Şimdi Ara

Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.390
Cevap
143
Favori
94.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hekateden Emummc'yi seçince hata veriyor
  • Rainbow19 kullanıcısına yanıt

Hata mesajını paylaşır mısınız?

• abdyaman kullanıcısına yanıt
    Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu
  • Demir1357 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 256GB SD kart var. 171GB oyun kaplıyor şu an 0.8GB boş alan var komple dolu konsol
    İlk mesajdaki HATS dosyasını kullanmayı demer misiniz?
    Hocam benim tüm oyunlar bu klasörün içinde.
    Anlamadım ama HATS dosyalarını mı yenilemem gerekiyor
  • Micuvan kullanıcısına yanıt

Sende de 80 gb o zaman normal bende de

bunu boşaltma yöntemi yok mu acaba oyun updateleri için mi yer saklıyor

Evet hocam bi yenileyip deneyin.

sürümüm 17.0.1 şuanda 18e yükseltme yapayım mı peki ?

• Selam arkadaşlar, FC 24 güncel kadro DLC si vs var mıdır? Nereden indirebilirim.

Birde cipli cihaza android kurup remote play ile ps5 oynayan var mı? Android ve PS remote play kurdum ancak remote playi açınca 88001003 hatasını veriyor. Sanırım rootlu gördüğü için açmıyor. Bunu engelleyebilmenin bir yolu var mı?
  • Emummc kurulu olan alanı biçimlendirme yapmıştım uzun zaman önce o yüzden açılmıyor olabilir mi tekrar nasıl düzeltebilirim (yedeği vardı)
  • atalay3650 kullanıcısına yanıt
    Hocam FC 24 güncel kadro ve oyuncu yüzü paketi için akşama doğru size yardımcı olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kibo_23 -- 10 Mayıs 2024; 9:33:22 >
  • shopta fc 24 DLC yazıyor ama güncel kadro mu bilemedim oyunu bozmasın diye yüklemedim

bu arada switch versiyonu fc24 gerçekten güzel olmuş oğlumla kapışıyoruz keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 10 Mayıs 2024; 9:52:5 >
  • kibo_23 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir paket var mıymış 🤔
  • Arkadaşlar Nintendo SD kartı çıkartıp Windowsa takıp, oyunları nereye atıyorduk?
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Çıkartmadan da oyunları atabilirsin Switch'te DBI uygulaması olması lazım ama , USB ile PCye bağlayıp Run MTP seçeneğini seçince ekrana klasörler gelecek install SD card olan yere oyunu atınca Switch ana ekranına oyun gelecek

Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu Nintendo Switch CFW - Modchip - Homebrew - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 10 Mayıs 2024; 12:52:44 >

Hocam onu yapıyordum. Sonra PC sattım, şmdi sadece Mac var ona taktım hiç görmedi Mac 🤣 bende eski yola baş vurayım dedim.
    Mac'te DBI ile denedin mi?

Araştırdım android telefonu bağlayıp oyunları kurabiliyorsunuz

Vidosunu da paylaşayım umarım yardımcı olur.
    https://www.youtube.com/watch?si=z6zyn0MJT5iCg9JC&v=6i3NLfz3i50&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow19 -- 10 Mayıs 2024; 13:1:49 >

Tools ile atabilirsin extra sd kart okuyucu olmadan

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.