Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wii oyunlarını oynatmıyor. Switch'e de Joy-Con direksiyon aparatı çıktı. Günümüzde Wii'nin grafikleri ve oynanışı eski gelebilir. O yüzden Switch tavsiye ederim.

https://www.amazon.com.tr/Nintendo-Switch-Joy-Con-Direksiyon-%C4%B0kili/dp/B01N7RIIR2/

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Zarude'un tasarımı harika olmuş. Çimen türü Pokemonları da ayrıca çok seviyorum.
  • FUSER - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto - Pre-order Now - SWITCH

-----

Metro 2033 Redux | First 15 Minutes on Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Şubat 2020; 18:55:48 >

• Arkadaşlar switch konsolla max payne oyunu çıkış yaparmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense sevdiğim remastered oyunların çıkış yapması çok hoşuma gidiyor. Assassin paketini almıştım şu an sadece onu oynuyorum konsolda. Metronun çıkmasına da çok sevindim. Kutulu almak istiyorum çok pahalı. Bu arada Doom 3 de indirimdeymiş(sanıyorum 3 dolar). Kutulusu olmadığı için onu alacağım shoptan.

Remastered oyunların peşinde koşan bir ben miyim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trplayer kullanıcısına yanıt
    Keske
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Keske
    Hoş geldin arkadaşım sendemi seviyorsun max payne oyununu

• Dun Super Mario Odyssey'i bitirdim. Gercekten harika bir oyundu. Sahsen Zelda'dan daha iyiydi. Platform bulmaca oyunlari gunumuzde yaygin olmasina ragmen Nintendo bu isin nasil profesyonelce yapilacagini bir kez daha gostermis. Kaliteli platform ogeleri, etkili sapka mekanigi ile platformu birlestirmesi, bulmacalarin gizli ve kesfedilmeye acik olmasi oyunu mukemmel yapiyor. Oyundaki dizayn edilmis her sey bir amaca hitap ediyor. Aa burada ne varmis diye gittiginiz bi yerden ilginc seyler cikiyor. Suanda indirimde, bu tarzi sevenler veya denemek isteyenler kacirmasin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım sendemi seviyorsun max payne oyununu

Alıntıları Göster
    Daha once oynamadim hocam Max Payne'yi :) . Oyun dunyasina 2015 te girdigim icin kacirdim eski kaliteli oyunlari, zaman zaman oynayip aradan cikariyorum ama sonucta eski oyunlar. Keske switch'e kismen eski ama kaliteli oyunlarin remasterlari gelse diyorum bazen. AC'lerin bir kismi geldi mesela. Keske Ezio Collection gelse de oynasak. Bioshock, Max Payne, Prince of persia, Medal of honor, Eski kaliteli cod'lar, batman arkham, Baldur's Gate, Company of heroes, Fallout, GTA, Half life, Hitman, mafia, Splinter cell, wolfenstein gibi serilerin kismen eski oyunlari gelse de elde rahatca oynasak. Bu oyunlar steam'dan da alabiliriz hemde cok ucuza ama switch'te ayri bir keyifli oluyor oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 28 Şubat 2020; 14:8:5 >

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Bioshock geliyor diye biliyorum

• Metrolar gelmiş arkadaşlar, indiren oldu mu ? Sizce ps4 e mi almak mantıklı yoksa switch e mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 28 Şubat 2020; 18:0:57 >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    PS4. Hatta varsa PC. Oynanış videolarından sanki 15-20fps civarında çalışıyor gibi duruyor.
  • witcher 3 e dil güncellemesi gelmiş bakabilen var mı hangi bölgelere geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Daha once oynamadim hocam Max Payne'yi :) . Oyun dunyasina 2015 te girdigim icin kacirdim eski kaliteli oyunlari, zaman zaman oynayip aradan cikariyorum ama sonucta eski oyunlar. Keske switch'e kismen eski ama kaliteli oyunlarin remasterlari gelse diyorum bazen. AC'lerin bir kismi geldi mesela. Keske Ezio Collection gelse de oynasak. Bioshock, Max Payne, Prince of persia, Medal of honor, Eski kaliteli cod'lar, batman arkham, Baldur's Gate, Company of heroes, Fallout, GTA, Half life, Hitman, mafia, Splinter cell, wolfenstein gibi serilerin kismen eski oyunlari gelse de elde rahatca oynasak. Bu oyunlar steam'dan da alabiliriz hemde cok ucuza ama switch'te ayri bir keyifli oluyor oyunlar.

Alıntıları Göster
    Haklısın arkadaşım switch konsolda oyun oynamak güzel oluyor oyunlar eski olsada fark etmiyor :)))))

• Elde oynamak için hori yi kullanan oldumu daha önce. Bu standartlar joycon lar elimde kalacak gibi geliyor da 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

witcher 3 e dil güncellemesi gelmiş bakabilen var mı hangi bölgelere geldi
    Sunlar yaziyor:

Language availability varies by region. We’re supporting the same set of languages as on other platforms (English, French, Italian, German, Spanish, Spanish - AL, Arabic, Czech, Hungarian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Traditional Chinese, Simplified Chinese).

Full VO is featured in: English, French, German, Japanese, Polish, Brazilian-Portuguese and Russian.

Yani yine turkce yok gibi.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Aynen baktım malesef bişey yok

• Oyunu isvec eshoptan alip sonradan eshop'u usa olarak degistirmistim. Yeni gelen dlc'yi usa eshop'tan indirince oyun acilmadi bende. Sonradan dlc yi silip eshop'u tekrar isvec yaptim, dlc yi indirdim ama aciklamada da dendigi gibi her dil her bolgede yok. Belirli altyazilar genelde o dilin konusuldugu yerlere ait eshoplara verilmis. Yani macarca altyazi sadece macaristan ve cevre ulkere verilmis. Bunu detayl iaciklayan bir yorum vardi ama bulamadim suan. Yani sonuc olarak, turkiye eshop'u olmadigi icin tr dil paketi gelmesini beklemiyorum artik sahsen. Ingilizcem var ama native dilde oynamak ayri bir keyifli oluyor oyunlari ama yapcam bisey yok. Gunumuzde ikinci dil ogrenmek sart oldu ki bu genelde ingilizce oluyor evrensel oldugu icin.
  • Arkadaşlar 1 haftalık nintendo kullanıcısıyım. Zelda oyununu satın aldıktan sonra eshop da neler var diye bakarken bedava olan warface oyununu indirdim ancak baglanamıyorum. Sanırım sorun online aile üyeliğimin olmaması galiba. Bilgisi olan birisi cevap verebilirse sevinirim, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.