Şimdi Ara

Nike Forma Konusu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.546
Cevap
4
Favori
90.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuvarlak yaka formalarda hiç hoş değil bence
    v yaka yada gömlek yakası gibi olsa keşke.
  • Parçalı seneye %90 buna benzer bişey olacak, Nurettin bey de söyledi zaten. Alternatif formalar konusunda beyin fırtınası yapmamız lazım.

Nike Forma Konusu
  • Sade formalar her zaman daha çok hoşuma gidiyor. Beyaz kollu parçalı forma gayet iyi olur. Galatasaray gibi bir takım her sene forma değiştirmemeli. Kendi klasiklerimiz olmalı. Zamanında forma satmak için ne saçmalıklar yapıldı. Umarım bu yönetim o hatalara düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leeu

Parçalı seneye %90 buna benzer bişey olacak, Nurettin bey de söyledi zaten. Alternatif formalar konusunda beyin fırtınası yapmamız lazım.

Nike Forma Konusu

Çok kötü bence.Adam gibi klasik parçalı yapsınlar artık!

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Parçalı seneye %90 buna benzer bişey olacak, Nurettin bey de söyledi zaten. Alternatif formalar konusunda beyin fırtınası yapmamız lazım.

Nike Forma Konusu

Klasik parçalı bu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Los Galácticos

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

Nike Forma Konusu

bu formadan yapsınlar önümüzdeki sezon için acayip beğendim

la bu adidas

Fenerin forması bu

• quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Gelecek seneki formalarımız az,çok belli ..

Nike Forma Konusu

Bunlar bildiğimiz siyah beyaz atlet...

• Beyler bu seneki formalarda taraftar Yada futbolcu forması farkı yokmu storeda baktım yoktu? Birde hepsiburada Store'den daha ucuza satıyor saka gibi:s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01deadman01

quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Gelecek seneki formalarımız az,çok belli ..

Nike Forma Konusu

Bunlar bildiğimiz siyah beyaz atlet...

Bunu yapmazlar umarım galatasaray hersene parçalı yapsın onun dısında alternatif iki tane yapsın;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

quote:

Nike Forma Konusu

Klasik parçalı bu zaten.

Değil. Klasikte kolların sonunda da ters sarı-kırmızı oluyor. Bu SS'dekiler beyaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Beyler bu seneki formalarda taraftar Yada futbolcu forması farkı yokmu storeda baktım yoktu? Birde hepsiburada Store'den daha ucuza satıyor saka gibi:s

Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunuscann

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Şöyle bi paket hazırladım. Yorumları bekliyorum

Nike Forma Konusu

Nike Forma Konusu

Üst resimdeki forma mükemmel ya nike bunu görmeli.

üsteki çok başarılı olmuş ya tebrikler. umarım böyle bir forma hazırlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

quote:

Nike Forma Konusu

Klasik parçalı bu zaten.

Değil. Klasikte kolların sonunda da ters sarı-kırmızı oluyor. Bu SS'dekiler beyaz.

Kusura bakmayın yanlış hatırlamışım arkadaşlar...

• Durun yahu belki öyle olur. Ben buna benzeyecek dedim, aynısı olacak demedim ki. Büyük ihtimal kollardakiler beyaz kalmaz.
  • Gelecek yıla ait formalarımız PARÇALI - BEYAZ - SİYAH olacak.. Normalde Nike elit kategorisinde ki takımlara 2 forma yapmaktadır. İlk yılımız olacağı için bize 3 formanında elit kategorisinde yapılacağı konuşuluyor. Buda bu yıl kullanılacak olan away formamızın 2013-2014 sezonunun 3RD Forması olacağını düşündürüyor. Barcelona, inter vb diğer takımlarda bir yıl önceki away formasını 3rd olarak 2 yıl kullanmaktalar...

