Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aramızda Switch Lite edinmiş olan var mı ? Kendim almayı düşünüyorum ancak 5.5" ekranı düşündürüyor beni. Telefonumun ekranından daha küçük bir ekranda oyun oynamaya mecbur kalmak sıkıntılı olur gibi geliyor bir çok oyunda. Og switchin ekranı bile bazı oyunlarda sorun olabiliyordu. Kullanan arkadaşlar ne düşünüyor acaba bu konuda özellikle hem OG hem de lite kullanmış olanlar tecrübelerini aktarabilirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunYouFools

Merhaba arkadaşlar aramızda Switch Lite edinmiş olan var mı ? Kendim almayı düşünüyorum ancak 5.5" ekranı düşündürüyor beni. Telefonumun ekranından daha küçük bir ekranda oyun oynamaya mecbur kalmak sıkıntılı olur gibi geliyor bir çok oyunda. Og switchin ekranı bile bazı oyunlarda sorun olabiliyordu. Kullanan arkadaşlar ne düşünüyor acaba bu konuda özellikle hem OG hem de lite kullanmış olanlar tecrübelerini aktarabilirlerse sevinirim.
    O kişiden kişiye değişecek bir durum bazı insanlar ufak ekranda oynamak sorun olmuyor memnun olabiliyorlar , bazılarında ufak geliyor beğenmiyor sorun oluyor . Eğer ki 5.5'' gözünüze ufak geliyorsa Lite ekranı sizi mutlu etmez . Böyle düşündüğünüze göre de bence ufak ekran sizin için sorun olabilir ondan normal switch almanızı tavsiye ederim .

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen kullanmadım lakin eğer bütçe sınırınız yoksa Normal Switchi almanız daha yararlı olucaktir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiye değişeceğini tahmin ediyorum, 5.5" gözüme ufak geliyor değilde endişe veriyor diyelim. Bu yüzden kullananların tecrübesini öğrenmek istedim. Belki benim endişe ettiğim kadar fark yoktur, hissedilmiyordur. Çünkü ne kadar inceleme videosu izlesem hepsinde sadece handheld için daha iyi bir seçim deniyor. Hiç ekran daha küçük sorun oluyor diye yorum yapana denk gelmedim izlediğim videolarda hatta LTT'de Linus tasarımın dokunmatik ekranıda kullanmaya çok yatkın olduğunu baya beğendiğini söylüyordu cihazı. Ekran hakkında pek yorum olmayınca birde foruma sorayım fikir alayım dedim.

@Bemozerd

Bütçe sınırım var ne yazık ki şuan sadece lite alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunYouFools

Kişiden kişiye değişeceğini tahmin ediyorum, 5.5" gözüme ufak geliyor değilde endişe veriyor diyelim. Bu yüzden kullananların tecrübesini öğrenmek istedim. Belki benim endişe ettiğim kadar fark yoktur, hissedilmiyordur. Çünkü ne kadar inceleme videosu izlesem hepsinde sadece handheld için daha iyi bir seçim deniyor. Hiç ekran daha küçük sorun oluyor diye yorum yapana denk gelmedim izlediğim videolarda hatta LTT'de Linus tasarımın dokunmatik ekranıda kullanmaya çok yatkın olduğunu baya beğendiğini söylüyordu cihazı. Ekran hakkında pek yorum olmayınca birde foruma sorayım fikir alayım dedim.

@Bemozerd

Bütçe sınırım var ne yazık ki şuan sadece lite alabilirim.
    Handheld için daha iyi seçim olayı da kişiden kişiye değişir eli büyük olmayanlar için iyi olabilir de eli büyük olanlar için kullanmak sorun da olabilir . Yani dediğim gibi bunun ortası yok gidip kendiniz denemeniz gerekiyor ama tabi deneme imkanınız olmadığı için de seçim yapmanız gerekiyor . Size şöyle söyleyim 5.5 inc telefonunuz var ise ondan oyun açın örneğin Asphalt açın oynarken ufak hissetmeyip zevk alıyorsanız Lite'da sorun yaşamazsınız . Ama telefonda oyun size ufak geliyorsa sizi tatmin etmeyecek demektir . Kendi şahsi görüşüm bende 5.5'' ekranlar çok ufak ekranlar değil o ekranda da oyun oynarken zevk alınır .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize katılıyorum. Ancak yinede kullanıcılarının tecrübelerini edinirsem daha rahat karar vereceğime inanıyorum.
  • Selamlar arkadaşlar. Switch Lite ile sahalara geri döndüm. Elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım. İlk olarak Switch Online aldım ve SNES kataloğundan A Link To the Past'a başladım :) Online oynanan oyunlar var mı toplulukta? Mario Kart, Splatoon vs. Ona göre ben de oyunları edinip katılayım.

Switch Lite merak eden arkadaşlar olmuş. Yani ben azılı bir handheld fanatiğiyim. Elimden gameboylar, 3DS'ler, Vita'lar hepsi geçti. Bana daha çok keyif veriyor konsollara göre. Orijinal Switch'im vardı ve 500 saat oynamışsam 480 handheld modda oynamışımdır.

