Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.412
Cevap
457
Favori
1.652.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17631764176517661767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    40-50 lira bir şey zaten hocam. Alın, p2 hakkı başka birine verirsiniz. 25-30 liraya gelir. İndirim beklemeden de alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • humble mumble kullanıcısına yanıt
    Doğru android telefonuma almıştım da tekrar para vermek istemiyorum aslında. Şu hesap oaylaşma olaylarına da bir türlü sıcak bakamadım. Ps4 te de yapamıyorum.

• Meksika'nın posta kodu istemiyor olması gerekli. Amerika'da aşağıdakileri kullanmanız gerekli vergisiz olması için.

97330 – Corvallis, Oregon
    03222 – New Hampshire, Bristol
    97222 – Milwaukie, Oregon
    97116 – Forest Grove, Oregon
    97080 – Portland, Oregon
  • sawgent kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Herkese selam. Önceden kullandığım kartlar kullanılmıyor çok saçma bir sürü hesap açtım vs denedim de denedim her yöntemi 4 kartla.

Mexico eshoptan 13tlye hungry shark world alan olursa benim için p2 kendisinde kalabilir. Kontrol ettikten sonra ücreti anında yollarım referanslarım mevcut. Yardım lütfen
    inninalden veya enparadan yollayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAyaar -- 2 Şubat 2020; 14:44:47 >
  • biraz zorladı ama bütün starcoinsleri topladım :)

bu arada bilmeyenler varsa bütün bölümleri tamamladıktan sonra star road adında yeni bir bölüm açılıyor ve orada da gizli bir bölüm daha var.

şimdi sıra aynı oyunun daha değişik ve daha kısa süreli bölümlerinden oluşan luigi modda
  • Zelda korede 260 lira.P1'ini almak isteyen varsa ortak alabiliriz bana p2 yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 2018 Kasım gibi Switch aldım yaklaşık 6 ay kullandıktan sonra satıp PlayStation kullanmaya başlamıştım. Şimdi PlayStation yanına tekrardan Lite versiyon almayı düşünüyorum. Bayadır uzak kaldım Nintendo konularından Lite sürüm nasıldır tavsiye eder misiniz? Bir de Discord sunucusu vardı önceden bulamadım şu an onu kapandı mı sunucu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpknkc kullanıcısına yanıt
    Hocam bi yerden bulup denemenizi tavsiye ediyorum. Ben de lite var sadece. Asil konsolum da ps4 pro. Lite efsane diyebilirim ki zaten vitanin yerine aldim. El konsollorini sevdigim icin yani. E bu bahaneyle nintendo exc lerine de kavusmus oldum. Zeldalar mariolar luigiler. Ayrica celeste hollow knight dead cells gibi indieler de elde cok zevkli oluyor. Cihaz zaten oldukca zayif bi hardware e sahip oldugu icin tv ye takmayi hic dusunmedim. Ps4 pro dan sonra camur gibi olur grafikler bence. Ama lite ta elde wolfenstein 2 oynayabilmek baska hic bi firmanin sunamadigi bi ozellik. Kucuk ekranda da grafikler ayri bi guzel oluyor tahmin edersiniz.

• Daha önce 6 ay kadar Switch kullandım hocam. Şu an bende de Ps4 Pro var, bunu alırsam sadece el konsolu olarak kullanıcam. O yüzden Lite versiyonunu düşünüyorum. Zelda ve Dead Cells önceki Switch'de favorimdi Lite alırsam da ilk alacağım 2 oyun bunlar. İthalatçı garantili almayı düşünüyorum 1500-1600 Tl civarında bulunuyor şu an.

• The Turing Test | First 15 Minutes on Switch

-----

Phar Lap: Horse Racing Challenge | First 15 Minutes on Switch

-----

Rise of Insanity | First 40 Minutes on Switch

-----

Thronebreaker: The Witcher Tales | First 25 Minutes on Switch

-----

Oddworld: Stranger's Wrath | First 15 Minutes on Switch

• Thronebreaker oynuyorum, oyunun kart mekaniğine alışmak zaman alacak gibi. Ama hikayesi güzel. Sevdim. 20-25 dk oynadım.

• At yarisimi o? Milleti kumara alistiriyorlar.

• Selamlar

Hareket kontrolü ile oynanacak oyunlar konusunda tavsiye'ye ihtiyacım var. 5 yaşındaki kızımla beraber şimdilik mario kart oynuyoruz oldukça da keyifli. Bunun dışında bir bowling oyunu denedik ama biraz zor geldi. Tokyo 2020 demosuna baktık o da eh işte :) Mario tennis mesela nasıldır bu konuda bilmiyorum. Ayrıca bunların dışında tavsiye edebileceğiniz oyun varsa (normal gamepad ile oynanabilecek coop oyun) yazabilirsiniz

• orctzl O kullanıcısına yanıt
    Just dance mutlaka deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Just dance mutlaka deneyin.
    Demo vardı sanırım mağazada. Deneyelim. Teşekkürler

• Beyler discord grubu filan var mı herkesin toplandığı, bende Mario Kart-Splatoon filan oynuyorum tek başıma, ekip varsa arada oynayalım.
    Hocam Mario Tennis'in hareket kontrol kısmı biraz zor ve teknik istiyor aklınızda bulunsun. Ancak bu durumu kolaylaştırmak için büyük top modu felan koymuşlar o yüzden zamanla alışılabilir.

Go Vacation'a ve 1-2 Switch'e de göz atabilirsiniz ayrıca.

• 
Sayfa: önceki 17631764176517661767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.