Şimdi Ara

NİKON D40 MI YOKSA CANON EOS 400D MI HANGİSİNİ ALAYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen kellemi koyarim ortaya kefilim dermiişim
    bu urunlerde korkulacak birsey yok merak etmeyin arkadaslar cakma cin malı satan dogubank esnafı ile karistirmayalim
  • kısmetse yarın arızalanan ve arıza sonucu SPOT yani çoğu kişiye göre ucuz etin yahnisi konumundaki mal satan esnaf hakkında başımdan geçen ve arıza ve sonucunu açıklayan bir haber yayınlayacağım. (olay çözülmek üzere.....)
    Az sonra
    şimdi bir reklam
    Bence 400D al
  • evet 400 d ağır basıyor
  • 400D + Sigma 17-70 güzel olur bence
  • tadindan yenmez makro portre genis aci daha ne olsun
  • ÜRün çekimleri için düşünmüştüm zaten Benim de alasım geliyo şu 17-70 olayından. Acaba 18-135'i verip alsam mı 17-70 yav
  • 18-135 de cok iyi ama sigmada cok cazip ama optik olarak seni kesmez hocam
  • iştahım kabardı yaw 17-70 falan
  • aslında şöle birseyde var nealırsanız alın çeken pro olmadıktan sora hikaye yani canon 400d letsgodigital sitesinde en çok tıklanan da 1 numara şuanda
  • merak etme şimdi olmasanda biraz heves biraz araştırma ve yetenek ile çok kısa bir süre içinde makinanın hakkını verebilecek konuma gelirsin.
    Ama unutma 400D tam profesyonel bir alet değil, yani bir 30D veya D200 (üst modelleri saymıyorum bile) yanında giriş seviyesi bir Dslr grubunda. o yüzden fazla profesyonel sanma kendini
  • d200 yari ileri amator yari pro bir alet
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

d200 yari ileri amator yari pro bir alet

yari ileri amatör ???
    Amatörler kendi aralarında kaça ayrılıyor,
    geri amatör,
    amatör,
    yarı ileri amatör,
    ileri amatör...

• yari derken oyle senin anladin gibi degil
    ileri amator ve pro sinifa giren bir alet demek istemistim yani ileri amator de kullanir pro da kullanir
  • Biz ona yarı pro, pro diyoruz ama seninki ile aynı kapı da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @p4p800se -- 22 Nisan 2007; 0:20:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @p4p800se

merak etme şimdi olmasanda biraz heves biraz araştırma ve yetenek ile çok kısa bir süre içinde makinanın hakkını verebilecek konuma gelirsin.
    Ama unutma 400D tam profesyonel bir alet değil, yani bir 30D veya D200 (üst modelleri saymıyorum bile) yanında giriş seviyesi bir Dslr grubunda. o yüzden fazla profesyonel sanma kendini

400D SLR bir makina D-SLR diil
    D-SLR YE geçiş yapmak için çok ideal bunun ben diil photo üstadları sölüyor kardes
  • slr film li oluyor dslr dijital filmsiz yani 400d dslr
  • Nikon D40 az da olsa daha üstündür. Emin ol.
  • şimdiki kullandığım canon ixus 65 tabi marka olarak daha sıcak geliyor bana ama nikonda alabilirim d40 ın daha iyi olduğunu söylüyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

slr film li oluyor dslr dijital filmsiz yani 400d dslr

evet yanlış bakmışım d-slrimiş nette çok asılsız bilgiler var yanılıyo insan zaten slr olması çok mantıksız bende şaşırdım thanks uyarın için
  • birsey degil hocam seninde anlayisin icin tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.