Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10tons LTD twin stick shooter oyunlarına genel bakış yaptım , degisik birseyler denemek isterseniz bakabilirsiniz!! :)
  • conerland kullanıcısına yanıt
    Rü brooooo..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Paristeyim louvre müzesinin girişinde 3ds veriyorlar kulaklıklarla muzeyi gezerken sesli anlatımlar için vay anasını dedim yürü be nintendo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Paris e gidersem sırf bunu deneyip görmek için Louvre müzesine gitmeyi düşünüyorum, ilk duyduğumda bende helal olsun demiştim Nintendo ya...

hocam i-parcel e verilmiş kargo yani anladığım kadarı ile kargo kısmına sevk edilmiş
  • Yeni bir oyun duyurusu yapılmış,Decay of Logos. Oyun Zelda ve Dark Souls karışımı bir oynanışa sahip olacakmış. Benim baya ilgimi çekti...

http://www.ign.com/videos/2018/03/14/decay-of-logos-official-announcement-trailer
  • 06seyirci 0 kullanıcısına yanıt
    hocam o zaman UPS ile gelecek demektir,geldiğinde eğer gümrüğe takılırsa size bir evrak gönderecekler onu doldurup,taratıp tekrar geri göndereceksiniz...
    Gerçi ben geçen yeğenime aldım ve i-parcel ile geldiğinde gümrük işlemi görmeden geçti,inşallah sizinki de öyle olur...
    Biraz araştırma yapmıştım i-parcelden yurtiçi ye geçer kapınıza kadar bişeyle uğraşmazsınız diyorlardı ama tabiki sizin tecrübeniz daha güvenilir. Peki ups ile gelirse sizin tahmininiz bugun kargoya aktarılan bir ürün kaç günde gelir dersiniz bulunduğum yerde ups yok küçük bir ilçedeyim :)
    Umarım dediğiniz gibi gümrüğe takılmaz da para iadeside olur bu sayede:)
    hocam gümrük işi tamamen şans,daha iki hafta önce dediğim gibi yeğenime aldım ve hiç bir prosedüre takılmadan kapıma kadar sorunsuz geldi hatta ben bile şaşırdım kaldım bi anda kapıda kargocuyu elinde konsolla görünce...

eğer bana geldiği gibi gelirse bir hafta içerisinde sizde olur konsol,tabi burada sizin küçük bir ilçe de olmanız dağıtımı geciktirebilir,bulunduğunuz ilçe eğer mobil dağıtım bölgesindeyse daha çok bekleyebilirsiniz. bence merkez ilinizdeki ana şubeyi bir arayıp sorun,eğer çok uzak bir ilçedeyseniz,bir ihtimal gidip kendiniz de almanız gerekebilir...
  • Grip oynanış videosu...

Mercenaries Saga Chronicles Nintendo Switch e kutulu olarak geliyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 10 Nisan 2018; 9:34:35 >

Anladım hocam teşekkür ederim.. i-parcel den ups'e geçerse dert değil il merkezi 70 km gider alırım hiç dert değil bu arada esrarengiz iş yapar gibi olmasın tokat / zile deyim :)
    i-parcel zaten ups in yan firması hocam,duruma göre değişiyor bazen dağıtımı UPS yapıyor bazen Türkiye içinde bir firmaya veriyorlar ki bu genelde Yurtiçi Kargo oluyor,Yurtiçi haricinde bana MNG ve Sürat Kargo ile geldiği de oldu...
    Sizde artık süreç Türkiye ye ürün giriş yaptıktan sonra belli olacak hocam...
    06seyirci 0 kullanıcısına yanıt
    Bence yurtiçi ne verirler bulunduğunuz yerde şubesi vardır diye ama yine gidip alırsınız yurtiçi nin adrese teslim yaptığını daha görmedim

• Grip keyifli duruyor. Switche ciddi bir araba yarışı duyurulacak mı acaba?
    Tamamdır hocam Allah razı olsun gerçekten cevaplarınız için kolay gelsin hocam.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    İlçede aras ve mng var yurtiçi yan ilçede var sağsalim gelsinde gider alırım hayırlısı bakalım ama dediğiniz gibi yurtiçine kalırsak 1 hafta şubede tutarlar
    Teşekkürederim ilginiz için.
  • Ben anlamadım zaten, hep Mario Kart tarzında araba yarışı oyunları geliyor. Adam akıllı bir yarış oyunu göremedik. Çok zor heralde.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah kimseyi Yurtiçi Kargo ya muhtaç etmesin,ben hayatımda onlarla yaşadığım kadar kimseyle sorun yaşamadım...
  • Bir kaç gün önce V Rally 4 duyuruldu,bence diğer araba yarışlarının da devamı gelecektir...

• LEVEL-5 ‘ın bir devam oyunu Yokai Watch 4 Switch için duyurulmuş ve bu yıl geliyormuş.

• 
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.