladım çok kritik yanlışlar var bilgilerde bu tip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdfilmdepo_09 -- 25 Kasım 2019; 22:10:57 >
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Ben sadece bu oyun için değil hazırlanan rehberlerin %90'ı için böyle düşünüyorum. Tabiki alakadar olduğum oyunlar için söylüyorum.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.