Şimdi Ara

Nintendo Wii Remote Control (oyun kolu ) hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi araştırma için Nintendo Wii Remote control yani oyun kolunu almak istiyorum fakat pillemi yoksa şarzlı mı olduğunu öğrenmem gerekiyor.
    eğer şarzlıysa ona göre şarz aletinide alıcam teşekkürler iyi çalışmalar

• kendi yapısında 2 adet kalem pil ile çalışıyor... tavsiyem GP Recyko+ gibi kendinden şarjı bitmeyen piller...

diğer satılan şarj aletleri ise remote'a girebilecek şekilde 2 kalem pil + arka kapağın toplamından oluşan yan sanayi parçalardır... bir kaç tanesini denedim, hiçbiri recyko+lar kadar verimli değil...
  • hay eline ayağına sağlık kardeş
    netde aradım bir türlü bilgi bulamadım.
    saolasın tekrar.
  • GP Recyko+ nun ömrü ne kadar? Ayrıca fiyatları nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

GP Recyko+ nun ömrü ne kadar? Ayrıca fiyatları nasıl?

tam bir ömür veremicem ama şarjı kendi kendine bitmediği için 6 ay oynamasan bile oynayacak olduğunda hazır oluyor alet(bakınız: askere gidip gelmek, benim sadık yarim oyun konsolumdur diye wiiye sarılmak)
  • Merhaba ben wii varda ancak sadece boks yapabiliyorum tennis ve diğerleri açilmiyor acaba onların aksesuarlarınımı almam gerek lütfen cevap verin?
  • tenis için aksesuara ihtiyacın yok.
  • Açılmaması ile alakalı değil ama tenisi gerçekti oynayabilmen için Motion Plus aksesuranına ihtiyacın var.
  • quote:

Açılmaması ile alakalı değil ama tenisi gerçekti oynayabilmen için Motion Plus aksesuranına ihtiyacın var.

Uydurmayalım lütfen, wii sports paketindeki tenis oyununu motion pluslı da plussız da aynı şekilde oynarsınız.
    Boksu oynayıp diğerlerini oynayamamanızın sebebi şu olabilir, nunchuck takılıysa onu çıkarın, öyle açmayı deneyin. Sadece bir fikir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

quote:

Açılmaması ile alakalı değil ama tenisi gerçekti oynayabilmen için Motion Plus aksesuranına ihtiyacın var.

Uydurmayalım lütfen, wii sports paketindeki tenis oyununu motion pluslı da plussız da aynı şekilde oynarsınız.
    Boksu oynayıp diğerlerini oynayamamanızın sebebi şu olabilir, nunchuck takılıysa onu çıkarın, öyle açmayı deneyin. Sadece bir fikir.

Laflarımıza dikkat edelim bence. Benim gibi birine mi "Uydurmayalım" diyorsun.
    Wii Sports Resort paketinde MotionPlus olmadan kesinlikle tenis oynayamazsınız. Hatta nerdeyse hiç bir oyunu oynayamazsınız. Zaten Wii Sports Resort paketi içeriğinde MotionPlus mevcut olarak gelir. Lütfen bilip bilmeyenler yorum yapmasın ve uydurmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkEternal -- 15 Eylül 2010; 16:54:28 >

• Biriniz wii sports diğeriniz wii sports resort'dan bahsediyosunuz sanırım.
  • İyi bı hort yapiim, Hooooorrttt😂 wi remoteyi PCde tanitmak mumkunmudur? Mumkunse nasıl yapılır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.