Şimdi Ara

Nintendo Switch yenilendi: İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • XanthiN (2 mesaj) alidarkstone (2 mesaj) LKLC (1 mesaj) tnrskr (1 mesaj) suslu76 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (4 mesaj) (2 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Nintendo Switch yenilendi: İşte detaylar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4088 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Nintendo'nun başarılı el konsolu Switch yenilendi. Japon oyun devi, bir süredir beklenen güncellemeyi nihayet bugün resmileştirdi. Yeni Nintendo Switch, eski sürüme göre çok daha uzun bir batarya ömrüne sahip olacak.

Yeni Switch modeli bugün Nintendo'nun Twitter adresi üzerinden duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre yeni Switch, oynadığınız oyuna göre 4,5 ila 9 saat arasında bir kullanım süresi vaadediyor. Eski sürüm bildiğiniz gibi 2,5 ila 6,5 saat arasında bir pil ömrüne sahipti. Yani yeni model 2-3 saatlik ekstra kullanım sunacak.

Yeni Switch modelinin ayrıca güncellenmiş bir Tegra X1 işlemcisiyle geleceği belirtiliyor. Pil ömründeki artış bu yeni işlemci sayesinde mümkün olmuş. Nintendo, Switch'in yeni bir işlemci ve depolama çözümleriyle güncelleneği konusunda geçtiğimiz ay Federal İletişim Komisyonu'na bir bildiride bulunmuştu.

Yeni Switch modeli pil ömründeki artış dışında herhangi bir heyecan verici özelliğe sahip değil. Birçok Nintendo hayranının yeni bir Swith Pro modelinin duyurulabileceği konusunda beklentileri vardı ancak maalesef bu gerçekleşmedi.

HAC-001(-01) kod isimli yeni Switch; Japonya'da Ağustos sonu, Avrupa'da ise Eylül ayında piyasaya sürülecek. 

|
    |

• Hoşuma gidiyor bu konsol ancak konsol ve oyun fiyatlarını görünce geri durdum. Gerçekten Nintendo ve Nintendo oyunlarını hayranı olmak lazım almak için, o kadar hayranlığım olmadığı için vazgeçiyorum ama oyun konsollarına olan farklı bakış açısı nedeniyle seviyorum.
  • Yüzbaşı
    980 Mesaj
    Hoşuma gidiyor bu konsol ancak konsol ve oyun fiyatlarını görünce geri durdum. Gerçekten Nintendo ve Nintendo oyunlarını hayranı olmak lazım almak için, o kadar hayranlığım olmadığı için vazgeçiyorum ama oyun konsollarına olan farklı bakış açısı nedeniyle seviyorum.

• Binbaşı
    1611 Mesaj
    Eğlencenin tam karşılığı bu konsol. Sorunsuz kullanıyorum. Maalesef oyunları pahalı ama onun da çözümü var. :)

• Yarbay
    4021 Mesaj
    Ekran değişmediği sürece adam olmaz ondan :(

|
    |
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Almayı çok istediğim ama konsol ve oyunların fiyatına bakınca vazgeçtiğim konsol.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3039 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    6108 Mesaj
    Ödediğimiz parayı geri verseler baride birkaç külliye medrese kervansaray yaptırsak.Onuda vermez yvşklar.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12371 Mesaj
    Sempatim var ama hiç bir zaman almak için ciddi bir hevesim olmadı. Türkiye fiyatları bence uçuk.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12371 Mesaj

Çözümünüz nedir?

|
    |
    alidarkstone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1611 Mesaj

PM den cevapladım

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Bu modelin cikma sebebi belli aslinda,eski nvidia chipi hacklemeye yenik düsmüstü. Baktilar baska türlü önlem alamiyorlar, donanimda degisiklik yapmak zorunda kaldilar. Dediginiz gibi oyunlar cok pahali, bazilari da ona karsi cözüm gelistirdi.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.