Şimdi Ara

Nintendo Ds Lite Dev Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda Nintendo DS Lite aldım. Ve bi anda aletin büyüsüyle oyun aksesuar ne varsa aldım veya sipariş verdim. 1 hafta içinde ekleneceklerle birlikte şöyle bir set elimde olacak:

-Nintendo DS Lite (Beyaz)
    -SuperCard Lite Rumble (Beyaz)
    -1 GB Kingston Micro SD Kart
    -SuperKey
    -Bensussen Deutch & Associates - Nintendo DS Headphones (Beyaz)
    Orjinal Oyunlar:
    -Game: Mario and Luigi Partners in Time
    -Game: Age of Empires: Age of the Kings
    -Game: Need for Speed: Most Wanted
    -Game: Sonic Rush

Bu seti Türkiye'ye dönünce satmayı düşünüyorum. Toptan satmak tercihimdir. Sizce ederi nedir bu setin? Teşekkürler...

Not: Şu an Finlandiya'dayım.

• quote:

Orjinalden alıntı: erkftp

Selamlar arkadaşlar,

Yakın zamanda Nintendo DS Lite aldım. Ve bi anda aletin büyüsüyle oyun aksesuar ne varsa aldım veya sipariş verdim. 1 hafta içinde ekleneceklerle birlikte şöyle bir set elimde olacak:

-SuperKey
    Orjinal Oyunlar:

Bu seti Türkiye'ye dönünce satmayı düşünüyorum. Toptan satmak tercihimdir. Sizce ederi nedir bu setin? Teşekkürler...

-SuperKey

Bunları satmaya düsünürsen pm yada cevap at bana

siteden getirmek istemiyorum fiyatta anlaşırsak senden alabilirm bide 2.elde konsol bölümüne açarsan daha cok insana hitap edersin

• Henüz satmayı düşünmüyorum, zaten satamam da. 1 ay sonra TR'ye dönünce satacağım. Hepsini birden satayım uğraşmayayım istiyorum ama, oyun ve supercard birlikte gitmez gibi. Toptan su kadar verilir bu sete diyebilecek var mı?, Sadece Türkiye'deki değerini merak ediyorum.
  • Sıfır gelirse

-Beyaz Ds Lite
    -SuperKey

Sanırım 350 milyon gibi bir fiyattan satabilirsin.
  • Biraz foruma bakarsan hepsinin ne kadar fiyat edeceğini öğrenebilirsin supercard diye arama yap sitede diğerlerini boşver yabancı ülkede ds lite 129$ Türkiye gelişi 100 dolar üstü %5 Gümrük vergisi olduna göre Supercard varken oyunu nasıl satcaksın onu anlam veremedim bence onları teker teker tanesi 60tan yada 65 ten okutabilirsin ben mario icin 65 ytl verirdim sahsen supercard almasaydım

seti toptan satamazsın büyük konuştum gibi olmasın kardeşim cok ds lite aradım 2.el supercardlı seti satan cok az kişi var nintendoya talep az bende bimeksden almak zorunda kaldım iyikide öyle yapmışım he satarsanda az kar edersin

ayrı ayrı satarsan sabır işidir tabi daha cok kar edersin bence bana sat diye demiyorum zaten 1 ay bekleyemem ben sadece sana yardımcı olmak için yazdım..

son olarak supercard işine girişirsen imkanın varsa iyi para kazanabilirsin peynir ekmek gibi satarsın hatta..buda benim sahsi fikir önerim sana..çünkü bu işi Türkiyede sadece 1 kişi yapıyor ben girişiyim dedim birazda olsa sermayem yokdu ama senin gibi yabancı ülkeye gitme fırsatım olsa ps3 Wii filan getirdim birdan büyük düsünmeye başladım neyse sana kolay gelsin

• Valla arkadaşım keşke bu mesajı dün görseymişim. Daha yeni aldım seti ya. Hem de 2. el.

Diğer arkadaşlar kızmasın ama işte : Gerçekçi fiyatlar ..

Nintendo Ds lite beyaz : 250 ytl ( benim aldığım )
    Süper card+superkey+1 gb sd card : 230 ( yine benim aldığım fiyat )

Oyunlar : 55 ytlden gider.

Ama Age of empires : ( arkadaş yanlış anlamasın ama) Gerçekten beş para etmez bir oyun. Satarken bence onu listeden çıkar.

Kolay gelsin.
  • gelirken banada süpercard getirebilirmisiniz? power51251@hotmail.com eklersen konuşuruz
  • super cardlı ds nin pil süresi ne kadar?
    bendeki set 2.5 saat gidiyor. card sız ise 10 küsür saat.Sizde de böylemi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkftp

Selamlar arkadaşlar,

-SuperKey
    Orjinal Oyunlar:

Hocam banada alabilirmisin bi supercard mailim kkd18@hotmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.