Şimdi Ara

NIKE JORDAN HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi 2 sorum var. 1.si günlük kullanım için rahat rahat gezmek için alınır mı? Birinci önceliğim bu, arada basketbol da oynuyorum. 2.si bedeni 1 numara büyük al muhabbeti var internet üzerinden almayı düşünüyorum sizce bedeni diğer ayakkabılar ile aynı mı alayım yoksa büyük mü alayım?

• Beğendiğin bir modeli mağazadan gidip dene, numarayı ona göre alırsın interneten.

Günlük kullanım içinde rahattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Beğendiğin bir modeli mağazadan gidip dene, numarayı ona göre alırsın interneten.

Günlük kullanım içinde rahattır.

ayakkabı kalıbı normalde büyük müdür peki? kocaman görünmesini de pek istemiyorum
  • Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    Ayağın neyse odur. Büyük ayağın varsa büyük gözüküyor. 44 numara ayağın varsa 45-46 göstermez bunu demek istiyorum.

Ama ayakkabı modellerinde kalıptan kalıba numara farklılığı olabiliyor, bazı markalarda bana 46 olurken bazılarında 46.5-47 almak zorunda kalıyorum.

En iyi yapacağın iş bir avm`de Jordan modellerinden deneyip ayağına uygun olan tam numarayı bulup sipariş vermendir.
  • SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    öyle yapayım o halde. sağolun yorumunuz için
  • Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ayakkabıyı aldıktan sonra konuyu uplarsanız modeli görelim :)
  • Numara modele göre değişiyor hyperdunk 45 kd7 44 kd7 elite 44.5 giyiyorum, deneyerek almanı tavsiye ederim. Rahatlığı da modele göre değişir, kimi hava alır rahat olmaz kimi yumuşacık olur ayağını terletir, hangi modeli alacağın önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    air jordan 1 flight düşünüyorum, ne dersiniz?
  • Bende rising high lacivert-mavi olanı var korayspordan 50 lira çek ile 240 liraya aldım. Giydiğim en rahat ayakkabı diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçamayan Pegasus

air jordan 1 flight düşünüyorum, ne dersiniz?

Bunu hiç kullanmadım ama günlük giymeye uygun bi model zaten belli, alınabilir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.