Şimdi Ara

Nike Eşortman Takımı Yanıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
6.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her renk seçeneği mevcut bedenlerde var tükenmeden acele edin bence. Çocuk eşortmanı fiyatına satılıyor.
    https://www.epttavm.com/item/58015250_nike-academy16-knit-808757-esofman-takimi-

• bir lojistik firmasında bu markanın projesini yönettim.. Millileştikten sonra kendi mağazaları nfsmağazalar boyner flo morhipo sneaksup yalı dalkılıç barçın koray enter samuray aklınıza gelebilecek neresi varsa heryere nikd dağılımı gerçekleşiyordu.. hayatımda böyle dandik bir eşofman takımı görmedim.. o kadar inceki anca pijama diye giyebilirsiniz.. slimfit ürün ama çok kalitesiz.. işin komik tarafı bu academy16 knit modelin 150 tl den yanıyor olarak açılması.. 70-80 satsalar almam.. 50 liraya pijama niyetiyle alırım..

şu zamanda 250 lirayı gözden çıkarmadan iyi bir eşofman takımı alamazsınız büyük spor markalarından..
    ancak sıcak fırsatlarda bişey düşer belki öyle..

M Nsw Ce Trk Suit Flc modeli güzel kaliteli kullanıyorum..
    NIKE DASH WARMUP modelinden 3 tane var çok seviyorum bunları tam eşofman ne ince ne kalın artık üretimi yok..
    yeni nesil çöp eşofmanlara göre bu kalite..https://www.sportive.com.tr/nike-dash-warmup-637755-242

spor kulüleri için ürettikeri model olan M NK DRY TRK SUIT SQD K Tracksuit modeli kaliteli oluyor..
    örneğin bu seri yıllardır galatasaray trabzon başakşehire üretilirken aynı zamanda barca juve manchester gibi kulüplerede üretilir galatasarayda bunlardan biri

eşofman takımı alacaksanız adidasın eşofmanları daha pahalıdır ama takım eşofmanda hakkını verir.. nike bence bu konuda çok iyi değil..

sıcak fırsatlar sayesinde T-Suit Dassler adidas eşofman takımını 159.90 a almış biriyim.. bunun gibi ürünlere yanıyor yazıyor..
    nike academy16 knit gibi çöp pijamalara değil..
  • Orijinal?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanmıyor arkadaşım, n11 de sürekli bu fiyat artı kuponla daha uyguna alınıyor

• Yanicak bir fiyat degil. Bu model zaten bu fiyatlara yakın satiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşortman diyil aşortman.
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    linkini atar mısın? kuponla daha uyguna gelecekse alalım
  • Buz gibi donduk

• aynen,yanan tüten birsey göremedim
  • Laylon.. ayrıca açıklamalar kısmına bir el atıver, ne demek ürün özelliklerinin doğruluğu %100 garanti edilememektedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haşurtman takımı diyecektin heralde

• Burnin kullanıcısına yanıt
    Aşortman değil aşofmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Burnin

Eşortman diyil aşortman.
    hayır aşortman değil aşortmen
  • Burnin kullanıcısına yanıt
    kırmizi aşortmannlı:)
  • hayır hiçbiri değil HAŞUFMAN olcek
  • bulent35220 kullanıcısına yanıt
  • Nixe olmasın bu?

• endofthegame E kullanıcısına yanıt
    %100 orijinal yazıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yog errf

Laylon.. ayrıca açıklamalar kısmına bir el atıver, ne demek ürün özelliklerinin doğruluğu %100 garanti edilememektedir.
    her üründe var o , epttavm'in uyarısı

https://www.epttavm.com/item/54415025_ironmaxx-whey-isolate-protein-2000-gr?utm_source=segmentify&utm_campaign=scn_b8043cfee272a000&utm_content=54415025&utm_medium=click

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• nigya08 kullanıcısına yanıt
    Beden donu😀😀

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.