Şimdi Ara

nikon 4100 mü canon a510 mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • a510'un video kayıt süresi de sınırlı diye biliyorum ben...
    Gürbüz
  • kullanımda pratiklik kolay kullanım arıyorsanız nikon, daha çok manuel olarak kullanırım derseniz canon
    hp alacak arkadaşa da alırsa yazık edersin parana diyorum
  • canonda düşük çözünürlükte 3 dk hiç yoktan. nikonda yüksek çözünürlük 26sn düşük çözünürlük 52sn. sonuç olarak ikisi de sınırlı da işte. biri daha sınırlı:))
  • kesinlile A510[

• quote:

Orjinalden alıntı: allaturcha

PARDON!!! Arkadaşım oturumunu açık unutmuş, yanlışlıkla onun nicki ile mesajımı yollamışım. Mesaj fetihden değil, allaturchadan olcak.

A510 culara bugün itibari ile bir yenisi daha eklendi:) Artık benimde bi fotoğraf makinem var. Başta Mertkan hocam olmak üzere karar vermemde yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum!!

Aslında fotoğraf makinesi almaktan çok; o mu, bu mu, kaça, nerden alınır demekten kurtuldum, ona seviniyorum! :) (Gerçi sırada kart, pil-şarj aleti var ama olsun makinayı aldımya gerisi yalan )

Ankarada 400 YTL ye aldım (nakit). Bu fiyata rahat iniyolar. hatta, 390, 380 e bile verenler var, biraz sıkıştırınca oluyo. Karar verme aşamasında olanların Allah yardımcısı olsun! Ama emin olun ben 1-2 aydır araştırıyorum, fiyat/performans açısından en ideali. hiç düşünmeden, parayı cebinize koyup, en yakın canon bayisine(necatibey caddesinde var baya) gidin alın ve kurtulun bu işkenceden

video kaydının 3 dakika ile sınırlı oluşu cihazın koyduğu bir sınır mı? Yani ben 256mb kart takınca 3dk sınırını aşabilir miyim?

• Malesef aşamazsın ama 3 dk lık klipler şeklinde kartın hafızası kadar çekim yapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.