Şimdi Ara

Nikon Coolpix P900 kronik zoom arizasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malesef arkadaslar dun gece resim cektikten sonra sabah makineyi actigimda inanilmaz dayanilmicak bi zoom sesi ile uyandim kronik bir ariza sanirim internette arastirdigimda bir cok insanin basina geldigini ogrendim bugun vatan bilgisayar a aldigim yere goturdum cok sevdigim makinemden 20 gun uzak kalicam

Ayni kronic arizalar

TÜRKÇE

Kameramla aynı sorunu yaşıyorum ama Tenerife'de benimkini aldım ve mağazaya ne zaman gelip, aynı şeyi ısıtan ve ıl İzlanda'dan geldi.

///////

I had the same problem. Zoom eventually stopped working, not long after it made that noise. Camera was only about 6 months old. Bought my camera from Camerasky. Turned out to be a grey import ( cheap copy).

Buda garantisiz italatci garantili almanin azizligine ugramis

Malesef baya bi kiside var bu sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 29 Haziran 2017; 15:31:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nikon garantiliyse sikinti olmaz,yeni p900 verirler.adamlar satürnü zumlamis bu makineyle ağzim acik kaldi izlerken

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

nikon garantiliyse sikinti olmaz,yeni p900 verirler.adamlar satürnü zumlamis bu makineyle ağzim acik kaldi izlerken

Internette arastirinca kronik bir ariza oldugunu gordum herkesin basina geliyo sanirim hatali uretim

• hocam google da aratinca türkce olarak tek kronik ariza bu konu gozukuyoreminmisiniz ?bu makine 2 yildir satiliyor türkce olarak herhangi bir kronik ariza konu yada şikayet yok.acaba yurtdisindaki ürünler mi sorunlu?

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

hocam google da aratinca türkce olarak tek kronik ariza bu konu gozukuyoreminmisiniz ?bu makine 2 yildir satiliyor türkce olarak herhangi bir kronik ariza konu yada şikayet yok.acaba yurtdisindaki ürünler mi sorunlu?

Face te nikon p900 grubuna gir en az 15 kisi bulursun ayni sorun bendede var diyen

Ayrica yanlisin var tr de satilali stoklara gireli 1 yil bile olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 29 Haziran 2017; 15:32:50 >

• Gecen gun nikon avustralya ya vermis birisi parcalarini degistirmis garantiden ayni sikinti kronic zoom arizasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 29 Haziran 2017; 13:43:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.