Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ayflame0 , cagcag06 , cagcag06 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.371
Cevap
454
Favori
1.648.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oyundan oyuna değişir fiyatlar. Bir oyun meksikada uygunken öteki yeni zelandada olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humble mumble

Hocam oyundan oyuna değişir fiyatlar. Bir oyun meksikada uygunken öteki yeni zelandada olabilir.
    yok hocam oyun olarak sormadım en uygun nintendo online üyeliği alacağımız yer abd'de mesela 35 dolardı sanıyorum isveç'te 350 kron gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

1) Sadece elde oynayacaksanız Lite daha uygun. Hafif ve taşınabilir özelliği daha çok. Ancak bazı party oyunlarını oynayamıyorsunuz. Switch te ise joy con lar ayrılabiliyor. Tüm oyunları oynayabiliyorsunuz. En önemli özelliği de TV ye bağlanması. Tabiki diğer konsollara göre aynı zamanda taşınabilir olması. Elde de oynayabiliyorsunuz TV de de. Şarjı daha çok gidiyor. İlk aklıma gelenler bunlar. Tabi daha teknik bir çok farkı daha var ama onları da teknik özellikleri karşılaştırarak görebilirsiniz.
    2) Sadece eski versiyon switch in bazı serileri kırılabiliyor şimdilik. Ancak forum daki bilgilere göre Lite ın da kırılması yakın. Oyun için de forum, sahibinden ve Letgo gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Uygun teklifler çıkabiliyor. Birde forumu takip ederek oyunları P1 veya P2 şeklinde alarak daha uyguna getirebiliyorsunuz.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Üyelik hep aynı fiyata geliyor sanırım. 35 Dolar. 8 kişi yaklaşık kişi başı 27-30 TL civarı oluyor.
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Alternatifleri var ama. Neden öyle düşünüyorsunuz?
  • Arkadaşlar nintendo switch konsol için ninja kaplumbağalar oyunu çıkış yaparmı vede batman oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brezilya eshop'una girmek için kod istiyor ne yazmamız gerekiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yardımınızı rica ediyorum. Bugün switch elime ulaştı. Ana hesap olarak türkiye den açsam aynı hesaptan başka bölge seçip oyun satın alabiliyormuyum.
    İkinci sorum ; birinden p2 hesap aldığımda o hesaptan mı girip oynamam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrm224

Merhaba

1) Sadece elde oynayacaksanız Lite daha uygun. Hafif ve taşınabilir özelliği daha çok. Ancak bazı party oyunlarını oynayamıyorsunuz. Switch te ise joy con lar ayrılabiliyor. Tüm oyunları oynayabiliyorsunuz. En önemli özelliği de TV ye bağlanması. Tabiki diğer konsollara göre aynı zamanda taşınabilir olması. Elde de oynayabiliyorsunuz TV de de. Şarjı daha çok gidiyor. İlk aklıma gelenler bunlar. Tabi daha teknik bir çok farkı daha var ama onları da teknik özellikleri karşılaştırarak görebilirsiniz.
    2) Sadece eski versiyon switch in bazı serileri kırılabiliyor şimdilik. Ancak forum daki bilgilere göre Lite ın da kırılması yakın. Oyun için de forum, sahibinden ve Letgo gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Uygun teklifler çıkabiliyor. Birde forumu takip ederek oyunları P1 veya P2 şeklinde alarak daha uyguna getirebiliyorsunuz.
    arkadaşlar switch de p1 - p2 kullanımıyla ilgili bilgilere ulaşabileceğim bir link varsa atabilirmisiniz, teşekkürler..

• martintr kullanıcısına yanıt
    Digital oyun alım satım konusunun ilk sayfasında olabilir. Birde bir video vardı ama çok detaylı anlatıyor. Bulursam link atarım.

• yldrm224 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bakayım, ben de biryerde görmüştüm ama bulamıyorum şimdi
  • İyi forumlar. Nintendo Switch almayı planlıyorum, bazı sorularım var. Cevapları arayayım derken sayfaların arasında kayboldum Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Cihazı sahibinden üzerinden alacağım. Sıfır cihaz+ 128 gb hafıza kartı+ cfw işlemi+ dongle aparatı 3500 tl ye satılıyor. Daha ucuz olan sıfır ürünlerin de seri numaralarını göremediğim için cfw işlemine uygun olup olmadığını bilmiyorum. Ayrıca ikinci el cihazların joycon'larında sıkıntı olabilme ihtimali nedeniyle ikinci el alma konusunda çekimserim. Sizce bu paket için 3500 tl pahalı mı? Daha uygun fiyata aynı ya da benzeri bir paket bulmak mümkün müdür?

2- Cfw li cihaza oyun indirmek ile ilgili internette farklı kaynaklar okudum. Kimisi çok basit anlatıyor, kimisi de türlü türlü aparatları takıp cihazda birkaç tuşa basılı tutup çeşitli menüler açtıktan sonra pc ye bağlanıp oyunları indirebileceğimizi söylüyor. Oyun yüklemek genel olarak zahmetli bir iş mi?

3- Cfw li cihaza yüklediğimiz oyunların online özelliklerinden faydalanabilir miyiz? Mario maker 2 de diğer oyuncuların tasarladığı bölümleri oynamak istiyorum, böyle bir şey mümkün mü?

• serbülent06 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bildiğim ve forumdan okuduğum kadar cevaplamaya çalışayım.

1- Ben çok fazla. cfw diye bu kadar para etmez. Drift maalesef çok sık görülüyor. Ben sıfır aldım 1 ay sonra yaşamaya başladım bu sorunu. Ara ara düzeliyor. Bi şeklide oynuyorsunuz. Ben pro kontrol aldım. Zelda nın bazı bölümlerinde drift çok sıkıntılı. O bölümler de pro kontrol kullandım. Maalesef gülü seven dikenine katlanıyor

2- Eğer bilgili değilseniz bu konularda zaten pek önerilmiyor.

3- Online oynamak isterseniz büyük ihtimalle ban lanırsınız. Yani online oyun da yok diyebiliriz.

Bence mümkünse yurtdışına giden birine aldırın. Oyunları da forum için de bir şekilde temin edersiniz. P1 P2 olarak alırsınız. Oynadıktan sonra satarsınız. fazla maliyet olmaz.

• Merhaba. Ne yaptınız? Aldınız mı?
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam fiyatlar çok pahalı bir tane niyetlendim aldım ama dock bozuk çıktı kaldı öyle bende dedim deneyim olsun 3ds aldım şimdilik onunla avutuyorum kendimi.. Çok yüksek fiyatlar kırık diye 2800-3000 veremem o kadar ps4 pro bile o kadar değil....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Tsubasa 10 -- 6 Şubat 2020; 19:54:24 >
  • Nasıl? Yeni aldınız ve dock bozuk çıktı. İade mi ettiniz?

• martintr kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=9tMZ3gtusFY
  • Ben tonla oyunla 4500 istiyorum, insanlar vırt zırt ediyor. 400 gb hafıza kartı var cihazımda. Sadece o kartın fiyatı 500 lira zaten. Dünya kadar oyun var, oyunların ederi 3000 liraya yakın. Koruma kabı, taşıma çantası derken; hesap edince ucuza bile veriyorum ama gel de anlat insanımıza :)

• humble mumble kullanıcısına yanıt
    Öyle ama Nintendo Switch için 4500 TL çok yüksek para. Satarken tek tek, şunlar şunlar var şekilde hesaplayamıyorsunuz. Satışta başka mantık işliyor.
  • 
Sayfa: önceki 17651766176717681769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.