Şimdi Ara

Nintendo Switch SX OS Chipli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Nintendo Switch SX OS Chipli

Toplamda 24 saat kullanılmamış abartısız sıfır ayarında SX OS chipli v1 nintendo switch. Kozmetik olarak 10/10

Joyconda ya da kasa da herhangi bir tamir işlemi uygulanmadı (chip takımı hariç). Zaten az kullanıldığı için ilk günkü temizliğinde duruyor.

Kutu içeriği tam ama kutusu yok. Dobe'un klasik taşıma çantasıyla beraber verilecek. 2 tenis raketini de (3.parti üretim) hediye edeceğim.

Ayrıca fiyata dahil olmayan orjinal nintendonun sıfır pro controller'ı var kutusuyla duruyor. denemek için açıldı ama sonra oyun bile oynanmadan kenara kaldırıldı. Fiyatı 500 lira. Zaten baktığınızda cihazlar kendilerini anlatıyorlar o yüzden çok dil dökmek de istemiyorum ne dediysem arkasındayım emin olabilirsiniz. İstanbul içi elden teslim ya da şehir dışına gönderim numarasını verdikten sonra havale şeklinde alışverişi gerçekleştirebilirim.

Dolap ya da sahibinden.com dan get ilan isterseniz komisyonu karşılamanız kaydıyla ilan da açabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Foto ekler misin kardeşim
  • Fotoğrafları yükledim hocam buyrun

• Satıldı mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.