Şimdi Ara

--Nintendo DS-DSI-DSI XL ve Oyunları ile İlgili Sorunlarınız ve Meraklarınız.-- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
11.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de r4 kart var fakat yeni çıkan oyunları oynayamıyorum. Sanırım yeni oyunlarda koruma var. Ama bunun içinde bir yama falan var sanırım daha tam araştıramadım bilen var mı?
  • merhaba arkadaslar toptan veya perakende DSL almak isteyen arkadaslarimiz olursa yatdimci olurum NDSL 1 yil garantli orjonal 53 usd r4 kart 6 usd

Kemaletin SARI

0086 135 443 442 24

kemalettinsari
  • Urunlerin Mensei Hongkong, zaten bende Guangzhou da ikamet ediyorum PM atilirsa cevaplayamam yurt disinda yasadigim icin cep telefonu onaylayamiyorum... Bilginize
  • ndsl lerin ilk partisi bitti şu an 2. grup malın fiyatı anda fiyat 83.90 usd dir
  • dsi xl aldim hafiza kartina oyun yuklettim arkadasima calisiyordu simdi oyunlar acilmiyor neden olabilir hangi program indirmem gerekiyor tesekurler
  • Hafıza kartı nasıl bi hafıza kartı eğer SD kartı diyorsan oyun yükleyemezsin illgeal değil çünkü bi acekard'a ihtiyacın var ama artık DSi XL'ta acekard 2i çalışmıo çünkü Facebook eklentili yeni versiyon! yeni versiyonlarda ne yazıkki acekard R4i vs kartlar çalışmıyor.Ancak belki kartların resmi sitelerinde kartların yeni versiyonları olabilir güncellemeniz yeterli olacaktır bi araştırın isterseniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 21 Eylül 2010; 23:36:12 >
  • Nintendo DSi XL ime nasıl oyun yüklerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deidara77

Nintendo DSi XL ime nasıl oyun yüklerim?

Çeşitli kartlar ile yükleyebilirsin, şu konuda gayet iyi şekilde açıklamış bir arkadaşımız;
    http://forum.donanimhaber.com/m_62833393/tm.htm

Oyun önerileri arıyorum, genel olarak 3boyutlu grafikler değil de eski GBA tarzındaki oyunları seviyorum ve RPG tercihimdir oyun önerebilecek olursa iyi olur

Benim önerilerim;
    Pokémon Ranger serisi: Kesinlikle oynanmalı, dokunmatik ekranla ne kadar zevkli oyunlar yapılabileceğini kanıtıdır bence ayrıca Pokémon severler için çok daha zevkli olacaktır
    Harvest Moon DS: Bir çiftlik oyunu, kümes ahır falan yapıyorsunuz, tarlada çalışıyorsunuz, balıkçılık, madencilik... vb. çok zevkli bir oyun.
    Pokémon Conquest: Bu da yine Pokémon'un başka bir oyun konseptiyle birleşmiş hali, Pokémon kullanan savaşçılar ile krallıklar fethediyorsunuz vb. zevkli bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

quote:

Çeşitli kartlar ile yükleyebilirsin, şu konuda gayet iyi şekilde açıklamış bir arkadaşımız;

Oyun önerileri arıyorum, genel olarak 3boyutlu grafikler değil de eski GBA tarzındaki oyunları seviyorum ve RPG tercihimdir oyun önerebilecek olursa iyi olur

Benim önerilerim;
    Pokémon Ranger serisi: Kesinlikle oynanmalı, dokunmatik ekranla ne kadar zevkli oyunlar yapılabileceğini kanıtıdır bence ayrıca Pokémon severler için çok daha zevkli olacaktır
    Harvest Moon DS: Bir çiftlik oyunu, kümes ahır falan yapıyorsunuz, tarlada çalışıyorsunuz, balıkçılık, madencilik... vb. çok zevkli bir oyun.
    Pokémon Conquest: Bu da yine Pokémon'un başka bir oyun konseptiyle birleşmiş hali, Pokémon kullanan savaşçılar ile krallıklar fethediyorsunuz vb. zevkli bir oyun

Hocam Pokémon Conquest hakkındakı ızlenımlerınız nasıl ben tam pokemon fan ıyımdır shoptodan sıparıs edıceem ama pek vıdeo vs bulamadım??

