Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.351
Cevap
455
Favori
1.646.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos sonu :/ kötü olmuş normalde beklerdim fakat bekleyecek halim kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu yeni modelde özellikle hacklemeyi önleyecek önlemler aldılar, bunu da açık açık söylemedikleri için bir de pili geliştirdik diyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: akilsizadam

Gümrük vergisi Avrupa için %18 geri kalan yerler için %20, önceden yapın hesabınızı sürpriz olmasın
    Bugüne kadar çok defa shop4tr den alışveriş yaptım. Royal mail ile bir ödeme olmadan geliyordu ilk kez ödeme çıktı.
    Artık yurt dışı sipariş olayını iyice zorlamaya başladılar. Okuduğum haberlere göre miktar kısıtı da geliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Fiyatlar böyleyken nasıl alacağız anlamıyorum. Lite neden 2000 ₺ olur? Cihaz 200$/230€. Bir de indirim yazmışlar yapmasalarmış keşke.

Umarım biraz daha düşer diye düşünüyorum ama muhtemelen önümüzdeki günlerde fiyatı daha da artacak.

Yurtdışından ne kadara gelir yakın zamanda getiren var mı?
    Türkiyede fiyatı düşmez hocam, aksine 2.000 TL ve yukarısı olur lite model bile olsa.
    Açıkcası ben yurtdışına çıkacak arkadaşıma aldırtacağım. Eğer öyle bir fırsatınız varsa sizde öyle yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüheyir -- 18 Temmuz 2019; 1:46:35 >
  • Luigi's Mansion 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu: 31 Ekim 2019

Nintendo, Luigi's Mansion 3'ün resmi çıkış tarihini duyurdu.

31 Ekim 2019'da, Cadılar Bayramı'nda, Nintendo Switch'e özel olarak çıkış yapacak.

Hikaye modunda Luigi, Mario, Peach ve Toad lüks bir otele davet ediliyor fakat King Boo'nun bunu Mario ve arkadaşlarını yakalamak için planladığı ortaya çıkınca rüya aniden kabusa dönüşüyor. Professor E. Gadd'in yardımıyla birlikte bir kez daha isteksiz ve korkak kahraman Luigi oteli hayaletlerden temizleyip arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Bu kez yanında yeni özelliklere sahip Poltergust G-00 elektrikli süpürgesi ve Gooigi var.

Hikaye modunun yanı sıra oyunda sekiz oyunculu bir co-op modu ScareScraper bulunuyor. Odaları hayaletlerden temizleyip altın topladığınız bu mod hem çevrimiçi hem de kanepe co-op olarak oynanabilecek.

E3 2019'da yayınlanan oynanış videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. İlk videoda Paranormal Productions sahnesi ve boss dövüşü gösteriliyor. İkinci videoda co-op modu ScareScraper gösteriliyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Luigis_Mansion_3_Cikis_Tarihi_Duyuruldu_31_Ekim_2019-95027.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Temmuz 2019; 9:23:25 >

• Dragon Ball Xenoverse 2'nin Oynaması Ücretsiz Versiyonu Nintendo Switch'e Geliyor

Bandai Namco, Dragon Ball Xenoverse 2'nin oynaması ücretsiz versiyonu Dragon Ball Xenoverse 2 Lite'ı bu yaz içinde Nintendo Switch'e getirecek.

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite 20 Mart'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmıştı.

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite hakkında:

- Ana oyundan beş hikaye bölümü oynanabilir olacak: “Raditz’s Attack,” “The Saiyan Threat,” “Ruckus on Planet Namek,” “The Ginyu Force Strikes,” ve “The Galactic Emperor”.
    - Oyunun tam versiyonuna sahip olan oyunculara karşı oynama seçeneğiyle birlikte Çevrimiçi Savaşlar ve Çevrimiçi Görevler oynanabilir olacak. Çevrimiçi etkinlikler ve uzman görevler oyunun tam versiyonu sahiplerine özel kalacak.
    - Tüm içerik ve çevrimiçi eşleşmelerle birlikte Hero Colosseum modu oynanabilir olacak.
    - Lite versiyondan tam versiyona geçmeye karar veren oyuncular kayıt dosyalarını aktarabilecek.

