Şimdi Ara

Nihilizmin önlenemez çekiciliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tüm sorularının cevabı aslında maddenin varlığı hakkındaki düşünce ile ilgili. ŞU BELGESELİ İZLEMENİ ve ŞU KİTABI OKUMANI tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bentasdemir

Tüm sorularının cevabı aslında maddenin varlığı hakkındaki düşünce ile ilgili. ŞU BELGESELİ İZLEMENİ ve ŞU KİTABI OKUMANI tavsiye ederim.

Adnan Oktar belgeseli ve Adnan Oktar kitabı hımm.

İşin tuhafı, yemin billah daha linklere tıklamadan Adnan Oktar çıkacağını tahmin etmiştim nasıl olduysa??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• razor6247 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu ilk gördüğümde anlamamıştım.
    Ama şimdi farkettim ki ateistlerde kendilerine pek dürüst değiller.
    Çünkü onlarda kendilerini anlamsılarla avutuyorlar.
  • Hiçbir zaman kariyer hedeflerim, büyük hayallerim olmadı. şu bölümü bitirip yüksek lisans yapayım, iyi bir iş bulayım, bir ev sahibi olayım, güzel bir arabam olsun, fıstık gibi bir karı olsun demiyorum hiç. Yıllardır doğum günümü kutlamıyorum, hatta annem bazen hatırlatıyor ''bugün seni doğum günün'' diye. Şuraya gidelim, bir pasta yaptıralım deseler bile ısrarla karşı çıkıyorum. Anneler, babalar, kadınlar günü benim için bir şey ifade etmiyor. Ben anneme özel bir günde hediye almadım ama bazen rastgele, sıradan bir günde anneme güzel bir hediye alıyorum. Sadece içimden geldiği için yapıyorum bunu. Herkesin anlamlı bulduğu bir şey benim için anlamlı olmayabiliyor. Herkesin eğlendiği bir yerde benim eğlenemediğim olabiliyor. En önemlisi ''özel'' birisi olmadığımın farkındayım. Ben de senin gibi apateist bir insanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilizm

Benden mi bahsettiniz

Evet, çok çekicisin. Kartal gözlerimi senden alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 16 Mayıs 2017; 3:51:2 >
  • spesifik konuş da
    cevap verebileyim
  • Nihilizm ile Pesimizm çok karıştırılıyor.
  • Aga model köle ve sistemin gerekliliğini yapmazsan, dışlanırsın bu dünyada. Ve sonunda yalnız kalıp kafayı yersin. Öyle bir sistem kurmuşlar ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.