Şimdi Ara

Nikon D5100 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.18-55 ve 55-200 iki objektif ve 23k da Nikon D5100 buldum.1100 TL herhangi bir özelliginde sorun göremedim.Bu dönemde 5100 alınır mı ? 2 lenste orjinal Nikon lensi.Bu fiyata alabilecegim daha iyi bir ürün var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence hala alınabilir Üstelik yanında 55-200 de var. Canlı canlı test edip kullanin bence, eğer hoşunuza giderse ve hiçbir sorunu olmadığından eminseniz alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d5100 zamanının iyi makinesidir, iki lens de "VR" ise düşünülebilir ancak d5100+18-105vr tek lens daha pratiktir, çift lensli kit tavsiye etmem ...
    d3300 diğer seçenek ...
  • 6 yıllık D5100 kullanıcısı ve hala kullanmaya devam eden biri olarak cevapliyim, bence hala başlangıç olarak alınabilecek en iyi gövde. Fiyat performans oranı ilk çıktığında çok iyiydi, şimdi fıyatı baya düştüğü için çok daha iyi. Özellikle CameraRAW kullanmayı öğren, gücü o zaman ortaya çıkıyor.
    Lensleri gelirsek bence hata. Gerçi o fiyata iyi yani o lensleri satıp düzgün bir şeyler alabilirsin. Şu an Sigma 10-20 bir de Nikkor 55mm (1984) var.Lensleri ilk defa denedikten sonra 5100 kalitesini fark ettim. Özellikle güzel bir prime lens taktıktan sonra insanlara fotoğraflarımı 5100le çektiğime inandıramıyorum. D5100 özellikle güzel lenslerle ortaya çıkıyor yani belirtiyim.

Birde aliexpressten 54tlye gripplus aldım.Aga böyle bir görünüş yok makine patlıyor bütün arkadaşlarım vay kanka fenaymış falan diyo şiddetle tavsiye ederim çünkü makine gövdesi küçük biliyosundur :)

İşte öyle 1100tlye al bence süper fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.