Tekrar bir Switch almak istediğimde Lite daha mantıklı geldi bana.Ekran daha küçük evet ama bu onu daha taşınabilir yapıyor. 3DS ve Vita ekranlarından keyif alan biri olarak rahatsız etmeyeceği kanaatindeyim. Tabi bazı özellikleri kırpılmış ama arada nereden baksanız 800 lira gibi bir fark da mevcut. O nedenşe Lite'ı tercih ettim ve sarısından bir tane kaptım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bemozerd

Eğer kırık ise Switchiniz şuan da yüklenebiliyor.Boyle ortamlara bazen erkenden düşüyor.
    Hocam bu nintendo cihazlarda kirik olmasi orjinalden cok cok daha avantajli. Hem oyun bedava. Hem turkce dil destegi var, hem erken erisim var.
    Suanda hem pc(steam) hem ps4 um var, ilk kez nintendo cihaz aldim, ama nintendo kadar cimri bir firma daha gormedim. ps4 te god of war gibi bir oyunu 20 dolara alabiliyorum cikisindan 1 yil sonra. Nintendo da zelda ve mario hala 60 dolar.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Öyle cidden Nintendo bu konuda çok cimri.Fiyatlar da çok yüksek.Zaten Zelda sevenler alıyor bu oyunu diyip yüksek fiyatlara satıyor.Ben zaten kırık kullanıyorum.Sizin ki de kırık değil ise kirdirmanizi öneririm.

Hocam ben OG Switch i ilk çıktığı günden beri kullanıyorum, Lite da çıktığında aldım ve o zamandan beri kullanıyorum. Bu aralar ağırlıklı Lite ile takılıyorum ve bana ekran küçük gelmiyor, Fire Emblem Three Houses gibi bir oyunda yazıları rahat okuyabiliyorum. Iki Switch sahibi olmanın da faydalarını kullanıyorum, ortak save dosyası kullanıp tv de oynamak istediğimde OG Switch ile oynuyorum, dışarı çıkarken de Lite cebime atıp yanımda götürüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bemozerd

Öyle cidden Nintendo bu konuda çok cimri.Fiyatlar da çok yüksek.Zaten Zelda sevenler alıyor bu oyunu diyip yüksek fiyatlara satıyor.Ben zaten kırık kullanıyorum.Sizin ki de kırık değil ise kirdirmanizi öneririm.
    Hocam benim cihaz kirilabilir surum degil o yuzden kirdiramiyorum.
    Noemalde mario ve zelda yi forumda ikinci el ucuza bulmustum fakat, korsan skyrim de ve witcher da turkce yama olmasi, erken erisilebilmesi, orjinal fiyatlarin hala 60 dolar olmasi cidden soguttu beni nintendo dan.
    Bence satıp 2.el bir başka Switch e yönelmeniz mantıklı olabilir.Cunku kırılmamış bir switch eğer ciddi bir bütçe fazlanız yoksa çekilmez.

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Bende de eski sürüm bir switch var versiyon şuan 9.0.1 ama seri numarasından bakınca kırılabilir olarak gözüküyor xaw-1001219.. olarak gidiyor. Bu RCM loader diye aparatlardan alıp kendim kolay bir şekilde kırıp 3Ds de bulunan Free Market gibi bir uygulama yükleyebilir miyim ? O şekilde bir marketi var mı yani
  • Aile grubunda yer olan varsa ulaşsın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: remzican94

Hocam merhaba. Bende de eski sürüm bir switch var versiyon şuan 9.0.1 ama seri numarasından bakınca kırılabilir olarak gözüküyor xaw-1001219.. olarak gidiyor. Bu RCM loader diye aparatlardan alıp kendim kolay bir şekilde kırıp 3Ds de bulunan Free Market gibi bir uygulama yükleyebilir miyim ? O şekilde bir marketi var mı yani
    Özel mesaj atın

Wp grubunda detaylı yardim ederiz

Kirik switchler bizdeki

ps vita ekranı 5 inç. onda bile rahatsız etmiyor bence ekran boyutu. 5,5 inç ekran boyutu ideal geldi bana. 2 haftadır kullanıyorum lite ı.
  • Arkadaşlar merhaba dock ile ilgili sorunu hala çözemedim. Cihaz cfw li yani kırık. Ama docktan görüntü alamıyorum. Benim için çok önemli. Yoksa satacağım artık. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercansaim -- 14 Ekim 2019; 16:59:34 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansaim

Arkadaşlar merhaba dock ile ilgili sorunu hala çözemedim. Cihaz cfw li yani kırık. Ama docktan görüntü alamıyorum. Benim için çok önemli. Yoksa satacağım artık. Bu sorunu yaşayan var mı?
    Hocam HDMI kablosunu değiştirin. Sorun devam ediyorsa eğer ikinci seçenek olarak cihazı cfw'siz orijinal açın. Eğer hala açılmıyorsa Dock'da sıkıntı vardır. Dock için satmaya gerek yok. Araçı apartlar vs var google'dan araştırın 100 tl civarında bulursunuz rahatça.
  • 
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.