Şimdi Ara

Nintendo 3DS Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
14.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BERGX
    400TL yurt dısı fiyatı Türk milleti enayimi tam 2 katı 800tl verecek? bu ne saygısızlık dalgamı gecıyorlar marıfetmıs gıbıde lansmanını yapıp fiyatı en dusuk sectık dıyorlar nintendo Türkiye yetkılılerı burada bu fıyata ısınızde olmaz satısınızda !!

Avrupa'dan gelene kadar %40'lik vergi biniyor zaten uzerine, Avrupa'da da en dusuk fiyat 250€.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

400TL yurt dısı fiyatı Türk milleti enayimi tam 2 katı 800tl verecek? bu ne saygısızlık dalgamı gecıyorlar marıfetmıs gıbıde lansmanını yapıp fiyatı en dusuk sectık dıyorlar nintendo Türkiye yetkılılerı burada bu fıyata ısınızde olmaz satısınızda !!

400 tl yurt dışı fiyatı değil+bizde vergiler yüzünden böyle,vergileri çıkarırsak cidden en düşük fiyatlardan birisi oluyor.
  • 800 liralık fiyatıyla Türkiye'de satması çok çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

800 liralık fiyatıyla Türkiye'de satması çok çok zor.
    1liralık benzine 3lira vergi koyup 4liraya satan devlet 520liralık makinayı vergiyle 800e satıyor öpün başınıza koyun
  • Suan vatanbilgisayarda 640 tl seklinde aslinda bu fiyat gayet guzel ama oyun bulmak biraz sikintili diye dusunuyorum.bu seferde burdaki oyunlarin fiyatlari 100 tlden assagi degildir.acaba vatandan alsakmi yoksa daha dusermi fiyatlari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fridaycoffee

Suan vatanbilgisayarda 640 tl seklinde aslinda bu fiyat gayet guzel ama oyun bulmak biraz sikintili diye dusunuyorum.bu seferde burdaki oyunlarin fiyatlari 100 tlden assagi degildir.acaba vatandan alsakmi yoksa daha dusermi fiyatlari.
    tam da yeni ipod touch aldım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.B.9

tam da yeni ipod touch aldım ya

Alıntıları Göster
    deneme imkanına sahip yakından gören arkadaşlara sormak istiyorum grafikleri ps3 gibi mi öyle ahım şahım bir grafik mevcutmu veya iphone 4 grafikleriyle aynımı karşılaştırma imkanını sahip arkadaşlar varmı,videodan bir şey tam anlaşılamıyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fridaycoffee -- 30 Mart 2011; 3:06:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fridaycoffee

deneme imkanına sahip yakından gören arkadaşlara sormak istiyorum grafikleri ps3 gibi mi öyle ahım şahım bir grafik mevcutmu veya iphone 4 grafikleriyle aynımı karşılaştırma imkanını sahip arkadaşlar varmı,videodan bir şey tam anlaşılamıyor,

Alıntıları Göster
    Nintendo boşa çırpınıyor. Onca PC, PS3 oyunu bulunurken kim alır bu tip konsolları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Nintendo boşa çırpınıyor. Onca PC, PS3 oyunu bulunurken kim alır bu tip konsolları.

Önceki Nintendo el konsolarının ne kadar çok sattıklarını bilmiyorsunuz galiba. Bu tip konsolları el konsolu seven herkes satın alır ve özellikle Nintendo'nun oyunlarından hoşlanan (inan bana bu sayı oldukça yüksek) , yenilikleri seven kitlelerin her zaman için bir numaralı tercihi oluyor Nintendo'nun el konsolları. Siz el konsollarına ilgi duymayabilirsiniz ama bu kategoride ki bir cihazı pc veya Ps3 ile kıyaslamanın da ne kadar alakasız olduğunun farkındasınızdır umarım...
  • quote:

sesli güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

quote:

sesli güldüm

Alıntıları Göster
    Nintendo'nun ne kadar çok sattığını biliyorum evet. Ama bu, şimdiki teknolojiler çıkmadan önceydi. Evet el konsolları hoşuma gitmiyor. PSP'yi de denemiştim. Oda iyi değildi bana göre. Ama Nintendo'nun Wii konsolunu da biliyoruz. Hala çok geride. Grafikleri gördüğüm kadarıyla iyi değil.

