Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şimdilik 2018 de sadece Japonya da çıkacak diye yazmışlar,umarım Batı ya da hızlı bir şekilde gelir...

http://www.siliconera.com/2018/04/10/yo-kai-watch-4-announced-nintendo-switch/
  • Mega Man X oyunları Switch e Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 olarak gelecekmiş,yeni X Challenge da dahil olacakmış...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam en kötü kargo firması heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    bir de o kadar şikayet ediyorum yine de bi işe yaramıyor...
    Bu habere benden başka heyecanlanan olmadı heralde, ben normal megaman yerine megaman x'i hep daha çok sevdim müzikleri olsun karakter tasarımları olsun gameplay'i olsun vesaire. Yalnız videonun sonunda kutulu için 3300 yen(yaklaşık 30 dolar) dijital için 3050 yen yazmışlar, acaba bu collection 1+2 nin fiyatı mı yoksa direkt tek bir tanesi mi? Her ne kadar içerisinde bir sürü oyun olsada 60 dolar verilmez kaç yıllık oyunlara

• Shellot kullanıcısına yanıt
    tahminimce bu fiyatlar komple set için çünkü komple set bir arada olacak diye duymuştum...
    Mega Man konusunda heyecanlanmaya gelirsek beni de ekleyebilirsiniz,oldum olası bu Mega Man serilerini çok sevmişimdir...
  • Nicalis oyunları indirime girmiş çok bir yüzde değil ama daha fazla düşer mi düşmez mi bilmiyorum.

Zeldanın The Champions' Ballad expansionı harika bu arada diğerini hiç beğenmedim malesef ama champions' ballad mutlaka oynanmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Amazon jp üzerinde tek tek 30 dolardan, 1+2 60 dolardan ön siparişe çıkmış. Kaç yıllık oyuna 60 dolar verilmez valla, artık günün birinde %75 indirim yerse o zaman alınır

• Shellot kullanıcısına yanıt
    o zaman kötü olmuş gerçekten çünkü bu oyuna 60 dolar vermek benim de işime gelmez,neyse ki bu tarz oyunlar çabuk indirime giriyor,bunun da indirim görmesi çok sürmez diye düşünüyorum...
  • Arkadaşlar oxenfree oynayan var mı?3 dolar şu an meksika eshopunda önerirseniz alacağım çerezlik olarak.
  • ben oynadım hocam,çerezlik derseniz güzel oyun,tamamen hikaye ağırlıklı,oynanışı falan kolay ve çok kasmıyor...
  • Horizon Chase Turbo Nintendo Switch e de geliyormuş...

Masters of Anima çıkış fragmanı...

• Horizon Chase Turbo Nintendo Switch e de geliyor...
    https://twitter.com/Horizon_Chase/status/983806601214808065

Multiplayer güncellemesi bir ay içerisinde hazır olabilirmiş...
    https://twitter.com/ConcernedApe/status/983762007466770433

Splatoon 2 Octo Expansion dan yeni görseller paylaşılmış...
    https://twitter.com/NintendoEurope/status/983725597158453249

Iconoclasts Nintendo Switch e geliyormuş...
    https://twitter.com/konjak/status/983783689359421442

• Switch cok masraflı bir konsol ya :/

• daha önce bu tarz liste yapan olmuştur, ben de kişisel olarak kendi listemi paylaşmak istedim
    (belki bazılarını beklemek hayalcilik olur)

switch'e gelse dediğim oyunlar
    gorky 17 (odium)
    assassin's creed serisi
    fallout 1
    red dead redemption
    half-life
    metal gear solid serisi
    batman serisi
    dark souls 2-3
    bloodborne
    gran turismo
    civilization
    wow
    mortal kombat

gorky 17,bu oyun nedense en sevdiğim oyunlardan biri tactical rpg diyorlar sanırım bu türe. japon muadillerinin aksine basit mekanikleri var boğmuyor insanı. yapımcıyla iletişime geçecem nerdeyse port etsenize diye hatta telefonlara da.

bu arada $5 katları şeklinde $100 a kadar 3,2TL kurundan nintendo eshop giftcard code satabilirim isteyene.
  • Ya arkadaşlar dün gizaladan bir temperli cam siparişi verdim 30 liraya. Ürün geldi, yapıştırdım. Ekranın tam ortasında uzun bir çizgi kaldı, ne yaptıysam olmadı. Şimdi iade edip daha kaliteli bir şey alacağım. Öneriniz var mı acaba güvenebileceğim?
  • remotion R kullanıcısına yanıt
    Aslında yazdığınız liste Switch te çok rahat çalışabilecek oyunların listesi...

Dark Souls un diğer oyunlarının da Switch e geleceğini fakat bunun için zamana ihtiyaç olduğunu söylemişlerdi, yani bu konuda size bu güzel haberi verebilirim...

Nintendo eShop gift card larınız nerden???

• Hocam Amazon veya AliExpress e bakın ama dh hmm ucuz olanlardan almayın, orta kalite bir cam veya ekran koruyucu işinizi görecektir...

• Yokai Watch4 ilk tarama geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 11 Nisan 2018; 15:2:58 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    bu oyun Japonya da olay olacak yine...
  • 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.