Şimdi Ara

Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
4
Favori
10.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarja Turunen varken daha iyiydi bence Nightwish.

• 2004'de Once albümünde yer alan Planet Hell şarkısına klip tarzı birşey yapmışlar. Benim hoşuma gitti. Çoğu şarkının video klibi yoktu (dark chest of wonder,ever dream vs) Umarım diğer şarkılarada bu tarz şeyler yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

[DHTUBE=g]

2004'de Once albümünde yer alan Planet Hell şarkısına klip tarzı birşey yapmışlar. Benim hoşuma gitti. Çoğu şarkının video klibi yoktu (dark chest of wonder,ever dream vs) Umarım diğer şarkılarada bu tarz şeyler yaparlar.

bu türküyü :)) tarja daha güzel söylüyordu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1981se -- 15 Nisan 2012; 23:47:38 >

• Jukka Nevalainen'in bugün doğum günü. Doğum günün kutlu olsun reyiz. Büyüksün.
  • Within Temptation'dan sonra en sevdiğim gruptur.

Özellikle Tarja'nın zamanındaki Come Cover Me şarkısına bayılıyorum.

• Yeni single nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Yeni single nerede?

+1 bende onun için geldim bizmi bulamadık ?
  • bu konuyu ben mi devralsam acaba oluyo mu öyle şeyler
  • Tarja ile daha iyiydi Nightwish
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImSkrillex

Tarja ile daha iyiydi Nightwish

aynen albümü bikere dinledim bidaha dinlemeye gerek duymadım tarjanın solo albümü daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

bu konuyu ben mi devralsam acaba oluyo mu öyle şeyler

Devralma olayı oluyor. Yoneticilerden bu bölüm ile ilgili olana pm at. Hemen hallediyorlar.Bu grubu cok severim. Konusuna yazık olmasın.
    Bölümün yetkilisi Conjure sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1981se

quote:

Orijinalden alıntı: ImSkrillex

Tarja ile daha iyiydi Nightwish

aynen albümü bikere dinledim bidaha dinlemeye gerek duymadım tarjanın solo albümü daha iyi

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nightwish'te bir dönem daha bitti.Grup Anette Olzon ile yollarını ayırdı.Anladığım kadarıyla Amerika Turnesinde bir konser öncesinde Anette rahatsızlanarak acile kaldırılmış.
    Bunun üzerine grup mevcut konseri ve turneyi iptal etmemek için kamelot grunbundan vokalist ile sahneye çıkmış.Geri kalanını pek bilmiyorum ama bu olay sonucunda Anette ve Nightwish yolları ayırmanın daha doğru olduğu kararına varmış olacak heralde.
    Neyse açık kalan vokal pozisyonu için Hollandalı Soprano,Müzisyen ve Müzik öğretmeni olan Floor Jansen ile anlaşmışlar.Kuzey amerika turnesi bu şekilde devam ediyor.

Nightwish Fan Club (2015 SINGLE ÇIKTI)

Floor Jansen hakkında bilgi için :http://tr.wikipedia.org/wiki/Floor_Jansen

Vokal olarak Tarja'nın sesine daha yakın .Hem yeni hem eski şarkıları gayet güzel seslendirebiliyor.Heleki daha bunu grupla çalışma yapmadan henüz uyum sağlamadan başarabiliyorsa ilerleyen zamanlarda Tarja ve Anette'i solda sıfır bırakabilir belki. Tabi Nightwish'te kalıcı olacaksa :)

Dinleyicilerden ilk yorumlar gayet olumlu yeni vokal beğenildi.

Bir kaç video ekliyorum. Nightwish ve Floor Jansen ile canlı performansı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 5 Ekim 2012; 1:39:29 >

• Dizi gibi sezon sezon değişimler yaşıyor bu Nightwish.İstikrar yok.
  • bye bye anette
  • Uzun zamandır takip edemiyordum. Neler olmuş neler. Tarja gitti üzüldüm, Anette gitti gene üzüldüm. Tam alışmıştık derken gene birşeyler ters gidiyor. Çok yazık Nightwish çöküşlerde.

edit : Floor Jansen'in wikipedia sayfasından

Floor Jansen is currently singing with Finnish symphonic metal band Nightwish as a replacement to Anette Olzon for the remainder of the Imaginaerum World Tour

Türkçesi.

Floor Jansen Imaginaerum Dünya Turunun devamı için Anette Olzon'un yedeği olarak Fin senfonik metal grubu Nightwish ile şarkı söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AJFA -- 23 Ekim 2012; 16:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Uzun zamandır takip edemiyordum. Neler olmuş neler. Tarja gitti üzüldüm, Anette gitti gene üzüldüm. Tam alışmıştık derken gene birşeyler ters gidiyor. Çok yazık Nightwish çöküşlerde.

edit : Floor Jansen'in wikipedia sayfasından

Floor Jansen is currently singing with Finnish symphonic metal band Nightwish as a replacement to Anette Olzon for the remainder of the Imaginaerum World Tour

Türkçesi.

Floor Jansen Imaginaerum Dünya Turunun devamı için Anette Olzon'un yedeği olarak Fin senfonik metal grubu Nightwish ile şarkı söylüyor.

bencede artık biran önce istedikleri kadroyu oluşturup yaptıkları müziğe kaldıkları yerden devam etmeliler.
  • Annette resmen paketlenmiş arkadaşlar. Geçmiş olsun.

http://nightwish.com/en/band/members

Hayırlısı demekten başka çaremiz yok. Floor Jansen yardımcı olarak gözüküyor. Keşke Tarja dönse. Öyle bir sevinirimki
  • su sarkisi gibi baska sarkilari varmi acaba cok begendim
    yada buna benzer baska gruplarin sarkilarida olabilir

• En iyi ve en sağlam parçalarından önerecek olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.