Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17691770177117721773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter007

13 Şubatta çok sevilen Switch oyunlarına yeni bir indirim kampanyası başlayacakmış, büyük ihtimal Fire Emblem Three Houses ve Mario Maker 2 de dahil olacakmış...

http://www.nintendolife.com/news/2020/02/nintendo_of_europe_teases_blockbuster_switch_sale_kicks_off_this_week
    Nintendo Avrupa twitter hesabindan atilmis haber, yani dogru. Acikcasi lazim boyle buyuk indirimler. Insallah nintendo exclusive oyunlara guzel indirimler gelir.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Fire Emblem ve Mario Maker 2 ye %33 geleceği söyleniyor,bakalım neler olacak kesin rakamlar...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kartımla alışveriş yapamıyorum. Gittim ininal aldım onunlada yapamıyorum. Hesabımı yeni açmıştım yapmam gereken birşey mi yapmadım acaba bilen birileri yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar şu an zelda da yaklaşık 50 saatim var master sword ve 120 shrine tamamlayıp zırh setini aldım ana görev olarak sadece memory toplama ve ganon kaldı. Fakat oyunu oynayan çoğu kişi 100-150 saat oynamış ben mi bir şeyler kaçırıyorum saatim onlara kıyasla neden bu kadar az olabilir?

• Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    Aklıma ilk gelen korok ceed leri topladınız mı? Veya kıyafetleri geliştirdiniz mi?

Side quest leri bitirdiniz mi?

50 saatte bütün shrineları nasıl buldunuz ? Haritayı keşfetmek. Heryeri didik didik etmek uzun sürüyor. İnternetten shrine yerlerine baktıysanız kısa sürmüş olması normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Korok seed lerin büyük çoğunluğu duruyor yanlış bilmiyorsam 450-500 arasında bütün slotlar tamamlanıyor ama 900 seed bulmam zor :D .Yan görevlerin bi kısmını yaptım sanırsam geri kalanı duruyor. Zırh yükseltme meselesine gelirsek sadece sheikah armor 4. Seviyede tam bile değil hedefim tüm yan görevleri yapıp wild setini son seviye yapmak teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 12 Şubat 2020; 21:12:6 >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt
    Bu kadar büyük bir oyunda 120 tane shrine bulmak gözümü baya korkuttu açıkçası ayrıca böyle büyük açık dünyalarda gezmeyi bir şeyler bulmayı pek seven biri değilim ben o büyük dünyada görevden göreve koşmak isterim. Zelda nın alsam mı almasam mı ikilemi bu yüzdendi ama iyi ki almışım diyorum. Bırakın en iyi switch exc olmasını oynarken en eğlendiğim oyunlardan biriydi. Ama sadece şu gezme olayına bir türlü alışamıyorum o yüzden internetten bakarak yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phobos 143 -- 12 Şubat 2020; 21:11:5 >
    Yavaş yavaş geze geze. Sonuçta kaçmıyor oyun 😀

• Arkadaşlar garanti kartımla eshoptan alışveriş yapamıyorum. Kart hatalı diyor. Sebebi nedir acaba

• yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız

• zugu kullanıcısına yanıt
    Ben de alamıyorum hocam. Ama güney afrikadan alabildim bir deneyin derim.

• Brazcks kullanıcısına yanıt
    Hesabın bölgesinimi değiştirmem gerekiyor. Çünkü tek hesaptan alışveriş yapacağım hep

• zugu kullanıcısına yanıt
    Hocam heaabın bölgesini istediğiniz zaman değiştirip istediğiniz ülkeden alabiliyorsunuz.

• Bu e shop indirimi tr saati ile kaçta bilen var mı?

• Pokehome gelmis arkadaslar aktarin hepsini

15.00 CET yazıyor twitte. Cet(central European time) bizden 2 saat geriden geliyor, [Google'ya cet time yazarsanız çıkıyor]. Yani ikindi 17.00 da başlıyor indirimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 13 Şubat 2020; 14:44:38 >
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 17691770177117721773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.