Şimdi Ara

Nintendo DSi XL Türkiye'de ne zaman piyasaya çıkacak??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben orada heyecandan saçmaladım o heyecanla :D:D:D... DSi Shop'u kullanmak için aslında Avrupa ülkelerinden sçemeniz lazım yani senin içni sorun yok istediğni gibi faydalanabilirsin...Ben tekrar ayarlarını değiştirdim...Yeni alacak arkadaşlar TÜRKİYE yapmayın internet ve shoptan yararlanamazsınız bilginizie :):):)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 10 Nisan 2010; 14:51:25 >
  • bende şimdi United Kingdom seçili olduu halde orjinal oyunlardan çıkan kodları giremiyorum DSi Shopa, club nintendo hesanı ile link etmede sorun yaşıyorum
  • Club Nintendo Türkiye'de hiçbir şekilde işlemiyor ne yazıkki :(:(:(...İnternet ayarlarını yaptınmı peki eğer yaptıysa olmadıysa birde ülkeyi Almanya olarak işaretlemeyi dene...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 10 Nisan 2010; 20:52:09 >
  • oleyy beee buldum sonunda çok şükür
    DSi'ımı sonunda register edebildim, meğerse ben amerika club nintedo sitesinden deniyormuşum
    club nintendo uk sitesinden, DSi 'ımı bir güzel biraz önce register etmiş bulunuyorum
    (şükürler olsun, bunu çok istiyodum)

şimdi sırag geldi, konsolun içinden DSi Shop ile club nintendo hesabını link etmeye ve orjinal oyunlardan çıkan kodları girmeye, bakalım bu kısım da hal olucak mı

• Kodları girince ne olacak ki? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Kodları girince ne olacak ki? :D

ben Nintendo DSi'mızdan DSi Shop kanalına bağlanarak topladığımız puanlarla oyun ya da yazılım indirebileceğiz
    diye biliyorum, yanılıyor muyum acaba =/
  • Nintendo DSi XL alacaklara rehber:http://bit.ly/9cFBnj
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Kodları girince ne olacak ki? :D

ben Nintendo DSi'mızdan DSi Shop kanalına bağlanarak topladığımız puanlarla oyun ya da yazılım indirebileceğiz
    diye biliyorum, yanılıyor muyum acaba =/

Sen öyle biliyorsan öyledir, çünkü ben hiçbirşey bilmiyorum.

aydogan güncelleme için sağol, çok güzelmiş.

http://images.di jikent.com/news/07/17845.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 11 Nisan 2010; 7:48:57 >

• elimdeki tüm oyunları ve nintendo dsi kaydını yaptırdım şimdi "1450 yıldızım (stars)" oldu
    DSi Shopta kullanmak üzere 500 puana dönüştürmem için "2000 stars" olması gerekiyormuş mesela
    bu 500 puan ile DSi Shoptan eğlenceli uygulamalar indirilebiliyor ..
  • Bence onları WiiWare için kullan eğer imkanı varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 11 Nisan 2010; 22:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Bence onları WiiWare için kullan eğer imkanı varsa.

ama benin nintendo wii'm yokki, nintendo dsi ile ps3'üm var
    (gerçi wii de 1 sene kullandım sattım, eski konsolum sayılır)
  • Tamamdır o zaman
    Güle güle kullan.
  • Hayırdır ya Noooldu XL 'cilerin sesi çıkmıyo ?
    kesiliverdi sesleri
  • quote:

Hayırdır ya Noooldu XL 'cilerin sesi çıkmıyo ?
    kesiliverdi sesleri

Aleti aldıktan beri foruma giriyor musun diye sor sen asıl Şaka bir yana cidden cihaz kullananı kendine bağlıyor, illa oyun falan oynamanıza da gerek yok Nintendo'nun yaratıcı yazılımları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Oyunlar zaten muhteşem onlar için fazla bir şey söylemeye gereki yok, elbette tüm oyunlar harika değil ama dokunmatik ekranı iyi kullanan oyunlar cidden size bambaşka bir oyun deneyimi sunuyor. Yıllar önce Phat Ds ile bu zevki yaşamıştım sonra Ds'i satmak durumunda kaldım şimdi ise XL ile bambaşka bir aleme girdim diyebilirim. Hem menü değişmiş hem de cihazın özellikleri daha da çeşitlendirilmiş dolayısıyla bir çok işi yapabilen yetenekli bir el konsolu oluvermiş Nintendo Ds Media Markt'ta ki kampanya hala devam ediyor yani fiyat 499 tl, alacak olan arkadaşlar kaçırmasınlar.

• DSi XL'i abartmayalım 3DS!i bekleyelim ..
  • Onuda alırız :D:D:D...
  • quote:

DSi XL'i abartmayalım 3DS!i bekleyelim ..

Bir sene sonra çıkacak olan bir konsol için şu anda XL alma kararı olupta almamak bana göre çok yanlış. Bu söylediğim teknoloji ile ilgili hemen herşey için geçerli(elbette istisnalar olabilir). Dsi XL alacak biri zaten bu konsolu yıllarca kullanacaktır o nedenle 3DS çıkacak diye konsol alacakların alım kararından vazgeçmesini doğru bulmuyorum, tabi bu benim fikrim ben böyle yapıyorum ama kimisi de 3DS haberini duyar duymaz konsol almaktan vazgeçiyor olabilir herkes aynı fikirde olmak zorunda değil tabi Ama bazı arkadaşlarda da şu olay oluyor '3DS'in çıkacağı haberi duyuruldu tüh tam da Dsi almıştık' yahu 3DS çıkınca Dsi'larınız çalışmayacak mı bu ne karamsarlıktır Tabi sırf elimde en güncel olan konsolu tutayım düşüncesinde olanlardansanız ona bir şey diyemem ama yeni bir konsol çıkıyor diye keşke şunu almasaydık demek bana çok mantıksız geliyor. Son olarak @cırık dostumuzun da dediği gibi 'onu da alırız' Sonuçta yine devrimsel özelliklere sahip bir el konsolu geliyor ve bu sistemlere hayranlık duyanların 3DS'i kaçırması söz konusu bile olamaz.

• ben DSi XL'i abartmayalım derken aslında halihazırda herhangi bir ds sistemine sahip olanlar için söylemiştim, yoksa tabiki hiç el konsolum olmasaydı bugün gider DSi XL i alırdım hiç düşünmeden

fakat asıl devrimsel konsol 3DS olacak o yüzden ufak makyajlarla yeni konsol harcamasına karşıyım, o paraya oyun ları oturur 1 sene aldığım oyunları bitiririm bu sırada bi bakmışım 3DS rafları süslemeye başlamış olur
  • DSi XL'in şu şarap kırmızısı mı deniyor nedir o rengi harika yalnız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.