Şimdi Ara

Nintendo DSi XL Türkiye'de ne zaman piyasaya çıkacak??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumun için teşekkürler venom senin dediğini gene bir düşüneceğim ama aklımda XL'da kalacak of off ne zor iş ya Nintendo nasıl bir firmasın sen ya :):):)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cırık

Yorumun için teşekkürler venom senin dediğini gene bir düşüneceğim ama aklımda XL'da kalacak of off ne zor iş ya Nintendo nasıl bir firmasın sen ya :):):)...

Sende haklısın ne diyeyim 3DS'de duyuruldu bakalım ilerleyen zamanlarda neler göreceğiz cihaz ile ilgili. Bir kaç saate kadar bende Mediamarkt'a gideceğim bakalım oyunlarda uygun fiyat kampanyası görebilecek miyim, ha daha da önemlisi XL orada olacak mı?
  • Az önce Mediamarkt'tan geldim ve malesef aradıklarımı bulamadım. XL gelmemişti ve sanırım ay başından önce gelmeyecek, oyunlara gelecek olursam üç tane 24 tl ye satılan oyun dışında uygun fiyatlı oyun göremedim. Mediamarkt'ların birinde bulduğun bir şeyi bir diğerinde göremiyorsun o nedenle bizim burada ki MM bu bakımdan biraz kısır kalıyor. Hafta sonu vakit bulursam Cevahir'de ki D&R ve Mavishop'a da bakacağım bakalım orada durum nedir.
  • ben DSi 'mla son derece mutluyum, bu XL modelinde ne var hiç anlamadım
    el konsolunda dev gibi ekran olmaz ki hem ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

ben DSi 'mla son derece mutluyum, bu XL modelinde ne var hiç anlamadım
    el konsolunda dev gibi ekran olmaz ki hem ...

Ben ekranın büyüklüğünden çok çözünürlüğün artmamasından şikayetçiydim aslında ama XL modeli otoritelerce test edildikten sonra okuduğum yorumlarda nedense büyük ekranın görsel anlamda bir handikap yaratmadığını gördüm. Yani benim tahmin ettiğim gibi görsel anlamda çok rahatsız edici bir durum yokmuş hatta ekran boyutunun büyümesi ile oynadıkları oyunlardan daha çok zevk alanlar olduğunu görüdüm. Ayrıca şunu da belirtmek isterim tabi bu benim kendi düşüncem elbette katılmayanlar vardır ama bence XL'da kullanılan ekran boyutu bir el konsolu için sorun teşkil edecek bir boyut değil. Ben el konsolumu dışarıya çıkartacağım vakit öyle cebime falan koymuyorum asla, kullandığım her el konsolunun ona özel bir çantası vardır ona koyup öyle çıkıyorum misal orta mesafeli bir otobüs yolculuğu yapacağım Gameboy Advance Sp'yi minik çantasına koyuyorum ve çıkıyorum yola veya Psp'yi kendi çantasına koyup öyle çıkıyorum dışarıya. Dsi XL'ı alırsam eğer onun için de bir çanta alacağım ve aynı şekilde taşıyacağım o nedenle bu ekran boyutu durumu benim açımdan problem değil. Ama dediğim gibi bu benim düşüncem ve illa ki el konsolunu farklı şekilde kullanan arkadaşlar vardır hatta bu konsolları cebine koyan arkadaşlar da vardır illa ki. Onlar için XL modeli sanırım biraz sorun yaratır ama zaten ben bir Dsi sahibinim XL modelini illa alması gerektiğini düşünen biri de değilim. Dsi'a sahip olan ve maddi durumu iyi olmayan bir kullanıcının XL almasının bir manası yok bence. Büyük ekran, daha uzun kullanım süresi ve ekstra yazılımlar dışında Dsi'dan bir farkı olmayan bir ürün XL ve Dsi sahibi biri için olmazsa olmaz değil bana göre.

