Şimdi Ara

Nintendo 3DS ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
7
Favori
18.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse arkadaşım olmamış, yanlış mı yazdım acaba? ekstra bişi yapmak gerekiyor mu?
  • Karşılıklımı eklemek gerekiyor ki?11 kişi ekledim bende,ikisi arkadaşım olmuş. :(
  • evet karşılıklı eklemek gerekiyor iki taraf birbirini ekleyince ikiside birbirinde görünüyor
  • Nintendo 3DS Rehberi konusu altlara düşerse genede herkez yararlanabilsin diye konunun linkini koydum mesaja.
  • rehber için Modernova isimli arkadaşımıza çok çok teşekkür ederim... Şimdi Friend Code bulacağım.. elimde ssf4 ve rabbids go home var.
    ssf4 oynyanları bekliyorum:)

buyrun beyler; isim YUN

4253 - 3533 - 4262

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikininfifisi -- 17 Nisan 2011; 22:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikininfifisi

rehber için Modernova isimli arkadaşımıza çok çok teşekkür ederim... Şimdi Friend Code bulacağım.. elimde ssf4 ve rabbids go home var.
    ssf4 oynyanları bekliyorum:)

buyrun beyler; isim YUN

4253 - 3533 - 4262

Ekledim seni :)
    SSF4 oynuyabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 18 Nisan 2011; 13:22:05 >
  • Herkese selam !
    Benim friend-code: 1375-7251-3464
    SSF4 oyununa sahibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_9

Herkese selam !
    Benim friend-code: 1375-7251-3464
    SSF4 oyununa sahibim.

Ekliycem birazdan.
  • beyler bu 3ds oyunları burda mı yoksa nintendocu da mı takas ediyorlar? hangi forumda var onun konusu ya... bi bulmuştum kaybettim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikininfifisi

beyler bu 3ds oyunları burda mı yoksa nintendocu da mı takas ediyorlar? hangi forumda var onun konusu ya... bi bulmuştum kaybettim:)

Burda DS oyunları takas ediliyor konusu var ama pek takas olmamıştı sanırım. Bazen 2. el satış yerinde oyunları takaslığa da açıyorlar. Baktım Nintendocu'dada yok takas konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoguzderin -- 23 Nisan 2011; 10:34:17 >
  • Super Street Fighter 4 turnuvası yapalım mı? Direk çeyrek finalden başlarız.
  • Yapalımda bu alette bi saçmalık var . Arkadarş listemde 6 kişi var allahtan eklemeyi yapmışlar ama ne mesaj yazabiliyorum nede oyuna davet v.b süs diye yapmışlar heralde.Adam ssf4 oyunuyo ama adama ne mesaj nede davet atamıyorum.Nasıl anlaşcaz anlamadım.Turnuva felan olmaz bu aletle hiç heveslenmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantemike

Yapalımda bu alette bi saçmalık var . Arkadarş listemde 6 kişi var allahtan eklemeyi yapmışlar ama ne mesaj yazabiliyorum nede oyuna davet v.b süs diye yapmışlar heralde.Adam ssf4 oyunuyo ama adama ne mesaj nede davet atamıyorum.Nasıl anlaşcaz anlamadım.Turnuva felan olmaz bu aletle hiç heveslenmeyin.

Evet bende o yönünü sevmedim.
  • arkadaşıma 180 pounda 3ds ve 25 pounda 2. el star wars aldırdım, 2. ele nası düşmüş bende bilmiyorum, bir kaç güne alet elimde, kodu yazıcam =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acorpse

arkadaşıma 180 pounda 3ds ve 25 pounda 2. el star wars aldırdım, 2. ele nası düşmüş bende bilmiyorum, bir kaç güne alet elimde, kodu yazıcam =)

Hayırlı olsun.
  • Ben de ekleyecek birini arıyorum benim kodum
    0860-3301-8538
    Beni ekledikten sonra bu mesajı alıntı yapıp kendi kodunuzu yazın böylece arkadaş olalım:)
  • herkezi ekledim benide ekleyin m.sarica:4382 2037 6259
  • sarica120 ve korkuadam ikinizide ekledim . sarica direk göründü zaten ama korkuadam sende beni ekle yukarıda yazıyor benim kod
  • internete bağlıyım ama offline görünüyorum
  • Bu ay 3dsye super ozellikler geliyor.Eshop diye internetten alisveris yapilabilecek bir uygulama geliyor.Ayni dsi shop gibi.Yani artik her oyuna 150 tl verip kaziklanmak zorunda kalmayacagiz.Onun disinda dosya transferleri icin ozellikler geliyor.Ve en iyisi ise kucuk bir ihtimal de olsa mesajlasma geliyor.Ama bence 3ds daha bir oyun konsolu olmadi yani en az 1 ay beklenmesi lazim 3ds alinmasi icin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.