Dragon Ball Xenoverse 2'nin tam versiyonu şu anda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dragon_Ball_Xenoverse_2nin_Oynamasi_Ucretsiz_Versiyonu_Nintendo_Switche_Geliyor-95019.htm

• tidus kullanıcısına yanıt
    hocam miktar kısıtı tamamen kalktı,artık gelen her ürüne vergi çıkacak,tabi o kadar ürünle nasıl başa çıkacaklar orası da ayrı muamma...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın miktar kısıtından kastı ayda 5 ile sınırlandırdılar yurtdışı alışverişi o herhalde. Ama ayda 5 ürün mü 5 sipariş mi onu anlamadım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tanıtım...

• Avustralya da Luigis Mansion ön sipariş verene özel steelbook sürümü varmış,imkanım olsa dakika düşünmeden alırdım...

• Beyler yeni çıkanı bekliyordum ama sizce maddi sıkıntı yoksa hangisi alınır? Life olanın kolları çıksaydı iyi olurdu ya

• küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Normal switchi düşünmeden alın derim lite modeli iyi değiş bana sorarsanız

• küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Şuanki modellere bakınca normal switch tabikide daha iyi. Ama yeni bir pro modeli tarzı daha yüksek bir model söylentileri var. Ben yeni alıcak olsam sadece bu sebeple kararsız kalırım. Ama beklemek istemiyorsam direk normal switchi alırım.
  • fastbela93 kullanıcısına yanıt
    Yeni model, normal Switch'in aynısı olacakmış. Sadece pili biraz daha uzun gidecekmiş.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Nintendo_Switch_Modeli_Duyuruldu_Daha_Uzun_Pil_Omrune_Sahip_Olacak-95026.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Temmuz 2019; 16:52:29 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bataryada bariz bir iyileşme var dostum. 'Biraz' tabiri hafif kamış bence

• Resmi açıklama gelmedi galiba ama anladığım kadarıyla bu yeni bir model olmicak. Sürüm farklılığı olucak. Yani switch almaya kalktığında son sürüm bu şekilde güncellenecek diye anladım ama en doğru bilgiyi resmi kanaldan duyurulunca görücez. Şu haliyle bile ben switchin şarjından memnunum açıkcası. Özellikle nintendo nun kendi oyunları batarya dostu.(zelda şarjı yiyor o ayrı) Dock daykende controller kullanırsa hiç sıkıntı yaratacak durum değil ama tabi bataryanın artması her türlü avantaj.
  • Şimdi ben öğrendiğim kadarıyla yanlış değilse tabi bu yeni sürüm japonyada çıkmış sanırsam henüz avrupaya ve amerikaya çıkmamış ve dediğiniz gibi pil ömründe kayda değer bir artış var fakat bu model söylentisi çıkan pro model mi anlayamadım çünkü tek fark bataryası

• bu pro model değil direk switchin yerine raflarda bu olacak artık fiyatı da aynı olacak sadece batarya ömrü AAlık bir oyunda 1,5-2 saat uzadı.. pro model 2020 sonu gibi olur..
  • https://youtu.be/nvG9YPuYxeE Bu videoda dendiği gibi arkadaş (pro model çıkacağını ve normal switchten daha güçlü olacağını iddia etmiş) yanıldığı için mutlu olduğunu sadece batarya ömrünün uzayacağı normal switchle aralarında donanım olarak fark olmayacağını dile getirmiş güzel bir haber

• bill54 kullanıcısına yanıt
    Onu biliyordum demek istediğim ortalıkta dolaşan pro model söylentileri bu switchmiş anladığım kadarıyla ama ilerki dönemler için bir şey diyemiyorum

• 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.