• Evet haftaya çarşamba konsolu alıyorum karar verdim DSi XL alıcam Wİİ'yi yaza düşünüyorum artık çünkü yurttayım kurulacak yer yok...Bu arada POKEMON SOUL SİLVER VE HEART GOLD'un Avrupa versiyonları çıktı Türkiye'ye ne zaman gelir acaba :):):)...
  • @cırık ben parayı denkleştirdim de XL Mediamarkt'a gelmedi bir türlü Bugün telefonla aradım hala yok diyorlar nasıl iş anlamadım valla. Geçtiğimiz cuma günü sorduğum da hafta içi gelecek demişlerdi e bugün aradım hala yok yarında arayacağım sabahtan bakalım durum nedir. Zaten yeterince geciktiler buna rağmen hala işi uzatıyorlar. Pokemon için de ben BSC videosunda mart ayının sonunda diye hatırlıyorum ama istersen sen videoyu tekrar izle ben yanlış hatırlıyor da olabilirim.
  • Konsolu aldığım zaman haftaya görüşlerimi yazarım ayrıca fotoğrafda çekerim karşılıklı :):):)...Bu arada sanırım POKEMON'da bu hafta içinde umarım Türkiye'ye gelir gelirse gerçekten süper olucak konsol alırken yanıdna oyunlarıda alırım umarım fiyatı uçuk bir fiyat olmaz :):):)...
  • Bugün MediaMark'ta gittim konsolu standa koymuşlar kapağı açtım aman tanrım 2 tane devasa boyutta ekran yani tahmin ediyordumda bu kadar olabileceği hiç aklıma gelmemişti :D:D:D...Konsola bakınca sanki 1 kilo gibi görünüyor ele alınca baya bir hafif aslında...Ama ekranlar müthiş çözünürlük haliyle çok yetmiyor ama önemli bir sorun değil çünkü çok dikkat ederseniz anca farkediliyor...Konsol gerçekten müthişti :):):)...Haftaya çarşamba ya da haftasonu konsolu kesinlikle alacağım büyük güne son 3-4 gün :):):)...
  • Hayırlı olsun şimdiden
  • @cırık ben hala bizim burada ki MM'a gelmesini bekliyorum bu nasıl iş anlamadım yahu! İzmir'de ki MM'da ürün var ama buraya bir haftadır gelmedi, anlamıyorum bu gecikmenin sebebini valla. Bende şimdi çıkıyorum bakalım inşallah gelmiştir de eve Dsi XL ile dönerim
  • Fiyatı ne ürünün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Fiyatı ne ürünün?

Gitmeden önce bir arayayım dedim boşu boşuna gitmemek için aradım ve hala XL modelinin gelmediğini söyledi yetkili kişi. Bir sorun çıkmış sanırım o nedenle ürün yarın ellerinde olacakmış daha sonra Saturn alışveriş merkezini aradım XL modeli orada mevcut ve fiyat olarak da 549 tl yani Mediamarkt ile aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 4 Nisan 2010; 13:50:18 >
  • Çarşamba alıyorum konsolu ayrıca Dark Brown modeli 549 Wine Red modeli 539 lira :):):)...Venom çok garip cidden İstanbul'da nasıl gelmem MM'ye anlayamadım doğrusu ben İzmir'e sonra gelir diye tahmin ediyordum en önce İzmir'e geldi :):):)...Neyser çarşamba günü konsolu alıcam güzel bi unboxingg videosu çekmeyi planlıyorum zamanım olursa çarşamba günü foruma koyarım :):):)...
  • ya arkadaşlar dsi olanları bile kıskandırıyosunuz ha
  • Benim var DSi'ım ama o ekranı görünce emin ol insanın alası geliyor mükemmel birşey ya o ekranda oyun oynamak gerçekten mükemmel birşey olsa gerek yanımda oyun olsaydı takıp oynardım :):):)...
  • Fiyat çok uçuk yaa :(
  • quote:

Fiyat çok uçuk yaa :(

Yurtdışını baz alarak düşünürsek elbette fiyat oldukça yüksek ama ülkemizi baz alırsak (kdv, vergiler vs...) fiyatın nispeten makul olduğunu söyleyebiliriz. Bende @cırık gibi 600 tl nin üstünde bir fiyat bekliyordum ama ürünün fiyatı Dsi ile aynı oldu o bakımdan fiyatın nispeten uygun olduğunu söyleyebilirim. Dsi fiyatı da elbette düştü o nedenle Dsi alacak olan arkadaşlar fiyatlara dikkat etsinler hala 570 tl ye Dsi satan çokca yer var ama dikkat!
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom800

quote:

Fiyat çok uçuk yaa :(

Yurtdışını baz alarak düşünürsek elbette fiyat oldukça yüksek ama ülkemizi baz alırsak (kdv, vergiler vs...) fiyatın nispeten makul olduğunu söyleyebiliriz. Bende @cırık gibi 600 tl nin üstünde bir fiyat bekliyordum ama ürünün fiyatı Dsi ile aynı oldu o bakımdan fiyatın nispeten uygun olduğunu söyleyebilirim. Dsi fiyatı da elbette düştü o nedenle Dsi alacak olan arkadaşlar fiyatlara dikkat etsinler hala 570 tl ye Dsi satan çokca yer var ama dikkat!

Hocam yurtdışı falan hiçbirşey düşünmedim, sadece el konsoluna bu para çok geldi.

• @GencayA orası da artık kişinin bir el konsoluna ne kadar para vereceğine bağlı olarak değişen bir durum Yani dediğin gibi kimisine bu fiyat bir el konsolu için yüksek gelebilir ama kimine de makul gelebilir gerçi ben fiyat makul demiyorum ama işte ülkenin durumunu düşününce eh işte normal sayılır gibi bir şey çıkıyor ağzımdan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.