• İnceleme güzel olmuş.Ama o kadar para verilmez bencede çok tuzlu geldi :D
  • quote:

Nintendo'nun ne kadar çok sattığını biliyorum evet. Ama bu, şimdiki teknolojiler çıkmadan önceydi. Evet el konsolları hoşuma gitmiyor. PSP'yi de denemiştim. Oda iyi değildi bana göre. Ama Nintendo'nun Wii konsolunu da biliyoruz. Hala çok geride. Grafikleri gördüğüm kadarıyla iyi değil.

bence wiininde bi satışarına bak derim
  • quote:

90 milyona yakın satmış,dünyanın en iyi oyunları arasında gösterilen(genelde ilk 5'te) 2 oyuna sahip(super mario galaxy ve super smash bros brawl) ve diğer yan oyunları da gerçekten harika olan bir konsol.siz beğenmeyebilirsiniz ama eleştirinizde biraz acımasızlık gördüm sanki.nintendo zaten ömrü boyunca grafiğe pek önem vermemiştir,adamların amacı eğlendirmek.tabii her kitle grafiksiz eğlenceyi sevemiyor siz de haklısınız bir yerde ama benim çok hoşuma gidiyor valla wii.

• quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

90 milyona yakın satmış,dünyanın en iyi oyunları arasında gösterilen(genelde ilk 5'te) 2 oyuna sahip(super mario galaxy ve super smash bros brawl) ve diğer yan oyunları da gerçekten harika olan bir konsol.siz beğenmeyebilirsiniz ama eleştirinizde biraz acımasızlık gördüm sanki.nintendo zaten ömrü boyunca grafiğe pek önem vermemiştir,adamların amacı eğlendirmek.tabii her kitle grafiksiz eğlenceyi sevemiyor siz de haklısınız bir yerde ama benim çok hoşuma gidiyor valla wii.

Alıntıları Göster
    Herkesin zevki ayrıdır tabii. Benim görüşümdür bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Herkesin zevki ayrıdır tabii. Benim görüşümdür bu.

Alıntıları Göster
    görüşüne bişe demedik dostum zaten sadece sanırım insanların çoğunluğunun kullandığı makinayla ilgili yanlış bi bilgin vardı onu düzelttik yoksa zevk meselesidir tabiki
  • fiyat uçuk bdiyorsunuz ama her kuruşuna değiyor inananı bana bende var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NarutoTR

fiyat uçuk bdiyorsunuz ama her kuruşuna değiyor inananı bana bende var :D
    İnceleme için teşekkürler.Cihaz güzel ama alternatifleride bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

İnceleme için teşekkürler.Cihaz güzel ama alternatifleride bol.

Alıntıları Göster
    BSC sitesini takip etmem oyunlara pek ilgim yok, bu incelemeyi konu dışına yansımasıyla gördüm, farklı bir editör olduğunu görünce yeni birimi biye baktım bayağıda eskiymiş merak edip izledim. DH'de telefon tablet vb incelemelerindede görmek isterdim. Mesut abinin ardından. Bu oyun konsolunun haberinide ilgimi çekmesede sanki daha önce DH'de görmüştüm aylar önce ön incelememiydi yoksa bir tanıtım filmimiydi bilemiyorum. Özellikleri gayet hoş ama bu cihazların vereceği oyun keyfinden şüphe duyuyorum. Kocaman, kalın oyunları bir garip videodan görüntü hoş görünmüyor. PSP'ler nedendir ama daha hoş görünüyorlar. Sanırım PSP'lerin medya oynatma yetenekleride var yanılıyor muyum. Bu arada 3d görüntüler bana göre değil, ha dersinizki 3 boyutlu birşey izledin mi? Şu iki renki gözlükler ile yıllar önce okulda çizgi film izletmişlerdi, ta o zamandan beri sevmiyorum. Görüntülerin renklerin bozuluyor (kırmızımsı ve maviömsi oluyor) ayrıca gözü yoruyor. Bu gözlüksüz teknoloji renk bozulmasının çnüne geçer ama göz yorması sürecektir, çünkü iki farklı görüntü üst üste biniyor ve haliyle yoruyor gözü. Bana göre bir teknoloji değil. Özellikle film, oyun vb. gibi uzun süreli 3 boyutlu izlenecek şeyler için ancak belki bir iki fotoğrafa bakmak zevkli olabilir.
    Nintendo denilen markanın oyun konsolları hep itici gelmiştir bana. Tekrar ediyorum kullanmışlığım, kullanmayı düşünme gibi bir durumum yok sadece uzaktan izlenimlerim bunlar.

@Lincourt Arkadaşım ilk defa seni tanıdım, incelemeni izledim seni DH'de telefon tablet incelerken görmek isterdim tekrardan. Ekran kartı falan inceleme çünkü ben onları izlemiyorum.

• quote:

Şuan avrupada en çok satan konsoldan bahsediyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.