Şimdi Ara

Nikon Coolpix AW100 vs Olympus Tough TG-820

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi fotoğraf ve video çekebilen bi dijital fotoğraf makinesi arıyordum. Şu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi almalıyım? veya bu özelliklere yakın bunlardan başka hangi dijital fotoğraf makinesi alınır? Fiyatları aşağı yukarı aynı ama ufak tefek farklılıkları var. Bende bu işlerden fazla anlamadığım için karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nikon Coolpix AW100

Olympus Tough TG-820

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayla -- 11 Şubat 2013; 20:40:53 >

• Anladigim kadariyla su-toz-darbe dayanimi olan bir model istiyorsunuz. Panasonic ts4, Fuji xp30, sony tx20 son olarak da Pentax wg serisi var yazdiklariniza ek olarak. Genel olarak hepsi ayni sensor boyutuna sahip imaj kalitesi cok egisecegini sanmiyorum. Bir kac incelemede Panasonic'i begenmisler imaj kalitesi olarak. Saglamlik olarak en zayif halka Sony, Olypus da sorun cikarabiliyormus su alma gibi yine bu konuda Panasonic'i begenmisler.
  • Olympus tg-620 kullaniyorum. Su ana kadar havuzda, yagmurda ve kayak yaparken kullandim. Tasirken kilifinda tasiyorum ve kilif surekli ya montumun cebinde ya da kemerime takili. Kullanimi kolay ve imaj kalitesi iyi sayilir. Makrosunu begendim. TG-820 biraz daha dayanikli.
    Panasonic, Canon ve Olympus bu konuda iyi.
    Nikon'un fiyati nedense cok dustu, belki yenisi cikacagindandir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Sony tx10 var 6 yaşında kızım kullanıyor en az 5 kez yere düşmüştür ki betona artı yazın havuz ve denizden cikmamistir ve hiçbir problem yok ve imaj + video kalitesinde bence diğerlerinden çok daha iyi bir inceleyin derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayla

Nikon Coolpix AW100

Olympus Tough TG-820

Fotoğraf makinasını aldınızmı acaba bende sony ve nikon arasında kaldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.