Şimdi Ara

New3dsXL CFWli Orjinal Sarj Aleti Çift Ips FULL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar cfwli her turlu oyunu oynayabildigim ips ekranli New3ds xl satiliktir cok cok cok az kullandigim icin cok temizdir elden inceleyip alabilirsiniz Istanbul Avrupa yakasi Orjinal Sarj aleti vardir 32 gb hafiza karti vardir baya oyun indirdim siz silersiniz 😁 fiyat 800 sonn fiyat )) bedava neredeyse :) niye teklif gelmedi anlamadim bu arada beyler aydinlatin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horizont1905 -- 30 Eylül 2017; 8:50:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat uygun bulunmadığından teklif gelmemiştir hocam. sahibinden de 650-700 e n3dsxl ler var
  • Ürünü ben aldım.
    Satın almadan önce yazsaydınız.Pazarlık ederdim :) Neyse çift İPS ekran olduğu için fiyat normal bence. Almanya'dan aldıracaktım malum 180-200 eur arası sıfırları. Yine aynı hesaba geliyor.Hiç olmazsa çift İPS var. Sıfır alıp da çift TN çıksa insanın epey canı sıkılır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellb0y60

Ürünü ben aldım.
    Satın almadan önce yazsaydınız.Pazarlık ederdim :) Neyse çift İPS ekran olduğu için fiyat normal bence. Almanya'dan aldıracaktım malum 180-200 eur arası sıfırları. Yine aynı hesaba geliyor.Hiç olmazsa çift İPS var. Sıfır alıp da çift TN çıksa insanın epey canı sıkılır :)

Çift ips olup olmadığını nereden anlıyoruz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.