HOME FORMA : Malesef TAM PARÇALI olmayacak.. Hatta renklerin yerleşimi konusunda da net bir bilgi yok malesef yani bu yılda renkleri ters görebiliriz. Kalıbımız ise yakalı olacak..
    Kombinasyon olarak : PARÇALI FORMA - BEYAZ ŞORT - KIRMIZI ÇORAP alternatif olarak KIRMIZI ŞORT ve BEYAZ ÇORAP'ta olarak kullanılması bekleniliyor.. Tam parçalı olmasada sevindirici gelişmeler kombinasyon ile ilgili özellikle son maçlarda da dikkat ederseniz kombinasyonumuz doğru şekilde ilerliyor yani beyaz şort ve kırmızı çorap olarak :)

HOME Örnek Çizim :
     Nike Forma Konusu veya  Nike Forma Konusu

AWAY FORMA : Çizimi sızdırılan bir forma.. Sade beyaz formadan oluşacak, Sağ göğüs logomuzun bulunduğu yerde dikine sarı-kırmızı iki şerit inecek.. Bu forma muhtemel 2013-2014 senesinin 3RD Forması olacak..
    Kombinasyon olarak : Beyaz Forma - Kırmızı Şort - Beyaz Çorap ve Beyaz Forma - Beyaz Şort - Beyaz Çorap olarak kullanılması bekleniliyor.

AWAY Örnek Çizim :
     Nike Forma Konusu

3RD : Bu forma ise tam bir muamma bilgiler çok farklı daha önce bir forma sızdı ancak o forma hollanda'ya hazırlanan bir forma ve elit takımların formasını başka bir elit takım giyemez katologtan giyecekelr ise en az 1 yıl beklemek zorunda kalırlar.. Şimdi en süpriz forma ise bu forma olacak.. Net olan tek bilgi Siyah renk olacağı :) Bekleyip görelim..

KALECİ FORMASI : Tasarımı %100 belli bu yıla ait Hollanda, Türkiye, Brezilya, Hırvatistan, Portekiz, ABD takımlarında ki tasarımla aynı olacak. Logonun bulunduğu alandan itibaren büyüyen bir daire. Bu tasarımlar sadece elit takımlara özel.. Katalogtan giyinen takımlar bu formayı seçemiyorlar. Muslera'nın yeşil'i çok sevdiğini ve bu yılki forma renklerinden yola çıkarsak yeşil ve gri olacaktır.
    Kaleci Örnek Çizim :
     Nike Forma Konusu

- Tüm formalarımız premium olacak ve T Bant ile forma yanlarında delikler bulunacaktır.. Ancak bu formalar taraftarlara satılmayacak.. Taraftarlara satışa sunulacak formalarda t bant ve delikler bulunmayacak.

• Seneye de forma almayacagiz yani belli oldu. Elit kategoriden cok umutluydum da o da fos cikti
  • Bu formalarla ilgilenen yöneticilerinde biri de demiyor ki "aga gerçek parçalı bu bunu yapın".Bu senede forma yalan.Yan ürünler iyi çıksın Store'dan bari onları alırız.
  • yakası olan formaları sevmiyorum, bizimle özdeşleşen bi parçalı formamız var onuda yakalı yapıyorlar olacak iş değil inanamıyorum serhat.
  • Home forma yakalı olursa seneye yine forma alamayacağız belli oldu.
  • Forma kültürümüzü yavaş yavaş gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin Ligte 30 Yıl sonra Beyaz şort ve kırmızı çorap ile bu yıl sahaya çıkabildik. Ülkemizde malesef bir anda yapamıyorlar.. Tam parçalıya illa ki sahip olacağız ancak tam parçalı çok zor bir kalıp ve nike'a %100 söz geçirmekte kolay bir iş değil.. Bu iş kesinlikle zaman alacaktır biz başarılı oldukça isteklerimiz daha çok yerine gelecektir. Örneğin barcelona tarihi kalın cubuklu ve 5 yılda 1 parçalı forma olarak geçer.. Ancak bu sezon ince cubuklu giydiler üstelik seneye düz bir forma ortası kırmızı şerit şeklinde giyecekler.. Nike sizin forma kültürünüze önem veriyor tarihinizi araştırıyor ve tarihinizde olan formaları mevcut yıla göre uyguluyor. Ama tam parçalı çok detayı olan bir forma bu açıdan baktığımızda biraz zor gibi.. Bu sene ki parçalılımızda yakalı olsada güzel olacak arkası ise bu yıl ki gibi düz değil parçalı olacak.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.