Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal switch
    Switch lite
    Bataryasi cok giden switch
    Pro switch
    nfs serisi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    Hocam orda bir yanlış olabilir çünkü duyduğumuz söylenti 2020 yılında çıkacak olan bi model içindi, bu çok sürpriz bi model oldu, bence daha hala 2020 de pro bi model çıkma olasılığı var...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    O zaman dediğiniz gibidir ama bence ikisine de gerek yoktu tabi switch sahibi değilsen başka

• İlk defa switch'te Skyrim oynadım.Ne yazık ki olmamış.Hic iyi senkronize edememişler.Ve de switch'im ilk defa bu kadar ısındı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence pro modelini ps5 ve yeni xbox ile birlikte yada öncesinde duyuracaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yan sanayi joy con'ların olumsuz bi yönü var mı arkadaşlar, kullanan var mı?
  • Kasım ayında Japonya'da olacağım. Lite modeli bizim para ile 1000 TL'ye geliyor, almayı düşünüyorum. Japonya'dan almak region veya çevirici açısından sıkıntı olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • region sorunu yok çevirici dedigin 5 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Japonya 2040 lira falan kura göre az çok oynuyor günlük

Ben kadıköyde game Shop isimli mağazanın sahibinden mağazasından aldım 2200e, daha bu sabah geldi

Havaleyle aldım, aynı gün kargoladılar bu arada. Beğendim hizmeti. Japonya cihazı
  • Nintendo Switch - For the Family that Plays Together

-----

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order w/ Strawburry17 & Matt from SMOSH - Nintendo Minute

-----

Super Mega Baseball 2 - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Etherborn - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

• Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order | First 35 Minutes on Switch

-----

Redeemer: Enhanced Edition | First 15 Minutes on Switch

• Marvel Ultimate Alliance 3'e Loki Eklendi, Cyclops ve Colossus 30 Ağustos'ta Ücretsiz Eklenecek

San Diego Comic-Con 2019'da düzenlenen Marvel oyunları panelinde Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı.

Belirtilene göre, Loki oyunun çıkışı itibarıyla oynanabilir karakter olarak yer alacak. X-Men'den Cyclops ve Colossus karakterleri de 30 Ağustos'ta yayınlanacak ücretsiz bir güncelleme ile oyuna eklenecek.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Expansion Pass X-Men, the Fantastic Four ve Marvel Knights olmak üzere üç karakter paketi içerecek. Bunlardan Marvel Knights'ın hangi karakterlere sahip olacağı açıklandı: Blade, Moon Knight, Punisher ve Morbius.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Marvel_Ultimate_Alliance_3e_Loki_Eklendi_Cyclops_ve_Colossus_30_Agustosta_Ucretsiz_Eklenecek-95062.htm

• DC Universe Online 6 Ağustos'ta Nintendo Switch'e Geliyor

Geliştirici Daybreak Game Company, DC Universe Online Nintendo Switch versiyonunun 6 Ağustos'ta çıkış yapacağını duyurdu.

Diğer platformlardaki hesaplar ve karakterler Nintendo Switch versiyonuna aktarılamayacak. Daybreak Game Company ileride çapraz platform desteğini getirmeyi dünüşüyor.

Oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunu Ocak 2011'de PlayStation 3 ve PC için, Kasım 2013'te PlayStation 4 için ve Nisan 2016'da Xbox One için çıktı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Kendi büyük kahramanınızı ya da acımasız suçluyu yaratın ve diğer çevrimiçi binlerce oyuncunun bulunduğu Gotham City, Metropolis ve diğer ikonik DC Comics bölgelerinin sokaklarını kontrol edin.

Bu devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyununda karakterinize güçleri, kabiliyetleri ve silahları vererek gittikçe büyüyen çizgi roman evreninde kendi efsanenizi kontrol edin. Superman, Wonder Woman, Batman ve Joker gibi iyi bilinen karakterlerle, DC Comics'in en iyi senaristleri tarafından yazılmış sürükleyici maceralarda birlikte savaşın ve bir dizi kahramanı ve kötüleri keşfedin.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DC_Universe_Online_6_Agustosta_Nintendo_Switche_Geliyor-95058.htm

-----

• Arkadaşlar selam amazon japonyadan 1600 tl ye nintendo switch almayı düşünüyorum. Güvenli midir bir sorun yaşar mıyım?
  • Hiç sorunsuz alabilirsiniz, buradan pek çok kişi aldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hiç sorunsuz alabilirsiniz, buradan pek çok kişi aldı...
    Ne kadar sürede gelir hocam?
    Birde gümrükte sorun olur mu, üstüne ne kadar bindirirler fiyat?

• Amazon gümrük ve kargo tarifesi %100 zamlandı arkadaslar iç piyasadan da bu cihaza 3000 TL verenin aklına şaşarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunImparatoru

Amazon gümrük ve kargo tarifesi %100 zamlandı arkadaslar iç piyasadan da bu cihaza 3000 TL verenin aklına şaşarım.
    İlk çıktığında cihazı Amazon’dan 1000 lira civarında almıştık, hey gidi günler

• Şuan switch sipariş edildiğinde ne kadara denk geliyor arkadaşlar? Vergileri ne kadar oluyor Amazondan alınca?

• Evet arkadaşlar oğlum çok istediği için Ispanyadan Switch aldim. Monopoly, Mario Odyssey ve kaykayli bir oyun hatirlaniyorun simdi ismini, ekran filmi silikon koruyucular ve Mario Odyssey koruyucu çantası olatak tax free ile 2600 TL civarina geldi. Eshop icin de 35 Euro hediye verdi. Onunla da yillim üyelik yaptim ve Mario Rabbit Kingdom mu öyle bir oyun aldım.
    Fiyat bence çok iyi, Tr de ne kadar çok kazık yediğimizin kanıtıdir..

• 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.