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

quote:

Benim önerilerim;

Hocam Pokémon Conquest hakkındakı ızlenımlerınız nasıl ben tam pokemon fan ıyımdır shoptodan sıparıs edıceem ama pek vıdeo vs bulamadım??

Ben de ilgileniyorum Pokémon'la, ilk açtım biraz değişik geldi "bu ne lan?" dedim ve direk kaydedip kapattım, DS'i yeni almıştım direk Pokémon Platinum'a başladım. Sonra ondan da sıkıldım tekrar açtım Conquest'i ve biraz ilerleyince müthiş bir oyun olduğunu farkettim; hikayesi mükemmel ondan bahsetmeye gerek bile yok. Savaş sistemi Mystery Dungeon serisine benziyor biraz, önce sizin ekibiniz oynuyor sonra onlar oynuyor. Bazı maplerde kazanmak için özel şartlar var bayrak kapma vb. bazılarında ise rakiplerin tamamını öldürdüğünüzde kazanıyorsunuz. Oyunda 5 nesilden bir çok Pokémon var, oyunun benim açımdan tek kötü yanı savaşlara girerken iki karakteri almak zorundasınız; kendiniz ve Oichi adındaki karakter ki bu karakter Jigglypuff kullanıyor ben pek sevmediğim için fazla kullanmadım ama gücü fena sayılmaz Baya uzun oldu yazı ama umarım iyi anlatmışımdır, bence sipariş edin pişman olmazsınız

• bligizer saol +rep
  • yaw bligizer bişi dicem şimdi benim r4 kartım var (herhalde ne olduğunu biliyosun) işte o karta oyun yüklemek istiyorum ama bilgisayar üzerinden bunu nasıl yapabilirim?
  • bide mümkün olduğunca kolay olsun bilgisayardan pek anlamam
  • Arkadaşlar buğün nintendo 3ds-xl' me sonunda kavuştum şimdi r4 kartım dual olandan var ben bununla nasıl mp3 dinler ve filim izlerim yardımcı olusanız sevinirim içine mp3 atıyorum filim atıyorum çalışmıyor
  • Yıl olmuş 2015 hala dsi xl alınırmı almayı düşünüyorumda ? birde online oyun oynanıyomu futbol oyunu varmı ?
  • BatuhanBulut B kullanıcısına yanıt
    Dostum 3DS in bile vakti geçiyor dsi mı kaldı

Online servisleri kapalı DS in.

Alacaksan 3ds al :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hıhıhıhıhaha

Bu konuda her türlü sorununuzu,cevap aradığınız meraklarınızı sorabilirsiniz.Uzun zamandır Nintendo DS kullanıyorum.Elimden geldiğince yardım edebileceğimi düşünüyorum.(Konu bölümdeki bazı konulara cevap verilip bazılarına verilmemesinden dolayı açılmıştır.)

yaa birader ben DSİ XL almayı planlıyorum.DSİ XLde de oyunları internetten nds dosyası haliyle indirip konsola atıp oynayabilirmiyim.bide oluosa direk oluomu yoksa r4 kart dsi xlde de gereklimi?
  • gamecube aldım almaz olaydım türkiyede hiçbirşey bulunmuyor bulunsada aşırı pahalı bitirmem gerek bir iki oyun var onları oynayıp alıcam bundan bir tane nds oyunları çok hoşuma gidiyor nedense
  • ben dsi almayı dşünüyorum onada oyun internetten yüklenirmi ve r4 kart dsi de de gerekirmi lütfen acill cevap verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerguler17

ben dsi almayı dşünüyorum onada oyun internetten yüklenirmi ve r4 kart dsi de de gerekirmi lütfen acill cevap verin

Nintendo oyun konsollorında oyun oynayabilmeniz için ya kartuşu olacak ya r4 kart benzeri flash kartlar ile oynayacaksın ya da nintendo e-shoptan oyunun ücretini verip makinaya indirip oynayabilirsin. Bunun dışında hafıza kartına atıyım oynıyım olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.