Şimdi Ara

Nintendo DS/DSLite/DSi için Sıfır M3iSDHC Oyun kartı[DSiv1.4 desteği]|Reserve:soniczeki|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo DS/DSLite/DSi için Sıfır M3iSDHC Oyun kartı[DSiv1.4 desteği]

Nintendo DS/DSLite/DSi için Sıfır M3iSDHC Oyun kartı[DSiv1.4 desteği]|Reserve:soniczeki|

M3isdhc ala üretilmekte ve güncellenmektedir. DSi'nin son sürümü olan 1.4'de sorunsuz çalışmaktadır. DS ve DSLite'de de çalışır.

32 GB'a kadar tüm microsd/sdhc'leri sorunsuz çalıştırır.

%100 oyun uyumluluk

Anında kayıt özelliği(oyunun istediği yerinde kaydedin)

DSLite'de 4 derece ışık ayarı

DS hile desteği

ve daha neler neler...

Kutu içeriği:

M3iSDHC kart

Microsd Kart okuyucu

M3ikernel dosyası(Bu dosyayı microsd kartınıza direkt kopyalayıp daha sonra istediğiniz oyunu oynayabilir, film izleyip müzik dinleyebilirsiniz)

Yanında 4GB'lik kart da almak isterseniz, 4 GB kingston kart 30TL'dir. içinde hazır atılmış m3isdhc kernel dosyası ve 4gb dolu gönderilecektir.
    Tüm türkiye'ye kargo ile gönderilir.

Fiyat : 50 TL'dir
    M3iSDHC + 4 GB Kingston Micro sd: 80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11CCAC57A -- 10 Haziran 2010; 21:09:59 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kart soniczeki nickli arkadaşımıza reservedir. isteyen olursa herzaman temin edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: samet04106

kart soniczeki nickli arkadaşımıza reservedir. isteyen olursa herzaman temin edebiliriz

Benim bi sorum olcaktı. Puan yerindede yazdım. Sonic Sega All Star Racing Ds te siyah ekranda kalıyo,Pokemon Heart Goldda Açılıyo menüden sonra siyah ekranda kalıyo,Mario Luigi bowser inside story de tuşlar işlemiyo bunlar en sevdiğim oyunlar yardım edin lütfen. HEr yolu deniyom ysmenu çalışmıyo bu kartta çıldırcam yaw :D
  • pm atıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.