Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spinky , spinky Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki gündüz gezerken gittiğiniz yerlerin keyfini çıkarın, benim demek istediğim bekleme yerleri veya uçak otobüs gibi seyahat olursa...

Syberia 3 daha çıkmadı diye biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quaza Q kullanıcısına yanıt
    Baya şikayet eden var ama bu durum nasıl sonuçlanacak çok merak ediyorum...

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Paragöz ubisoft

• Arkadaşlar ayın 30 unda hard mode ile Zeldaya yeniden başlamayı düşünüyorum. Sizce Trial of Sword'un ilk tecrübesini hard mode ile yaşamak nasıl olur?

• okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olur. Ben zor oyunları daha çok seviyorum bazıları hoşlanmaz mesela.

• Arkadaslar soru tuhaf olacak ama Fifa18 switch'de online oynayabiliyormuyuz?Ayni xbox ve ps'deki gibi?Eger varsa muthis bence.
    Birde en uygun fiyatli hangi yurtdisi web sitesinden alayim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunslingerofMoon -- 24 Haziran 2017; 23:46:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum hocam. Divine Beastleri kurtarmadan önce Master Sword'u alacam bu sefer. Sonra direk Ganon'a

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanair

Arkadaslar soru tuhaf olacak ama Fifa18 switch'de online oynayabiliyormuyuz?Ayni xbox ve ps'deki gibi?Eger varsa muthis bence.

• Var dostum hersey var ultimate team de var. Bir tek o futbol yükseliş: ertugrul yok.

• okberke1907 kullanıcısına yanıt
    Oyunun herseyi guzeldi de divine beastler ve Ganon beni tatmin etmedi ya. Daha bulmacalı ve zor olsaydi keske.

Hocam open world konusunda kimse BotWnin eline su dökemez ama dungeon azlığı olsun, karakter azlığı olsun bunlar eksik. Ben şahsen şampiyonlarla ilgili daha çok anı olabilirdi diye düşünüyorum ki onunda Winter DLC'si ile halledecekler gibi gözüküyor. O DLC ile birlikte OoT Water Temple gibi bir dungeon eklerler ise çok iyi olur.

• Ben de sonunda Switch'ime kavustum.

Direk Zeldaya basladim, simdilik baya keyifli gidiyor, etraf cok detayli, yapay zekanin hareketleri falan baya guzel. Ilk bolge inanilmaz basarili, umarim kendini tekrar etmiyordur oyun ilerledikce.Ayrica simdiye kadar 3 ozellik aldim ki, bunlarin ikisi cok da farkli degiller ve bunlar alacagimiz ozelliklerin yarisini doldurdular gibi duruyor, umarim bu kadar az item yoktur, bulmacalari cozmek icin gereken.

Oyunu bitirince, en bastan baslaman gerekiyordu sanirim, hala oyle mi? Oyleyse bitirmeden %100 kasmaya calisacagim.

Istanbula donene kadar pek tvde takip oynayamayacagim, el konsolu seklinde tuketsem mi, eve donmeyi beklesem mi kararsizim.Lakin Zelda fani olarak da 4 ay beklemenin ardindan hemen tuketesim var, 1 ay daha bekleyemeyebilirim, bilemedim.O zamana kadar Mario Kart 8 Deluxe ile de idare edemem heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 25 Haziran 2017; 4:33:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gözünüz aydın, güle güle kullanın...

Hocam bu kadar beklemişsiniz, takılın bakın keyfinize,zaten oyun öyle hemen bitecek gibi değil...

Oyun bitince baştan başlamıyor hocam, son save den başlıyor...

• ARKADAŞLAR HERKESİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Öncelikle gözünüz aydın, güle güle kullanın...

Hocam bu kadar beklemişsiniz, takılın bakın keyfinize,zaten oyun öyle hemen bitecek gibi değil...

Oyun bitince baştan başlamıyor hocam, son save den başlıyor...

Son bossu kesince acik dunyaya donulmuyor diye okumustum, Ori and The Blind Forest gibi tek save sistemi var ve oyun bitince girilmiyor sanmistim.Ayri ayri kayitlar yapiliyor galiba, iyiymis.

Friend Code: SW-8548-9877-7372 imis, bayramdan sonra problem cikmazsa Mario Kart yarislarina ben de gelebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam birden fazla save alıyor o yüzden oyun bittikten sonra boss tan önceki save dosyasına dönebilirsiniz...

Ilk sayfaya ekliyorum Friend code unuzu, sizde ordan bizi ekleyebilirsiniz, bayramdan sonra Mario Kart yarışlarında görüşmek üzere...

• Rocket League yapımcıları açıklama yapmış, onlara göre Mario Kart 8 Deluxe un Nintendo Switch te sürekli 60 fps olarak çalışması inanılmaz bir olaymış ve bundan ilham alarak Rocket League i Nintendo Switch e getiriyorlarmış...

Sizce Nintendo nun hangi 1st party oyunları diğer oyun firmalarına ilham olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Rocket League yapımcıları açıklama yapmış, onlara göre Mario Kart 8 Deluxe un Nintendo Switch te sürekli 60 fps olarak çalışması inanılmaz bir olaymış ve bundan ilham alarak Rocket League i Nintendo Switch e getiriyorlarmış...

Sizce Nintendo nun hangi 1st party oyunları diğer oyun firmalarına ilham olur?

Super Mario Odyssey...

İnanılmaz gorunuyor.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar herkese

O olabilir, RPG ler için Breath of the Wild örnek olabilir...

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.